Finansevim

Üç kişi tarafından kurulan Finansevim 1 milyon sermaye ile en güvenilir faizsiz tasarruf şirketlerinden biridir.  Finansevim kurucuları, Serdar Kolo, Mahmut Mısır ve Emre Özkaya’dır.   EV yâda ARABA almak istediğinizde banka kredisi tercih ederseniz faiz, banka masrafı gibi yüklerin altına girersiniz.  Ancak Finansevim gibi faizsiz tasarruf şirketleri tamamen faizsiz, peşinatsız hatta küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlar.  Ve size kısa sürede ev sahibi olabileceğiniz konusunda güvence sağlar.

Ev alma yöntemlerinden en cazipleri Finansevim size sunuyor.  Kısa sürede küçük taksitlerle ev sahibi olabilir misiniz? Evet, bunu taahhüdünü Finansevim size veriyor.  Kısa başlıklar ile anlatmamız gerekirse;

  • Faiz ödemeyen bir sistem,
  • Ödeme tutarlarınızı kendiniz belirleyin,
  • 360 aya kadar taksit imkânını değerlendirin,
  • İsteyene peşinatsız ödeme seçeneği,

Üstelik sadece ev almak için değil. Araba, arsa gibi benzer tüm ihtiyaçlarınız için geçerli bir sistemdir.

Finansevim Nedir?

Finansevim faiz ödetmeyen bir sistemdir. Ödeme tutarlarınızı kendinizin belirlediği ve 360 aya kadar taksit imkânı sunan sistemde, isteyene peşinatsız ödeme seçeneği sunulmaktadır.  EV ve ARABA almak istediğiniz de faizsiz Finansevim avantajlarından faydalanmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve sabit bir gelire sahip olmak yeterlidir.

Ev alma yöntemleri konusunda oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Aşağıda bu modeller hakkında başlıkları bilgi paylaşacağız.   Finansevim alacağınız desteği fon olarak nitelendirir.

Finansevim Çekiliş Fonu; Noter huzurunda yapılan çekiliş ile fonu alacağınız tarih belirlenir.

Finansevim Vade Ortası Fonu; Dilediğiniz taksiti herhangi bir ödeme planı oluşturmadan istediğiniz şekilde ödeyebileceğiniz bir sistemdir. 

Finansevim Relax Ödeme Fonu; Esnek ödeme planı ve taksit tutarı belirleyebileceğiniz bir sistemdir.

Finansevim Araba Nedir?

Fİnansevim Araba tıpkı ev satın alma şartlarına ve aynı avantajlarına sahiptir.   12 aydan 360 aya kadar dilediğiniz taksit miktarına göre taksitlerinizi ayarlayabilirsiniz.  Tıpkı ev fon başvurularında olduğu gibi peşinatlı yâda peşinatsız ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.  Dilerseniz çekilişli sistemden yararlanabilir dilerseniz esnek ödeme seçeneklerine sahip avantajlı Finansevim Araba ödeme modellerinden birine dâhil olabilirsiniz.

Finansevim Şubeleri Nerede?

Tüm dünyada uygulanan faizsiz tasarruf sistemini ülkemizde uygulayan Finansevim sektördeki deneyimini müşterilerinin faydasına kullanıyor.  Finansevim’in genel merkezi İstanbul Küçükbakkalköy’dedir.  Her aya sadece 555 türk lirası ödeyerek ev sahibi olabileceğiniz sistem modelleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki şubelerden randevu alarak yüz yüze görüşebilirsiniz.  444 63 79 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Finansevim, İstanbul’da hangi ilçelerde mevcut? Yenibosna, Ümraniye, Ataşehir, Bağcılar, Pendik, Gebze’demevcuttur. İstanbul’unyanısıra; Ankara/Çankaya, Bursa, İzmir, Denizli, Isparta, Konya, Kayseri, Samsun, Trabzon, Adana, Malatya, Gaziantep, Diyarbakır, Erzurum, Kocaeli illerinde şubeleri bulunmaktadır.

Finansevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kefil yâda kredi notunuz önemli değil, sadece 18 aşını doldurmuş ve sabit bir gelire sahip olmanız yeterlidir.  Dilerseniz peşinatla borcunuzu erken kapatabilirsiniz ancak peşinat biriktirecek durumunuz yoksa dert etmeyin.  Bütçenizi ve almak istediğinizi EV yâda ARABAyı belirleyin sonrasında Finansevim danışmanları sizlere yardımcı olacaktır.

Finansevim’i sektördeki rakiplerinden ayıran özelliği nedir? Elbette esnek ödeme kolaylığıdır.  İlk ay için 600 Türk Lirasından başlayarak 6 ay sonra 500 türk lirası yâda 900 Türk Lirası ödeme planı yapabilirsiniz.  Ödeme gücünüze göre kendiniz finans yatırımınızı yönetebilirsiniz.

Finansevim İçin Şikâyet Var mı?

Elbette tüm şirketler şikâyet alırlar, bazen yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Fİnansevim’de her işlem sözleşme ile yazılı olarak yapıldığından bu yanlış anlaşılmalar ve şikâyetler kısa sürede çözümlenebilmektedir.  Finansevim şikâyetlere çözüm odaklı yaklaşır.  Ve internet incelemelerimizde sorunları hızlı çözümleri ile üst sıralarda yer almaktadır.   Faizsiz, kefilsiz EV ve ARABA ihtiyaçlarına cevap veren en avantajlı şirketlerden biri olarak ihtiyaç sahipleri tarafından tercih edilmektedirler.

Finansevim Müşteri Yorumları Nasıl?

Finansevim oldukça hızlı şikâyet çözümlediğinden Finansevim müşteri yorumları oldukça olumlu! Yılların vermiş olduğu deneyim ile hızla büyüyen ve kendisini rakiplerinden ayıran yenilikçi modeller ile müşteri mutluluğunu sağlamaktadır.  Gerçek kişilerin yorumlarına internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.