Ev Dekorasyonu Hakkında Birbirinden Yaratıcı Fikirler

Evinizin herhangi bir alanında aşırı sadelik varsa, sandalyelere yâda yere koyacağınız bir koyun postu en kolay çözümdür. İhtiyaçlarınız ve ruh haliniz değiştikçe mekânınız boyunca taşımak için süper uygun fiyatlı ve kolay olduğu gibi sıcaklık, doku ve konfor da sağlar.

birevim

Evinizde herhangi bir mekânı zenginleştirmek için en akıllıca yollardan biri yastıklardır. Yatak odasında veya oturma odasında yenilemenin en kolay yoludur. Yeni bir renk, baskı veya şekil atma yastığıyla tanıtmak tüm alanı yeniden yeni hissettirebilir.

Küvetin yanındaki tabureyi kaydırın. Ekstra yüzey alanı yalnızca organizasyona yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda tüm alanı daha lüks hissettirmek için harika bir yoldur.

Çok küçük bir odayı göz ardı etmek kolaydır, çünkü özellikle dekor için yeterli alan yoktur gibi düşünülür. Oysa bu kuytulara biraz sevgi göstermek kesinlikle mümkün – ve buna değer inanın. Örneğin yüklük odanıza hafif bir allık pembe duvar rengiyle ve etrafındaki, duvarlara koyacağınız sanat galerisiyle, küçük bir oda çokça etkileyici hale gelecektir. .

Yatak odanızı telif hakkına uygun bir saraya dönüştürmek istiyorsanız, bir gölgelik ekleyin. Bu yatağın çevresini saran beyaz dökülen perdeler minimalist yatak odasına eterik bir görünüm getiriyor.

Ev dekorasyonunuz için doğadan ilham alın

Bu alan sıcaklık ve boyut yaratan doku ile zengindir. Sıkı bir renk paletine yapışmasına rağmen çok fazla karakter var. Benzer şekilde davetkâr ve topraklanmış bir ortam için doğadan ilham alın.

Ev Dekorasyonunda Elbette Basitçe Toparlanın

Muhtemelen duymak istediğin şey bu değil, çünkü temizliği eğlenceli olarak düşünmüyoruz, ancak organizasyonu kolaylaştıran birkaç parça eklemek çok büyük bir fark yaratabilir. Ceket kancaları takmayı veya ön kapının yanında şık bir ceket askısı getirmeyi düşünün. Sonra ayakkabılarını çıkarırken üzerine oturmak için altına küçük bir katlanır sandalye yerleştirin. Bu, korkunç (ve daha önce kaçınılmaz olan) kıyafet yığınlarını önler.

Duvarını Renk Bloku

Bir grafik ifadesi için duvarınızı renkle işaretleyin. Yarısını koyu renkle boyayın veya iki nötr tonu seçin. Burada siyah, yolun yaklaşık dörtte biri kadar sürünürken, gerisi çelik grisinin güzel bir gölgesiydi ve sade ancak benzersiz bir ifade yarattı.

birevim

5 Comments

  • Ev dekorasyonu anlamında verdiğiniz fikirler süper, ilk fırsatta deneyeceğim birkaçını

  • Bende bir kaç değişiklik yapmak istiyorum evimde ancak, pandemi sebebiyle birçok işi erteliyoruz

  • Fikirler çok güzel, benimde bir kaç tane dikkatimi çeken oldu deneyeceğim 🙂

  • Ev dekorasyonu, gerçekten evi büyülü bir şekilde etkiliyor. Ufacık bir ekleme sizi huzurlu kılıyorken, ufacık bir gereksizlik huzurunuzu kaçırıyor evde 🙂

Leave a Comment

3 × 3 =