Soyak Konforia Projesi

5 bin dairelik dev bir yaşam merkezi olarak yola çıkan Soyak Konforia Projesi, Hadımköy’de Soyak firması tarafından inşa edilmiştir. Proje 100 farklı ülkeden gelen yatırımcılar tarafından oldukça ilgi görmüştür. Tago Mimarlık imzası taşıyan projede geniş sosyal aktivite alanlarına yer verilmiştir. Ayrıca konutlarda su tüketiminden tasarruf sağlamak adına verimli armatürler kullanılmış ve enerji tasarrufu için gereken önlemler alınmıştır. Bununla birlikte çevre sulama sistemlerinde de verimli sulama ekipmanlarının tercih edilmesi sayesinde yine su tüketiminde ciddi oranda tasarruf elde edilmiştir. Çevre ve doğa dostu olarak tasarlanan Soyak Konforia Projesi içerdiği kriterler sayesinde LEED sertifikasına uygun görülmüştür.

birevim

Soyak Konforia Kat Planları

100 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Soyak Konforia projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan 5000bin konuta ev sahipliği yapmaktadır.

1+1’ler 56m2 – 59m2

2+1’ler 86m2 – 99m2

3+1’ler 117m2 – 140m2

4+1’ler 193m2 büyüklüğündedir.

Konutların her birinde verimli kullanım alanları dizayn edilmiştir. Dolayısıyla 1+1 konut tiplerinde bile kişilerin konforu göz önüne alınarak, profesyonel tasarım doğrultusunda küçük alanlarda büyük yaşam alanları oluşturulmuştur. Söz konusu Soyak Konforia Kat Planları genel olarak analiz edildiğinde olabilecek en iyi koşullarda tasarlanarak bugün görenleri hayran bırakacak özelliklerle çevrilmiştir.

Soyak Konforia Ödeme Seçenekleri

Konum olarak avantaj içeren Soyak Konforia, içerdiği özelliklerle de büyük ilgi görmüştür. İstanbul’un yeni merkezi olarak adlandırılan Hadımköy’de yükselen dev proje konutları, 2+1’den 4+1 varan konut seçeneği sunmaktadır. Dolayısıyla çekirdek ailelerden geniş ailelere kadar projede her birey kendine yer edinebilecektir. Projenin 2+1 konutları 340.000TL’den başlayan fiyatla satışa sunulmuştur. Ancak diğer konut tipleri için fiyat bilgisi belirtilmemiştir. Banka kredisine uygun olan konutlar için kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulup sunulmadığı de belli değildir. Bu nedenle Soyak Konforia Ödeme Seçenekleri için satış ofisiyle iletişime geçerek talep ettiğiniz konut tipine bağlı olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Soyak Konforia Özellikleri

İstanbul’un en büyük yaşam komplekslerinden biri olan Soyak Konforia projesinde yatırımcıların tüm beklentilerine cevap verecek özellikler yer almaktadır. Bol yeşil alan, bahçe oturma grupları, açık hava spor alanları, peyzaj alanları, alışveriş noktaları ve daha pek çok fazlası Soyak Konforia konutlarında alıcılarını bekliyor. Projenin kısaca özelliklerine değinecek olursak;

 • Açık ve kapalı otopark
 • Araç şarj istasyonu
 • Merkezi uydu sistemi
 • Kameralı güvenlik sistemi ve güvenlik görevlisi
 • Isı pay ölçümlü merkezi ısıtma
 • Asansör ve yük asansörü
 • Ebeveyn banyosu
 • Balkon
 • Hidrofor
 • Su deposu
 • Jeneratör
 • İnşaat tekniklerine uygunluk

Şeklinde uzayıp gidebilecek pek çok özellikle inşa edilmiştir.

Soyak Konforia Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

İstanbul/Bahçeşehir/Hadımköy’de inşa edilen ve bölgenin en büyü yaşam merkezi özelliğini taşıyan Soyak Konforia Projesi, adından da anlayabileceğiniz gibi alıcılarına doğa içinde yüksek konfor vaat etmektedir. Kelebekler Vadisi yanında yükselen proje konutları lokasyon bakımından hareketli bir noktada yer aldığı için ulaşım konusunda kesinlikle herhangi bir sıkıntı teşkil etmemektedir. Ayrıca yakın çevresinde bulunan okul, hastane ve alışveriş merkezleriyle de avantajlı durumdadır. Bu nedenle eğer ileride kazançlı çıkacağınız bir yatırıma imza atmak istiyorsanız, Soyak Konforia Konutları için en doğru yatırımlardan biridir diyebiliriz. Evinizden fazla uzaklaşmadan zamandan tasarruf ederken bir yandan da hem alışveriş yapıp hem de aileniz ve sevdiklerinizle birlikte temiz havanın keyfini çıkartmak isterseniz, o halde sizlere sunulan fırsatları zaman kaybetmeden değerlendirmenizi tavsiye etmekteyiz.

birevim

Leave a Comment

eleven + twenty =