Faizsiz Ev Sahibi Olmak İstiyorum

Günümüz şartlarına göre ev sahibi olabilmek çok zordur. Özellikle dar gelirli aileler için ev alabilmek hayalden öteye gidememektedir. Ev sahibi olmak isteyenler özellikle de faizsiz ev almak isteyenlere farklı bir şekilde ev alma yöntemleri sunulmaktadır.

birevim

Türkiye’nin istediğiniz yerinden ev alma imkânı sunan bir takım kurumlar bulunmaktadır. Faizsiz ev almak isteyenler için oluşturulan bu kurumlar gelir seviyesi ne olursa olsun herkesi ev sahibi yapmaktadır. Düşük, orta, yüksek gelir seviyeli herkes birevim ya da eminevim gibi oluşumlara başvuruda bulunabilmektedir. Banka kredileri ile ev almak istemeyenlerin başvurduğu en iyi yollardan birisidir. Faiz ile uğraşmak istemeyenler faizsiz ev almak için bankalardan uzak durmaktadır. Faizsiz ev nasıl alınır diye mutlaka herkesin kafasında çelişkili bir soru olmaktadır.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Faizsiz yöntem ile kira öder gibi ev sahibi olma imkânı sunmaktadırlar. Faizsiz ev almak isteyen kişinin gelir durumuna göre ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Faiz ödemeden kişinin bütçesine göre gayrimenkul almasını sağlamaktadır. Sistemin özünde yardımlaşma vardır. Aslında bu tarz sistemlere el birliği sistemi de denilmektedir. Öncelikle ne kadarlık bir ev alacağınızı belirlemelisiniz.

Kaç ay taksit ile ödeyeceğinizi hesaplamalısınız. Taksit sayınız grupta kaç kişi olduğunu belirtmektedir. 60 aylık bir vade demek grubunu da 60 kişi vardır anlamını taşımaktadır. Her ay grupta taksit tutarları biriktirilmektedir. Her ay bu tutarlarla bir ev alınmaktadır. Tıpkı bayanların yapmış olduğu altın günü gibi toplanan paralar ile her ay bir ev alınmaktadır. Sırasına göre bu ev grup üyelerinden birisine verilmektedir.

Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Taksitlerde hiçbir faiz oranı bulunmamaktadır. Hiçbir artı ücret istenmemektedir. Faiz ödemeden ilk aylarda bile ev sahibi olma imkânınız yüksektir. Taksitlerinizi dondurma şansınız bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde tasarruf etme imkânınız olmaktadır. Ödenmeyen taksit tutarların küçük miktarda ceza uygulandığı için taksitler geciktirilmemelidir.

Hiç peşinat vermeden de faizsiz bir şekilde ev sahibi olma imkânı sunmaktadır. Bu sistemlere dahi olarak en uygun maliyetlerle gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. İsterseniz kiraya da verebilirsiniz. Ev size ait olduğu için istediğiniz gibi tasarruf etme hakkınız bulunmaktadır. Ev, arsa, işyeri alabilirsiniz bu sistem sayesinde.

Hangi İmkânları Sunuyoruz?

Size hemen ev sahibi olmanız için peşinatsız konut projeleri sunuyoruz. Böylece yıllarca kira öderken para biriktirme derdinden kurtuluyorsunuz. Bir peşinat ödemenize gerek kalmıyor. Sıfır peşinatsız, taksitlerle bir eviniz oluyor. Zaten ev almak isteyenlerin en büyük engeli peşinat sorunudur. Zaten zor bir geçim varken para biriktirmek imkânsız gibi bir şeydir.

Ayrıca bir diğer önemli projemiz herkesi sevindirecek bir projedir. Faizsiz konut projeleri ile sizleri kolay ödeme imkânı sunuyoruz. Faizsiz olması sizi daha kısa sürede ev sahibi yapacaktır.

Kimler Yararlanabilir Bu Avantajlardan?

Tabi ki bu avantajlardan yararlanmak için istenen şartlara uymalısınız. Bu şartlar önemlidir. Çünkü hem firma olarak önemli, hem de sizin açınızdan önemlidir. Eğer şartlara uyarsanız, sıkıntı çekmeden bir ödeme yaparsınız ve ev sahibi olursunuz. İstenen şartlar, tabi ki farklı bankalardan kredi kullanmamış olmanız, borcunuzun olmaması gibi durumlardır. Bu sebeple uygulanacak kurallar sizin için yararlı olacak kurallardır. Her geçen gün daha çok kişiyi ev sahibi yapmak için uğraşmaktayız. Bu sebeple peşinatsız, faizsiz gibi birçok seçenek sunmaktayız.

Siz de kiradan kurtulup bir ev sahibi olmak istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçerek bilgi almalısınız. Eğer ki takip ederseniz, her zaman en güncel konut projeleri hakkında tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Böylece size en uygun zaman da bir ev sahibi olmak için ilk adımı atabilirsiniz. Hatta yatırım amaçlı düşünenler bile bu hizmetlerden yararlanabilir.

birevim

Leave a Comment

16 + 7 =