Mutfakta Hayatınızı Kolaylaştıran Gizli Detaylar!

En çok kullanılan mutfaklar içinde en fazla eşya bulunan mutfaklardır. Birçok küçük ve büyük mutfak aleti, hayatımızı kolaylaştırmak için mutfakta yerlerini bulmaya çalışıyor. Tüm mutfak gereçlerine uyacak dekorasyonlarda zaman zaman küçük detaylara ihtiyacımız var ve mutfaklarda pratik bir çalışma ortamı yaratmak çok önemlidir.

birevim

Farklı büyüklükteki mutfaklar için tasarlanan hayatın gizli detayları!

Ekmeğinizi nasıl daha taze tutacağınızı, sütü daha uzun süre daha taze tutacağınızı, kızarmış ekmek yapmayı nasıl durduracağınızı ve temel mutfak kırıcılarımızda hamurunuzu daha hızlı nasıl artıracağınızı öğrenin. Mutfak dolaplarınızı nasıl düzenleyeceğiniz ve mutfak eşyalarınızı her zaman kullanışlı tutacağınız için önerilerle daha düzenli olun.

Çift Lavabo ve Hareketli Musluk Başlığı

Klişe olduğunu biliyoruz, ancak çift sele ve hareketli musluk başlıkları bize mutfakta düşündüğümüzden daha fazla zaman kazandırıyor. Çifte aşk, sadece bulaşık yıkama için değil, aynı zamanda sebze yıkarken de en büyük kurtarıcılar içindir. Mutfakta işimizi kolaylaştıran bir başka detay; Hareketli musluk kafasıdır. Hareketli musluk başlığı ile makine temizliği dâhil olmak üzere kısa sürede çok fazla iş yapabilirsiniz, şimdi mutfakta her şey daha kolaydır!

Bölünmüş Banklar

Şimdilerde trend haline gelen mutfaklarda farklı tezgâhlar oluşturma uygulaması, sadece görsel güzellik sunmanın yanı sıra, aynı anda birden fazla kişinin mutfakta çalışmasını mümkün kılıyor. Ayrıca, hazırlık ve servis alanları olarak ayrı değerlendirildiğinde, bölünmüş banklar bir kişinin çalışmasını düzenli ve hızlı hale getirir. Bu kadar küçük bir detayın sizi kazanması şaşırtıcı.

Her Mutfak Bir Tablet

Sadece mutfağınızda kullanabileceğiniz bir tablete sahip olmak, onları mutfağa yerleştirmek yerine hem zamandan hem de yerden tasarruf etmenizi sağlar. Mutfağınızda kullanabileceğiniz tabletler pişirme süresi boyunca bekleyeceğiniz zamanın tadını çıkarmanızı, eğlenceli oyunlar oynamanızı veya bir şeyler okumanızı sağlar.

Daha Fonksiyonel Çizimler

Mutfak çekmecelerinin boyutu her zaman bir değildir. Özellikle bazı çekmeceler diğerlerinden daha büyüktür. Bu çekmeceler, kuru ve güneşten uzak tutulması gereken soğan ve patates gibi yiyecekler için depo olarak kullanılabilir. Ayrıca, sakladığınız gıda malzemelerinin birbirine temas etmemesini sağlamak için büyük çekmece parçalarını çekmece düzenleyicileri ile bölebilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

three × 4 =