Ev Almak mı İstiyorsunuz?

Bir miktar para biriktirdiniz ve ev almak için firmaya başvuruyorsunuz. Daha sonra o biriktirdiğiniz bir miktar parayı peşinat olarak veriyorsunuz ev sahiplerine veya firmaya. Daha sonra da evin geri kalanını ödemek o kadar kolay olmadığı için bankadan konut kredisi çekiyorsunuz. Çünkü başka birinin evine her ay fazla kira ödemektense kendi eviniz olsun istiyorsunuz. Bu yüzden kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsunuz ve bankadan çektiğiniz para ile ev alıp daha sonra bankaya evinizin parasını yatırıyorsunuz. Ve o eviniz için çektiğiniz konut kredisi adı altında ki para yüklü miktarda faizler ile bol bol size geri dönüyor ve illa ki ödemede zorluk yaşıyorsunuz. Böyle bir şeyi kimse istemez o yüzden gelin faizsiz konut projeleri hakkında sizi bilgilendirelim.

birevim

GÜNCEL KONUT PROJELERİ

İnternetten güncel konut projeleri adı altındaki siteleri araştırırsanız göreceksiniz ki bir sürü firma mevcuttur. Tabi ki hepsi ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için. Herkes ev sahibi olsun, firma gelir kazansın, siz ev kazanın böyle bir döngüyle gelecek nesillere kadar bu projeler uzansın. Herkes kazansın. En önemlisi siz hayallerinize kavuşun. Firmaların en büyük amacı sizleri mutlu etmektir.

AVANTAJLI BİR ŞEKİLDE EV SAHİBİ OLMAK

Bankadan çektiğiniz konut kredisinin ödemesini zaman geçtikçe faiz oranları oynadıkça daha çok para ile ödeyeceğinizi biliyorsunuz. Bu yüzden yapılacak en mantıklı şey en yeni konut projeleri ile tanışmak olacaktır. En azından ev aldığınızda her ay değişen bir faiz oranı olmadığından yani sabit ödeme yapacağınızdan her ay ne vermeniz gerektiğini bileceksiniz. Aylık masraflarınızı ona göre çıkartacaksınız. Hem aile bütçeniz sarsılmayacak hem de ne kadar ödeyeceğinizi her ay bileceksiniz. Üstelik araştırma yaptığınızda da göreceksiniz ki pazarlık imkanınız bile olacak.

Tabi bu pazarlık payı başvuru yapacağınız sisteme göre değişmektedir. Mesela tokilerde pazarlık payınız düşükken, peşin alım yapacağınız evlerde pazarlık payınız oldukça çok yüksektir. Hem faizsiz hem de indirimli ev sahibi olacaksınız. Bu sistem sizin bütçenizi bir kez daha düşünerek her ay ödeyeceğiniz fiyatı sizin belirlemenize imkân sunmaktadır. Size de güle güle oturmak kalır.

birevim

Leave a Comment

seventeen − three =