Sofa Loca Projesi

Emlak Konut, GYO ve TOKİ İştiraki ortaklığı ile inşa edilen Sofa Loca Projesi, modern mimarisi ve estetik çizgisiyle Ankara/Etimesgut’ta 6 blok şeklinde yükselmektedir. Projenin toplamında adet konut yer almaktadır. 18.228m2’lik alanda yükselen projenin %75’i yeşil alan için ayrılarak peyzaj alanlarıyla da görselliğinde ayrıcalık oluşturulmuştur. Ayrıca Sofa Loca projesinde 1+1 ile 2+1 konut tipine yer verilmemiş daha geniş yaşam alanları hedeflenerek 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri tasarlanmıştır. Bununla birlikte yeşil alanlarda sosyal aktivite alanları dizayn edilmiş ve bol oksijen eşliğinde günün pozitif enerjiyle tamamlanması hedeflenmiştir.

birevim

Sofa Loca Kat Planları

Bireylerin rahat ve konforlu bir yaşam sürmeleri hedeflenerek tasarlanan Sofa Loca Kat Planları 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiştir. Daire büyüklükleri, daire tipine bağlı olarak 180m2 ile 270m2 arasında değişmektedir. 150 adet konutun yer aldığı projede her konut tipinde öncelik konforlu yaşam alanı oluşturmaya verilmiştir. Buda geniş ve ferah kullanım alanlarının doğmasını sağlamıştır. Dolayısıyla şık mimariye sahip Sofa Loca konutlarının yüksek konforundan faydalanmak ve geniş bir yaşam alanında huzurla hayatınızı sürdürmek isterseniz, hemen teslim konutlardan hangisini satın alacağınızı kararlaştırmak adına satış ofisiyle irtibat kurabilirsiniz.

Sofa Loca Ödeme Seçenekleri

Aile yaşantısı hassasiyetine önem verilerek tasarlanan Sofa Loca projesinde birbirinden farklı konut tipleri yer almaktadır. Geniş ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği konut fiyatları 4+1 için 964.000TL – 1.130.000TL, 5+1’ler içinse 1.618.000TL – 1.742.000TL arasındadır. Konutların cephe ve kat sayısı gibi özellikleri fiyatlarda değişkenliğe neden olmaktadır. Dolayısıyla konut fiyatları hakkında kesin bilgi ancak satış ofisinden alınabilir. Bunun dışında Sofa Loca Ödeme Seçenekleri için %10 peşinat kalan taksitin 12. ile 24. aylarında %15 ara ödeme ve 120 ay 0,98 faiz oranıyla taksit imkanı sunulduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri ve indirim uygulandığını da belirtmek isteriz.

Sofa Loca Özellikleri

Geleneksel Türk mimarisinin çizgilerini taşıyan Sofa Loca projesi aile yaşamının tüm gerekliliğini barındıracak nitelikte tasarlanmıştır. En önemli özelliği %75’lik kısmının yeşil alanla çevrili olmasıdır. Bu sayede her yaşayan birey evinden çok uzaklaşmadan nefes alabileceği aktivite alanına sahip olacak ve huzurla yaşantısını sürdürme imkanı bulacaktır. Bunlar dışında içerdiği özellikler;

 • 7/24 kamera sistemi ve güvenlik görevlisi
 • Squash salonu
 • Fitness merkezi
 • Tam donanımlı spor salonu
 • Kapalı yüzme havuzu
 • Hamam
 • Havuz başı kafe hizmeti
 • Yürüyüş ve koşu parkuru

Gibi gerek site içi gerekse konut içi ihtiyaç duyulacak tüm sosyal donatılara ve detaylara önem verilmiştir.

Sofa Loca Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

Ankara/Etimesgut/Bağlıca Mahallesi’nde yükselen proje uzman inşaat firmalarının işbirliği ile inşa edildiğinden ötürü kusursuz bir mimari ve yüksek konfor içeriklidir. Şehir merkezine yakın bir noktada konumlandığı için Başkent Üniversite Kampüsu hemen projenin yanı başında yer alıyor. Eskişehir yolu üzerinde yükselmesi sayesinde haraketli bir lokasyona sahip olmakla birlikte tüm iş ve yaşam merkezlerine yakın mesafededir. Ayrıca şehir merkezine yakın olması ve çevresindeki sosyal alanlar nedeniyle de kesinlikle ulaşım problemi yoktur. Bu nedenle Sofa Loca Projesi bölgenin en iyi yatırım projeleri arasında gelir.

birevim

5 Comments

 • Etimesgut’a yakışır bir proje ve tasarımsal olarak böyle heybetli bir duruşu var. Dikkat çekiyor 🙂

 • Mimari olarak güzel bir proje, lokasyon olarakta merkezi baya rağbet görebilir.

 • Proje mimari açıdan çok güzel duruyor, yakınlık olarak merkezi bi noktada olmasıda büyük avantaj 🙂

 • Proje mimari olarak çok şahane, manzarası da güzel, lokasyon olarak merkezi konum olmasıda değerini artırıyor.

 • Proje çok güzel tasarlanmış ve lokasyonu çok iyi, her noktaya yakın olmasıda tercih etmeniz için büyük etken

Leave a Comment

five × 2 =