We Haliç Projesi

We Haliç projesi Ilgın İnşaat tarafından yapılıyor. Avrupa yakasında Gaziosmanpaşa’da yapımına devam eden projenin 58500 metrekare arsa alanına sahip olduğu görülüyor. Projenin içerisinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri sunulacağı bilgisi verildi. Bu evler ortalama 50 ile 290 metrekare arasında değişen alanlara sahip olduğu aktarıldı. 2020 yılının başından tamamlanması planlanan projenin içerisinde ticari alanlarında yer alması planlanıyor. Uygun ödeme seçenekleri ve birbirinden geniş kat planları ile hayat kalitesini yukarı çekmek isteyenler için tercih edilebilecek bir proje olarak ileri çıkıyor diyebiliriz.

birevim

We Haliç Kat Planları

We Haliç projesi içerisinde 6 farklı konut tipi bulunuyor. Bu konut tipleri sırasıyla 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak sıralanıyor. Bu seçenekler aynı zamanda kendi içerisinde farklı alanlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. 1+0 olan dairelerde alanların 40 ile 54 metrekare arasında değiştiği bilgisi veriliyor.

Bu değişim tüm daire tipleri için geçerli olduğu için ortaya çok sayıda kat planı çıktığını söylemek en doğru yorum olacaktır. Bu nedenle projede yer alan rezidans içerisinde ev almadan önce tüm kat planlarını incelemeniz gerekiyor. 3+1 ev için 135 metrekare ile 218 metrekare arasında alan olması planlarda ki değişikliği anlamanız açısından önemli bir nokta diyebiliriz.

We Haliç Ödeme Seçenekleri

Projeden ev almak isteyenlere firma farklı ödeme imkanları sunuyor. Bu planlar ile amaçlanan insanlara uygun bir şekilde istedikleri evi alma ve borçlarını ödeme şansı sunmak diyebiliriz. İlk ödeme planı olarak %35 peşin ödeme yaptıktan sonra geri kalan kısmı 0 faiz imkanı ile 60 ay vadede ödeme şansı sunuluyor olmasıdır. Tüm borcu peşin olarak ödeme yapmak isteyenlere %15 indirim imkanı sunulduğunu ekleyelim.

Bu ödeme seçeneklerinin yanında banka kredisine başvurmak isteyenler için firma gerekli yardımcı size sağlıyor. İstediğiniz vadede ödemek için bu yöntemi tercih ederken dikkat etmeniz gereken aylık ödeyeceğiniz miktarının aylık gelirinizin yarısından fazla olmaması olacaktır.

We Haliç Özellikleri

Projeden ev almayı düşünenlere özellikleri hakkında bilgi vererek verecekleri kararı doğru şekilde almalarına yardım etmeye çalışacağız. Merkezi ısıtmanın olduğu projede kapalı ücretsiz otopark hizmeti de bulunuyor. Güvenlik için kapalı devre TV, görüntülü diyafon ve özel güvenlik bulunuyor. Büyük bahçelerin yanında bilardo salonu, çocuk oyun alanı, kapıcı hizmeti, restoran ve kafe gibi seçenekler de projede yer alıyor.

Eğlenmek ve spor yapmak için açık ve kapalı yüzme havuzları, her şeyin olduğu bir spor salonu, sauna, futbol ve basketbol sahaları projede yer alıyor. Bu özelliklerinin yanında projenin iç özellikleri, teknik özellikleri gibi hayat kalitesini yükselten çok sayıda avantajının olduğunu söylemek en doğru yorum olacak diyebiliriz.

We Haliç Nerede ve Çevresinde Ne Var?

We Haliç adından da anlaşılacağı üzere Haliç bölgesinde yer alıyor. Etrafında bulunan noktalar arasında Eyüp Sultan Camii, Minatürk Müzesi, Kariye Müzesi gibi çok bilinen noktalar var. İstanbul’un en güzel manzaralarından birisini sunan Pierre Loti tepesine yürüyüş mesafesinde olduğunu söylemeliyiz.

Önemli geçiş noktalarına ki mesafeleri şu şekildedir. Avrasya Tüneline 19 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 14 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Havalimanına 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Şehrin tam ortasında olan ancak kalitesiyle rahatça ulaşılabilecek bir noktada bulunan proje tüm iş alanlarına kısa sürede ulaşım imkanı sunuyor olması ve aynı zamanda eğlence, alışveriş ve rahatlama alanlarına da yakın olmasıyla dikkat çekiyor.

birevim

12 Comments

  • Merhaba Uğur Bey,
   Lokasyon olarak İstanbul’un en merkezi konumunda olan projenin manzarası da eşsiz.

 • Haliç gerçekten İstanbul için merkezi bir konum, We Haliç projesi de bu merkezi konumda muhteşem mimarisi ile yer alıyor

 • Haliçte yıllarca yaşadım sonra Anadolu yakasına geçmiştim, Haliç için bu proje gerçekten canlandırıcı bir durum olacak.

 • Haliç’te yapılan bu proje, hem Haliç’e can katacak, hemde mimari yapısıyla orada yaşayan insanları büyülecek şekilde.

 • We Haliç projesi gerçekten Haliç’te iyice bilinen bir proje olmaya başladı, mimarisi bence şahane

 • We Haliç projesi Haliç tarafına yapılan en güzel projelerden biri, güncel fiyatları hakkında bilgi var mı acaba?

  • Merhaba Yunus Bey,
   We Haliç projesinin fiyat listesi aşağıdaki gibidir.
   1+0 daireler 362.000 TL’den başlıyor
   1+1 daireler 375.000 TL
   2+1 daireler 564.000 TL
   3+1 daireler 861.000 TL

 • We Haliç projesinde fiyatlar görünen aksine daha uygun geldi bana, projeye bakınca milyonlar olur diyorsunuz ama başlangıç fiyatları çok iyi

 • Fiyatları bence çok makul stüdyo daire ve 1+1’ler 350-400.000 TL bandında 🙂

Leave a Comment

18 + nine =