Validebağ Konakları Projesi

Validebağ Konakları projesi megakent İstanbul’un Anadolu yakasında bulunuyor. DAP Yapı gibi çok sayıda projeye imza atmış ve bu konuda gerekli tecrübeye sahip bir firma tarafından başlatılmış durumda diyebiliriz. 2019’un Aralık ayında tam olarak tamamlanması planlanan projenin kullanılan arsa alanı 38 bin metrekare olarak dikkat çekiyor.

birevim

Çok sayıda konutun yanı sıra projenin içerisinde dükkan seçenekleri de bulunuyor.  1+0 ile 6+1 daire seçenekleri ile sunulan proje de amaçlanan insanların yaşam kalitesini yükseltmelerine yardımcı olacak kalite de bir alanın oluşturulmasını sağlamak olarak öne çıkıyor.

Validebağ Konakları Kat Planları

Validebağ Konakları 12 adet bloktan oluşuyor. Stüdyo adı verilen 1+0 dairelerden 6+1’lik ev seçeneklerine kadar geniş bir yelpaze ile sunuluyor. Bu evlerde alanlar 69 metrekare ile 514 metrekare arasında değişiyor. Toplam 319 dairenin yer aldığı projede binalar maksimum 5’er kattan oluşuyor.

Validebağ Konakları kat planları olarak birbirine benzer şekilde hazırlanmış olsa da her daire için özel değişiklikler yapılabilme imkanı da sunuluyor. Ayrıca 4+1 daire almak isteyenlere 183 metrekare ile 507 metrekare arasında değişen alanlarda evler sunulduğu için farklı kat planları ile karşılaşmak olası olarak duruyor.

Size uygun olan kat planına sahip olan daireyi bulabilmeniz bu sayede daha kolay  olarak öne çıkıyor.

Validebağ Konakları Ödeme Seçenekleri

DAP Yapı projesinden konut ve dükkan sahibi olmak isteyenlere farklı ödeme seçenekleri ile bunlara sahip olma imkanı sunuyor.

Alacakları konutu nakit olarak almak isteyenlere %10 nakit indirimi yapıyorlar. İkinci seçenek olaraksa %8 peşin ödeme yaparak kalan ödeme için 50 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Üçüncü seçenekse banka kredisi içeriyor. Konutun %5’lik kısmı peşin olmak koşuluyla, %15’lik kısmı teslim tarihinden sonra ara ödeme olması ve geriye kalan %80’lik kısım banka kredisine başvuru yaparak alma imkanı sunuyorlar.

Firma ev almak isteyenlerin her binine uygun ödeme seçenekleri sunarak onların bu özel proje içerisinde yer almalarına ve kendilerini tatmin etmelerine imkan tanıyor.

Validebağ Konakları Özellikleri

18 bin metrekare alanda yükselen projede 319 daire ve 47 mağaza bulunuyor. Özel güvenlik, kartlı giriş sistemi gibi özel güvenlik önlemleri projede bulunuyor.

Sosyal alanlar olarak ortak kullanıma sahip bahçeler, çocuklar için oyun alanları, kapıcı hizmeti ile restoran ve kafe seçenekleri projede yer alınıyor. Spor yapmayı sevenler için açık ve kapalı yüzme havuzu seçenekleri, tan donanımlı spor salonu, sauna, futbol ve basketbol sahası ile tenis kortu gibi alanlar projede yer alıyor.

Projede bulunan dairelerde ebeveyn banyosu, ısı yalıtımı, Amerikan mutfak, otopark asansörü, su deposu ve hidrofor bulunuyor. Proje de toplam 24 adet asansörün yer alması kullanım kolaylığı açısından dikkat çekiyor.

Validebağ Konakları Nerede ve Çevresinde Ne Var?

DAP Yapı tarafından yapılan proje Anadolu yakasında sakin ilçe olan Üsküdar’da yer alıyor. Proje hemen Üsküdar Devlet Hastanesinin hemen yanında yer alıyor. Proje ayrıca efsane film Hababam Sınıfı Müzesi’nin yanında yer alıyor. Acıbadem Hastanesi, Haydarpaşa Lisesi gibi merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Altunizade kavşağına 1 kilometre uzaklıkta yer alan proje O-1 karayolu sayesinde her noktaya rahat bir ulaşım sağlıyor. Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan Avrasya Tüneline sadece 4 kilometre uzaklıkta yer alan proje metro hatlarına yürüyüş mesafesinde olması ile öne çıkıyor.

Proje hem bulunduğu konum itibariyle hem de birçok merkezi noktaya yakın olması ile ev almak isteyenler için avantajlı bir yapıya sahip olması ile dikkat çekiyor.

birevim

14 Comments

 • Validebağ Konakları projesi İstanbul Anadolu yakasının en şahane yapılarından biri bence, spor ve aktivite alanları imkanıyla da çok dikkat çekiyor.

  • Merhaba Yusuf Bey;
   Dap Yapı’nın inşa ettiği Validebağ Konakları adlı projesi sosyal imkanlarının yanı sıra müşterilerine 1+0’dan 6+1 seçeneklerine kadar olan geniş seçenek imkanı sunmasıyla da fark yaratan bir projedir.

 • Günümüzde ev almak zorken bir riske girip Validebağ Konaklarından 1+0 aldık ağabeyimle, gerçekten aldığımız fiyatın 1,5 katına çıktı şimdi

 • Validebağ Konakları Projesi Anadolu yakasının gülü desek yanlış tabir olmaz sanırım. 🙂

  • Merhaba Serkan Bey,
   Validebağ Konakları 1+0 dairelerden 6+1’lik ev seçeneklerini müşterilerine sunuyor. Bu konutlarda alanlar 69 metrekare ile 514 metrekare arasında değişiyor. Böylelikle hemen hemen herkese uygun olan bir daire bulamak kolaylaşıyor.

 • Mimari olarak çok güzel bir mimariye sahip gerçekten, fiyatları da bölgesine göre gayet iyi bence

 • Validebağ konakları projesi gerçekten şahane bir proje, fiyatları da lokasyonuna ve projeye göre gerçekten çok iyi

 • Validebağ konakları çok güzel bir proje, fiyatlarının güncel hali belli mi acaba?

  • Merhaba Başak Hanım,
   1+1 daireler 1 milyon 700 bin TL’den,
   2+1 daireler 2 milyon 156 bin TL’den,
   3+1 daireler 3 milyon 509 bin TL’den,
   4+1 daireler 3 milyon 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştu. Güncel fiyatlar için satış ofisi ile görüşebilirsiniz.

 • Fiyatları gerçekten çok pahalı, gerçi bu tarz konak projelerinde de bu fiyatları görüyoruz hep

Leave a Comment

twelve + 13 =