Zermeram Projesi

Zermeram Projesi, İç Anadolu’nun en büyük şehirlerinden birisi olan Konya’da yapılıyor. Projeyi yapan firma İttifak Holding’in inşaat alanında bulunan şirketi olan Seha Yapı olarak dikkat çekiyor. 320 bin metrekarelik devasa bir alanda inşa edilen yapımın bitirilme tarihi olarak 2020 yılının Mart ayı gösteriliyor.

birevim

Projeni içerisinde çok sayıda farklı konut tipleri yer alıyor. Konutların ortalama kullanım alanları 120 metrekare ile 1052 metrekare arasında bulunması dikkat çekiyor. Proje içerisinde normal dairelerin yanında dubleks evler, yalılar ve villa seçenekleri bulunuyor. Tam anlamıyla özel bir yaşam alanı projesi olduğu bu daire seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Zermeram Kat Planları

Zermeram Kat planları birçok daire tipi ile özel ev seçeneklerinin bulunması nedeniyle farklılık gösterdiklerini söylemek doğru olacaktır. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 gibi konutlar için bloklara göre değiştirilen kat olanları bulunuyor.

Dubleks evler, yalı ile villaların var olması projenin ekstra bir özellik kazanmasına yardımcı oluyor. Projenin içerisinde ki her detayın özel bir şekilde hazırlandığı kat planlarını incelediğinizde sizde fark edeceksiniz. Bu evlerden birisini almak istiyorsanız öncelikle tercih edeceğiniz konut seçeneğini bulmalısınız ardından da hangi etaptan ev alacağınıza karar vererek olacaktır. Daha sonra burada yer alan kat planlarına göre hayatınızda ki en doğru tercihi yapmak için önünüzde bolca zaman olduğu fark edeceksiniz.

Zermeram Ödeme Seçenekleri

Zermeram Projesi’nden ev almak isteyenler sunulan farklı ödeme seçeneklerinden kendilerine uygun olanı tercih ederek amaçlarına ulaşabilirler. Firma ilk olarak hiç peşinat ödemeden 24 ay vadeli seçeneği müşterilerine sunuyor.

Bir diğer seçenek olarak %35 peşin ödeme yaptıktan sonra geriye kalan %35 kısmı ev teslim edildikten sonra ve kalan kısmı da 30 ay vade ile ödeme şansını sunuyor. Farklı ödemeler, banka kredileri gibi seçenekleri değerlendirme imkanını kullanarak bu Konya projesinden ev almanız sağlanıyor.

Projede çok sayıda ev seçeneği olduğu için fiyatlar 400 bin TL ile 1.5 milyon TL arasında değiştiğini de aktarmalıyız. Bu fiyatlara bakarak da tercihinizi yapabileceğinizi ekleyelim.

Zermeram Özellikleri

Zermeram projesi sadece bir inşaat çalışması olmadığını, özel bir yaşam alanı projesi olduğunu ekleyelim. Yapıların içinde ve etrafında bilinmesi gereken çok sayıda özellik bulunuyor. Ücretiz kapalı otopark hizmeti ve merkezi sistem ile ısıtma imkanı projede sunuluyor. Güvenlik olarak alarm düğmesi, özel güvenlikler ve kapalı devre TV hizmeti yer alıyor. Bahçe alanları, çocuk oyun alanı, masaj salonu ve restoranlar projede yer alıyor.

Spor için kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, squash kortu, spor salonu, sauna ve futbol ile basketbol sahaları yer aldığını görebilirsiniz. Proje hem iç özellikleri hem de teknik özellikler açısından yeterliliğe sahip olduğunu söylemek doğru bir bilgi olacaktır.

Zermeram Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Zermeram Projesi, Konta şehir merkezi dışında Antalya Çevre Yolu’nun üzerinde yer alıyor. Şehir merkezine sadece 14 kilometre uzaklıkta olması ve ana yollar sayesinde rahat bir şekilde ulaşılması projenin artıları arasında yer alıyor.

Proje ayrıca Konya Havaalanına 30 kilometre, Konya Tren Garı’na 12 kilometre mesafede yer alıyor. Proje şehir dışında gibi dursa da Konya’nın rahat trafiği sayesinde misafirlerine rahatça istedikleri noktaya ulaşma imkanı sunduğunu söylemek doğru olacaktır.

Ana arter noktasında bulunması sayesinde farklı şehirlere kolayca ulaşım imkanı olduğunu ekleyelim. Yakınında 80 Binde Devr-i Alem Parkı, Şehirler Ormanı gibi bölgede çok az olan yeşil alanlara yakınlığı ile de projenin dikkat çektiğini ekleyelim.

birevim

11 Comments

 • Proje merkeze uzak gibi gözükse de havalimanı ve benzeri ulaşım noktalarına yakın 🙂

 • Projenin lokasyonu bence çok güzel, insan bazen şehir hayatından uzak biraz kafa dinlemek istiyor

 • Projenin adı gerçekten çok dikkat çekici olmuş, proje tasarımı olarakta çok güzel tasarlanmış gözüküyor

 • Zermeram projesinin lokasyonu ve dizayn şekli gerçekten çok güzel, güncel fiyatları hakkında bilgi var mı acaba?

  • Merhaba Abdullah Bey,
   Zermeram projesi fiyat listesi ile ilgili 2018 yılı fiyatları
   Daire Tipi Fiyat Aralığı
   2+1 410.000 – 450.000 TL
   3+1 450.000 – 575.000 TL
   4+1 532.000 – 732.000 TL
   5+1 775.000 – 1.000.000 TL
   6+1 1.000.000 – 1.330.000 TL
   4,5+1 726.000 – 967.000 TL
   şeklindedir.2020 fiyat listesi ile ilgili satış ofisinden bilgi almalısınız.

 • Zermeram projesinin fiyatları bence çok ideal bir seviyede, 2+1 fiyatları gerçekten çok iyi

 • Zermeram projesi lokasyon olarak güzel bir mevkii de, fiyatlarıda bence çok değil 🙂

Leave a Comment

three × three =