Vizyonevim Nedir? Vizyonevim Ev Alma

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE VİZYONEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. VİZYONEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Ev sahibi olmanın en kolay yolu olarak belirtilen Vizyonevim sayesinde kredi faizleri ile uğraşmadan yaşam alanınızı bulma imkanını yakalayacaksınız. Ev sahibi olmak sizin için artık bir hayal olmaktan çıkacak! Daha nitelikli ve faizin söz konusu olmadığı bir ödeme planı hazırlanacaktır. Aynı zamanda bu ödeme planında herhangi bir vade farkı da talep edilmeyecektir.

birevim

Vizyonevim nedir; sistem özellikleri sayesinde peşinat ya da kredi çekme adımları olmadan taksitle ev sahibi olma imkanını yakalayacaksınız. Bu süreç içerisinde belirli ödeme grupları yer almaktadır. Sizin maddi gücünüze göre hangi grupta yer alacağınıza karar vereceksiniz.

Vizyonevim ev alma süreci kapsamında gerekli olan ödemeler tamamlanmadan ev sahibi olma şansınız da vardır. Bu şekilde kira ödemek yerine aylık olarak kendi evinizin taksitlerini ödeyerek süreci tamamlayacaksınız.

Vizyonevim Nedir? Vizyonevim Kimin?

Taksitle ev alma süreci kapsamında kişilerin ödemelerini güvenilir şekilde tamamlamalarının yanı sıra sistemin hukuki bağlamda da sorunsuz bir işlerliğe sahip olması için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır.

  • Vizyonevim aracılığı ile ödeme grupları arasında seçim yapmanız gerekmektedir. Bu ödeme gruplarında yer alan kişilerin her biri ev sahibi olacaktır. Sadece sıra fark etmektedir.
  • Kişi sayısı yüksek olan gruplarda ev sahibi olmak bir derece daha uzun sürerken bu gruplarda genel olarak aylık ödenecek olan taksit miktarının daha düşük olacağının da altı çizilmelidir.
  • Kişi sayısı daha düşük olan gruplarda ise bunun tam tersine ödenecek olan tutar yüksektir ve ev sahibi olma sırasının size gelmesi daha kısa bir zaman diliminde tamamlanacaktır.

Sunulan hizmet yapısı sayesinde ödeme adımlarını sorunsuz tamamlayarak konut sahibi olmanın yanı sıra dileyen kişilerin direkt olarak araç satın alma hakkı dahi bulunmaktadır. Araç satın almak için peşin ödeme yapacak maddi gücünüz olmasa dahi bu ödeme sistemi aracılığı ile aylık yapılan ödemeler ile beraber bir araca sahip olmak sizin için daha kolay olacaktır!

Vizyonevim Şikayet ve Yorumlar

Kredisiz ev alma aşamasında kişilerin süreç ile alakalı yorum ve şikayette bulunma hakkı da vardır. Sizin yorum ve şikayetlerinizi bizim için her zaman öncelik olacaktır. Yapmış olduğunuz tüm yorumların yetkililerimiz tarafından yakından inceleneceği ve eksiksiz bir biçimde kontrol edileceği de görülüyor. Genel olarak şu zamana kadar yapılan yorumların genel minvalde oldukça olumlu olduğu ve teşekkür temelli oldukları da fark ediliyor.

Vizyonevim Şubeler Nerede?

Konut alma süreci ile alakalı olarak size uzman desteği de sunacağız. Hem gayrimenkul hem de finansal işlemler konusunda uzman olan danışmanlarımız ile anında iletişime geçebilirsiniz. 444 80 90 numarası üzerinden dilediğiniz zaman aralığında iletişim adımlarını tamamlama hakkınız vardır. Ümraniye’de yer alan merkezimize gelerek birebir olarak görüşme yapma hakkını da elde edebilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

11 − four =