Güvenilir Evim Firması

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE GÜVENİLİR EVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. GÜVENİLİR EVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

Hem faizsiz hem de masrafsız ev sahibi olmak istiyorsanız ilk tercihiniz Güvenilir Evim olmalı! Adından da anlaşılacağı üzere son derece güvenilir bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz ev ve arabaya sahip olmanızı sağlayan Güvenilir Evim; sunmuş olduğu birbirinden avantajlı seçeneklerle dikkat çekiyor diyebiliriz! Ayda yalnızca 417 TL ödeyerek ev sahibi olma fikri size de imkansız geliyor değil mi? Ancak, Güvenilir Evim; imkansız denileni mümkün hale getiren bir kurum! Güvenilir Evim ile ev ve araba sahibi olmak isteyenleri bekleyen bir diğer avantaj ise peşinat konusunda oluyor. İstediğiniz takdirde hiçbir şekilde peşinat ödemeden sisteme dahil olabilirsiniz.

birevim

Güvenilir Evim Sistemleri Nelerdir?

Güvenilir Evim’in ev alma yöntemlerinin avantajlarına hayran kalacaksınız! Çekilişli ev sistemi ile ilk olarak satın almak istediğiniz konutun değerini belirlemelisiniz. Ardından, size en uygun olan ödeme grubuna katılmalısınız. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinizi ne zaman teslim alacağınızı öğrenmiş olursunuz. Çekilişli sistemde hem peşinatlı hem de peşinatsız seçenek yer alır. Çekilişli kısaltılmış ev sistemi ile de yine size en uygun ödeme grubuna katılabilirsiniz. Erken teslim avantajından faydalanma şansı sizleri beklemektedir. Çekilişsiz sistemlerde ise peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere iki farklı seçenek bulunur. Peşinatlı sistemde tüketici ne kadarlık bir ev almak istediğine ve aylık ödeyeceği taksit tutarına kendisi karar verir.

Güvenilir Evim Şubeleri Nerede?

Güvenilir Evim; piyasaya gireli uzun bir süre olmamasına rağmen vermiş olduğu hizmet ile kendisini göstermiştir. Güvenilir Evim’in merkez ofisi Antalya’da bulunur. Sugözü Mahallesi, Zamanoğlu Caddesi, Alanya/ Antalya adresinde yer alan Güvenilir Evim merkezine istediğiniz takdirde bizzat giderek imkanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, 0552 634 78 70 numarası ile WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Buna ek olarak, ayda yalnızca 417 TL ödeyerek ev ve yine son derece avantajlı şartlarla araba sahibi olmak istiyorsanız Güvenilir Evim’in internet sitesi üzerinden form doldurabilirsiniz. Adınız ve soyadınızın yanı sıra iletişim numaranızı bıraktığınız takdirde Güvenilir Evim müşteri temsilcileri en kısa sürede sizi arayacaktır.

Güvenilir Evim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Güvenilir Evim hesaplama yöntemlerini birkaç örnekle açıklayabiliriz. 100 bin TL tutarında bir ev satın almak istediğinizi düşünelim! 120 kişilik gruba katılabilirsiniz. Bu noktada, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 834 TL olacaktır. Son derece düşük bir organizasyon ücreti ile beraber evinizin maliyeti 100 bin TL’den çok az fazla olacaktır. Çekilişli sistemde 12 kişilikten başlayarak 360 kişiliğe kadar uzanan gruplar yer alır. Çekilişli sistemde isteyen tüketicilerin aylık ödedikleri tutar; evlerini teslim almalarının ardından arttırılmaktadır. Çekilişli kısaltılmış sistemde ise 100 bin TL tutarındaki bir ev için en çok 16 bin TL peşinat talep edilir. Peşinat ödemenin zorunlu olmadığını tekrar söylemeliyiz.

Güvenilir Evim İçin Şikayet Var Mı?

Güvenilir Evim; kısa süre önce piyasaya çıkmış bir firma olsa da kendisini ispat etmiştir. Güvenilir Evim sitesinde çok sayıda müşterinin röportajı bulunur. Bir başka deyişle, insanların bu sistemle nasıl ev ve araba sahibi olduklarını yakından görmüş olursunuz. Güvenilir Evim hakkında olumsuz yoruma rastlamak mümkün değildir.

birevim

Leave a Comment

sixteen − fourteen =