Hedefevim

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE HEDEFEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA YER ALMAKTADIR. HEDEFEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

birevim

1982 yılında Muammer Aydın tarafından kurulan Aydın İnşaat sonrasında gün be gün büyüyerek holdingleşmiştir.  Hedefevim Aydın Holding’e ait iştiraklerden biridir.  Özellikle dar gelirli ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yaparken, yüksek gelirli vatandaşlara ise helal yoldan emlak yatırımı yapma avantajını sunuyor.  Peşinatı olmayan ve küçük taksitlerle ev almak isteyen kişileri kampanyalı seçenekleri ile EV ve ARABA sahibi yapan faizsiz tasarruf şirketi her geçen gün; yılların verdiği deneyim ve güven ile yüzlerce kişiyi ev sahibi yaptı ve yapmaya devam ediyor.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Hedefevim Nedir?

Hedefevim, küçük taksitler ile peşinatsız, ara ödemesiz ve tabi faizsiz EV ve ARABA sahibi olabileceğiniz bir sistemdir.  Banka kredisi yâda farklı faiz seçeneklerine gereksinim duymadan EV ve ARABA sahibi olabileceğiniz modeller ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Faizsiz tasarruf şirketlerinden biri olan Hedefevim Aydın Holding yatırım güvencesi altında Türkiye’nin herhangi bir yerinden EV ve ARABA satın alabileceğiniz en güvenilir sistemlerden biridir.

Dilerseniz müşteri hizmetleri ile görüşerek size en yakın Hedefevim şubesini öğrenebilir ve yüz yüze görüşebilirsiniz.  Yâda web sitesi üzerinden iletişim bilgilerinizi iletebilir, finans ve emlak konusunda uzman danışmanınızın sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hedefevim Araba Nedir?

Dilerseniz sıfır dilerseniz ikinci el arabanızı banka kredisine gerek kalmadan faizsiz şekilde Türkiye’nin herhangi bir yerinden Hedefevim Araba aracılığı ile satın alabilirsiniz.  Hedefevim Araba eskilerin altın gününe benzer bir yapıda yardımlaşma esasına dayanarak oluşturulmuş faizsiz ödeme sistemleridir.

Tek yapmanız gereken aracınızı seçmek ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirlemektir. Sonrasında ise küçük taksitler ile arzu ettiğiniz ARABA kısa süre içerisinde kapınızda!

Hedefevim Şubeleri Nerede?

Hedefevim’in şubeleri İstanbul’da 7 semtte bulunuyor. Bunlar, Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Güngören, Sultan gazi, Pendik ve Bağcılardır.  İzmir, Ankara, Bursa, Antalya gibi büyükşehirlerin dışında Türkiye genelinde çok çeşitli bölgelerde şubeleri mevcuttur.  Kocaeli, Bursa Osmangazi ve İnegöl, Balıkesir, İzmir Buca, Denizli, Konya Nalçacı, Karaman, Isparta, Antalya Muratpaşa, Antalya Kepez, Mersin, Adana, Kayseri, Kahramanmaraş, Samsun, Trabzon, Gaziantep Şahinbey ve Şehitkâmil, Şanlıurfa, Diyarbakır illerinde de yoğun şekilde hizmet vermektedir.

Sektörde en hızlı büyüyen firmalardan biridir.  Hedefevim birçoğumuzun 6 gün çalıştığını biliyor. Ve bu sebeple şubelerini haftanın her günü açı tutuyor.

Hedefevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Hedefevim faizsiz ve peşinatsız Ev ve Araba sahibi yapan tasarruf şirketlerinden biri olarak yatırımlarını katlayarak her geçen gün hızla büyümeye devam ediyor. En güvenilir şirketlerden biri olan Hedefevim’in, müşterilerinin beklentilerine yönelik birçok ödeme planı var.

Hedefevim ev alma yöntemlerin de müşteriler ödeme planlarını bütçelerine ve hayata bakış açılarına göre seçer. Hedefevim, faizden uzak olmak isteyen bireylere faiz içermeyen ödeme yöntemleri sunar.

Hedefevim hesaplama nasıl yapılır? Bu sorudan önce Hedefevim ödeme seçeneklerine bir göz atalım;

 • Çekilişli Sıralama Yöntemi
 • Peşinatlı Sıralama Yöntemi
 • Peşinatsız Sıralama Yöntemi

Çekilişli sıralama yöntemini üzerinden ödeme hesaplaması konusunda bilgilendirme yapacağız;  100.000 TL’lik bir ev için ödeme planı nasıldır?

Evin tutarı:   100.000 TL
İlk taksit: 833 TL
Teslimden sonraki taksit:     1.233 TL
Grupta kaç kişi var: 120
Ödenecek taksit sayısı: 91
Hedefevim çalışma bedeli: 9300 TL
Toplam tutar: 109300 TL

Hedefevim İçin Şikâyet Var mı?

Hedefevim kişileri faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ve küçük taksitler ile EV ve ARABA sahibi yapan bir tasarruf şirketidir.  Elbette şirket büyüdükçe şikâyetler söz konusu olabilmektedir.  Ancak sistemde uzman kişiler tarafından hızla dönüş yapılarak iletişim kurulmaktadır. Yanlış anlaşılmalar yâda iletişim sorunları sebebi ile doğan problemler çok hızlı çözüme kavuşturulmaktadır.

Elbette sistemde binlerce kişiye hizmet verirken zaman zaman yanlış anlaşılmalardan doğan şikâyetler söz konusu olabilir.  Şikâyetler yanlış anlaşılmalardan da kaynaklı olabilir.  Şikâyet üzerinde müşterinin dönüş süresi önemlidir. Hedefevim gelen şikâyetleri aynı gün çözümleyerek şeffaf bir müşteri ilişkileri politikası sürdürmektedir.

Sistemin öyle çok avantajları var ki;  şikâyetler sanırız daha çok yanlış anlaşılmalardan kaynaklı gibi görünüyor. Faizsiz, ön ödemesiz avantajlı sistemden faydalanmadan aklınıza gelen her soruyu finans emlak danışmanınıza sorabilirsiniz.

Şikâyet sitelerine girilerek Hedefevim sorgulandığında ve problemler incelendiğinde 1 yılda meydana gelen 20 şikâyetin %70’inin çözümlendiği görülmektedir.

Hedefevim Müşteri Yorumları Nasıl?

Günümüzde teknoloji ve sosyal medya kanalları bu kadar gelişmiş iken, eğer kötü hizmet veriyorsanız bunu gizleyebilmeniz imkânsızdır.  Dolayısı ile Hedefevim müşteri yorumlarına sizde kısa bir arama sonucu ulaşabilirsiniz.

Bizim incelemelerimiz sonucu Hedefevim şikâyetleri üzerine;  en yetkili kişiler geri bildirim yaparak sorunları gidermişler. Sizde detaylı inceleme yaptığınızda gerçek kişilerin olumlu yorumlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  Bu yorumlar firmanın müşteri üzerinde ki olumlu algısını da göstermektedir.

birevim

15 Comments

 • Son zamanlarda bu tarz şirketler çok türedi, ancak ben hedefevim güvenilir olarak ilk başlardan beri var diye biliyorum

  • Merhaba Seval Hanım,
   Hedefevim firması çok uzun süredir hizmet veren firmalardan biridir. Firma hakkında detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bunun gibi Birevim, Eminevim gibi birçok firma bulunmaktadır.

  • Merhaba Seval Hanım,
   Hedefevim yaklaşık olarak 1 yıldır faizsiz ev alma sistemlerinde hizmet veren bir firmadır.

 • Abimler hedefevim in peşinatlı sistemi sayesinde ev sahibi oldular, bence bu zor dönemde böyle ev satmaları çok güzel

  • Merhaba Bayram Bey,
   Hedefevim ülkemizdeki faizsiz ev alma sitemlerinden biridir. Bankalara faiz ödemek istemeyenlerin ilk tercihi bu gibi sistemlerdir.

 • Örnek verdiğiniz tabloya göre aldıklar çalışma bedeli çokta bir şey değil açıkçası, bankalar daha çok faiz uyguluyorlar

 • Hedefevim’den ev alan arkadaşım var, bir süreç var bekletiliyorsun dedi ama geçte olsa evini teslim aldığını söyledi

 • Hedefevim hakkında çok fazla şikayet ve çok fazla olumlu yorum gördüm, şikayet ve olumlu yorumların çok yakın olması kurum hakkında soru işaretleri oluşturdu bende.

 • bende arastırdım.şöyle ki şirketler dior ki siz aylık 2 bin tl ile 20 ayda 40 bin tl biriktirebilirsiniz en çok ama şirket o sürede sıze ev veriyor ve siz taksitler bitene kadar bes kurus bıle faiz koymuyor. sadece girişde dosya masrafları altında para alıyor banada supheli geldi ama bu kadar organızazyon calısan vergıler ıcın 300 bin tl ıcın 20 bin tl alıorlar. o da taksıde bolunuor. aynısını bankaya sordum 300 bin tl ıcın 625 bin tl istediler 325 bin tl faiz tek farkı banka hemen veriyor bunlar en fazla 20 25 ay sonra sanslıysan ılk aydan cıkıor. neyse hayırlısı

 • Merhaba
  Ben 48 kişilik araba gurubuna dahil oldum 6 ayda bir çekiliş yapacağınızı söylediniz fakat bu ayın başında yapacağınız çekilişi yapmadınız ve hiç bir mantıklı açıklama yapmıyorsunuz. Sadece yasak lardan dolayı çekiliş yapamadık diyorsunuz yasak biteli bir hafta oluyor bununla ilgili bir cevap verecek isiniz.

 • Yalan yanlış sözlerle insanları kandıran bir şirket teslimatlarını vaktinde yapmıyor kesinlikle inanmayın

 • HEDEF EVİM PİŞMANLIKTIR .VERİLEN SÖZLER YERİNDE DURULMADIĞI ÇÖZÜM OLARAK KİŞİLERİ MAĞDUR ETMEKTEN BAŞKA BİR ŞEYLERİ YOK .HAZİRAN İÇİN EV TESLİMİ AĞUSTO SONU DEDİLER HANGİ VE SAHİBİ BEKLER Kİ SÖZLEŞMEDE TAKİP EDEN AY YAZIYOR.AYRICA BANA EVİN EVRAKLARI HARİCİNDEKİ EVRAKLARI ÖNCEDEN HAZIRLANDIĞI TAKDİRDE BU İŞLEM BİRAZ ERKENE ALINACAĞI 10-15 GÜN SÜRECEĞİ SÖYLENİLDİ.HAZIRLADIĞIM EVRAKLARI SÜRE AŞIMI SÖZ KONUSU OLMAYACAĞI (NOTER EVRAĞI İÇİN) AMA ARADAN YIL GEÇTİĞİ TEKRARDAN HAZIRLAYIP SÜREÇİ BAŞTAN BAŞLANACAĞINI BELİRTİLER VE HAZİRAN AYI ALMAK İSTEDİĞİN EVİN ÜCRETLERİNİ AĞUSTO SONU DEDİLER TAMAMIİYLE İNSANLARI EV ALMA SIRASINDAN MAĞDUR EDEN SİSTEM VE ÖZELLİKLE HEDEF EVİM BU KONUDA SÖZÜNDE DURMAYAN FİRMA UZAK DURUN

 • 11 Ekim 2020 tarihinde. Vefat eden babam. Kenan Karaaslan. Hedef Evim Elazığ şubesinden kullandığı birikiminin vefatından sonra Varisleri olarak 12.500 TL nin tarafınıza ödenmesini talep etmenize rağmen bizlere 9500 TL’nin. Dosya masrafı olarak kesileceğini ve 3000 TL’nin ödeneceği söylenmiştir bu haksız bir kesinti dir ortada bir vefat söz konusudur fakat bahsi geçen 3000 TL’nin dahi 8 ay geçmesine rağmen hiçbir eksik evrak olmamasına rağmen tarafımıza ödenmesi yapılmalıdır firma tarafından bizlere tatmin edici bir açıklama yapılmamıştır Bu usulsüzlüğün ortadan kaldırılması ve gereğinin yapılmasını arz ederim dosya masrafı olarak kesileceğini ve 3000 TL’nin ödeneceği söylenmiştir bu haksız bir kesinti dir ortada bir vefat söz konusudur fakat bahsi geçen 3000 TL’nin dahi 8 ay geçmesine rağmen hiçbir eksik evrak olmamasına rağmen tarafımıza ödenmesi yapılmamıştır firma tarafından bizlere tatmin edici bir açıklama yapılmamıştır

Leave a Comment

four × four =