Tual Bahçekent Projesi

Tual Bahçekent şehirde inşa edilen projeler arasında yer alıyor. Dağ Mühendislik tarafından inşa edilen projenin güvencesini Emlak Konut GYO sağlıyor. 190 bin metrekare alanda inşa edilen projenin içerisinde 1739 adet konut seçeneği bulunuyor. Konutlar 53 metrekare ile 189 metrekare arasında değişiyor.

birevim

Projenin içerisinde konutların yanı sıra 187 ticari nokta bulunurken, insanların kullanabilmesi için hastane ve eğitim alanları da projede yer alıyor. Farklı bloklardan oluşan projede evler 4 katlı ve 26 katlı olacak şekilde yapılıyor. Bu projeden size uygun özelliğe ve kat planına sahip olanı rahatça bulmanız mümkün gözüküyor.

Tual Bahçekent Kat Planları

Tual Bahçekent içerisinde bulunan farklı konut tipleriyle ve bunlar için hazırlanan kat planları ile dikkat çekiyor. 1+1 daireler için 3 farklı kat planı yer alması dahi dikkat çekici bir detay olarak görülebiliyor. 2+1 evler için 96 ile 170 metrekare arasında alanlar kullanıldığı için kat planlarında değişikliklerin olması doğal olarak kabul edilmelidir.

3+1 ve 4+1 konutlar içinde aynı durumun geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Daha kullanışlı ve ferah evlerin ortaya çıkması için kullanılacak metrekareye göre özel projelere imza atıldığını söylemeliyiz. Bu konuda yapılan çalışmalar sizin hayat standardınızın yukarı doğru çıkmasına yardım ediyor.

Tual Bahçekent Ödeme Seçenekleri

Tual Bahçekent projesinden ev almak isteyenlerin bilmesi gereken ilk nokta konut fiyatlarının projede 500 bin TL ile 1.5 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor olmasıdır. Bu evler arasından size uygun olanı tercih ettikten sonra ödeme seçenekleri arasından da doğru tercihi yaparak bunlardan birisine sahip olmanız mümkün olacaktır.

Evin bedelinin tamamını peşin olarak ödemeniz halinde %10 indirim sizlere sunuluyor. Bir diğer ödeme planında %30 peşin, geriye kalan %70’i 24 ay taksitle ödemeniz mümkündür. Bu şekilde değişen çok sayıda seçenek ve uygun vade farkları ile istediğiniz şekilde ödeme yaparak ev sahibi olmanız mümkün kılınmaktadır. Sizde bu evlerden bir tanesine sahip olarak istediğiniz konforlu yaşama ulaşmayı başarabilirsiniz.

Tual Bahçekent Özellikleri

Tual Bahçekent içerisinde ki evler ve mağazaların yanında özellikleri ile de dikkat çekiyor. Merkezi ısıtmanın bulunduğu projede kapalı otopark, servis asansörü, özel güvenlik, kartlı giriş sistemi, kapalı devre TV ve yangın asansörü gibi özellikler bulunuyor.

Ortak kullanım için bahçeler, çocuk oyun alanları, restoran ve kafe gibi hizmetler bulunuyor. Spor yapmayı sevenler için çocuk ve kapalı yüzme havuzu, tam donanımlı spor salonu, sauna, futbol ve basketbol sahası, masa tenisi gibi seçenekler yer alıyor.

Evlerin içerisinde soğutma için klima, ısı yalıtımı, Amerikan mutfak, ses yalıtımı, ebeveyn banyosu ve duşa kabin gibi özellikler bulunuyor. Hayatınıza kalite katması için teknik özellikler dahil olmak üzere projede en ufak detayın daha düşünüldüğü fark ediliyor.

Tual Bahçekent Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Tual Bahçekent, Anadolu yakasında E80 karayolunun üzerinde bulunuyor. Yeni gözde noktalardan birisi olan Başakşehir’de yer alan projeye rahatça ulaşım sağlanması ile dikkat çekiyor. Projenin içerisinde yer alan hastane ve eğitim kurumları sayesinde hayatınızda ki birçok özel an için uzaklara gitmek zorunda kalmayacaksınız.

Çocuklarını ve aileniz ile rahatça hayatınızı yaşama şansınızın olacağı projenin içerisinde çok özel detayların yer aldığı görülebiliyor. İstanbul’un yeni aydınlık noktası olarak görülen Başakşehir’de yükselen projede dikkat çeken nokta hayatın yorucu temposundan uzakta zaman geçirme şansınızın olmasıdır. Sizde bu rahatlığı tercih etmek için satışı devam eden konutlardan birisini tercih edebilirsiniz.

birevim

7 Comments

 • Tual Bahçekent projesi gerçekten çok iyi mimari açıdan şahane bir proje güncel fiyatları hakkında bilgi var mı?

  • Merhaba Ezgi Hanım,
   Tual Bahçekent, Dağ Mühendislik tarafından Başakşehir’de inşa edilen konut projesinde fiyatlar 800.000 – 1.350.000 TL arasında değişmektedir.

 • Tual bahçekent projesi gerçekten mimari olarak çok güzel duruyor, güncel fiyatları ne kadar acaba?

  • Merhaba Kübra Hanım,
   Tual Bahçe Kent projesinde daireler
   Daire Tipi Fiyat Aralığı
   2+1 700.000 TL’den başlayan fiyatlarla
   3+1 978.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

 • Bahçekent Tual projesi gerçekten çok güzel, fiyatları da başlangıç anlamında iyi bence

 • Bahçekent tarafında ki en iyi projelerden biri bence, kalitesi çok iyi, konum olarak çok merkezi 🙂

Leave a Comment

eight − 3 =