Tual Adalar Projesi

Tual Adalar projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal ilçesinde yükseliyor. Yaklaşık olarak 50 bin metrekare arsa alanına sahip olan projenin 2019 yılı sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi amaçlanıyor. Dört farklı konut tipinin yer aldığı projede konutlar 75 ile 185 metrekare arasında değişiyor.

birevim

Dağ Mühendislik tarafından 6 blok olarak inşa edilen projede 3 adet kule yer alırken 3 adet az katlı bina yer almış oluyor. Projenin büyük bir bölümü yeşil alana ayrıldığı için buraya yatırım yapanlar özledikleri o kaliteli yaşama ulaşma şansına sahip oluyor.

Tual Adalar Kat Planları

Tual Adalar projesinde farklı konut tipleri bulunuyor. Bu konutlar ayrıca kendi içerisinde büyüklük açısından değişiklik gösteriyor. 1+1 konut tipinde 4 farklı kat planı seçeneği bulunuyor. 2+1 konut tipinde 3 farklı kat planı, 3+1 konut tipinde 6 farklı konut seçeneği ve 4+1 konut tipinde 2 farklı kat olanı bulunuyor.

Bu planlamalar projenin bulunduğu noktaya göre değişiklik gösteriyor. Alacağınız evin planı ve kullanım şekli sizler için önemliyse yapmanız gereken doğru adımı atmak olacaktır. Bu da size uygun olan kat planına sahip olan daireyi seçmek olacaktır. Bu konuda yeterli sayıda ev seçeneği projenin içerisinde bulunduğunu sizlere söylememiz gerekiyor.

 Tual Adalar Ödeme Seçenekleri

Projeden ev satın almak isteyenlere firma farklı ödeme imkanları sunmayı tercih ediyor. Tamamı peşin yapılacak ödemelerde %20’ye varan indirim imkanı sunuyor. Ev bedelinin %20’lik kısmı peşin ödenmesi halinde indirim oranı %5 olarak sunuluyor. Yarısı peşin ödendiğinde yapılacak olan indirim miktarı %15 seviyesine çekiliyor.

Firma her türlü peşin ve ara ödemeyi uygun ödeme seçeneklerini sizlere sunuyor. Piyasada o gün şartında uygulanan kredi faiz oranlarına uygun vade seçenekleri sunuluyor. İlk ve ikinci senenin sonunda ara ödeme imkanı ve kalan borcunuza 60 ay vade imkanı veriliyor. Talep eden müşterilerine 120 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak ev sahibi olma imkanı firma tarafından sunulduğu görülüyor.

Tual Adalar Özellikleri

Tual Adalar projesinde amaç ev sahibi olurken aynı zamanda yaşam standardınızı yükselmesine yardımcı olacak bir konut almanızdır. Bu projenin iç özellikleri arasında her dairede Amerikan mutfak, ebeveyn banyosu, ısı yalıtımı, saten boya, duşa kabin ve ses yalıtımı bulunuyor.

Sporu sevenler için futbol, basketbol sahaları, tam donanıma sahip spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu ve sauna seçenekleri, masaj salonu, restoran, bahçe alanları ve çocuk oyun alanları sunuluyor.

Ev alacaklara ücretsiz otopark imkanı, güvenlik kamerası, kapalı devre TV, kartlı giriş gibi güvenlik özellikleri sunuluyor. Projede yer alan çok sayıda farklı özellik ile bulunduğunuz noktada hayatın tüm heyecanını, sakin ve huzurlu bir ortamda yaşama şansı sunulmuş oluyor.

Tual Adalar Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Tual Adalar hemen Aydos Ormanına sıfır noktasında bulunuyor. Kadıköy-Kartal ile E80 karayolunu bağlayan hat olan Samandıra-Kartal Bağlantı yolunun hemen yanında yer alması ile dikkat çekiyor. Proje bulunduğu konum itibariyle Marmara denizine sadece 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Farklı ulaşım imkanlarına çok yakın olan proje aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece 20 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş yapmayı sevenler için Viaport Asya Outlet ile Maltepe Park çok yakın noktalarda bulunuyor. Kartal ilçe merkezine yakın olan proje sayesinde yoğun tempodan kısa sürede uzaklaşma ve istediğiniz anda bu noktayı giriş yapma şansına sahip olabilirsiniz. Bu kaliteli yaşamı size sunması ile proje öne çıkıyor diyebiliriz.

birevim

7 Comments

  • Tual adalar projesi gerçekten çok güzel duruyor, güncel fiyatları belli mi?

    • Merhaba Songül Hanım,
      Dağ Mühendislik tarafından Kartal’ da inşa edilen konut projesinde fiyatlar 507.000 – 1.552.000 TL arasında değişmektedir.

  • Proje olarak çok güzel olmuş, mimarisi ve yerleşim düzeni çok iyi, ancak fiyatları biraz tuzlu geldi bana

  • Proje gerek mimari, gerekse lokasyon olsun şahane bir ortamda, güncel fiyatları da çok iyi bence başlangıç için

  • Adalar projesi mimari olarak çok güzel, fiyatları biraz yüksek ama oda kalitesinden 🙂

Leave a Comment

5 × 5 =