TEM Avrasya Konutları Projesi

TEM Avrasya Konutları megakent İstanbul’un Avrupa yakasında yükseliyor. Proje içerisinde birbirinden bağımsız altı blok ile toplam 612 daire bulunuyor. Ayrıca proje içerisinde 3 adette dükkan bulunuyor.

birevim

Proje Yol İnşaat ile Fuzul Yapı’nın ortak iştiraki ile yapılıyor. Projenin blokları 18 katlı olarak planlanıyorken, içerisinde 17 adet 4+1, 233 adet 3+1 ve 362 adet 2+1 konut seçeneği bulunuyor. Toplam yaklaşık 19 bin metrekare arsa alanında yapılan projenin içerisinde 80 ile 200 metrekarelik daire seçenekleri bulunuyor.

TEM Avrasya Konutları Kat Planları

TEM Avrasya Konutları’nda yer alan üç daire tipi içinde özel kat planları oluşturulduğu hemen fark ediliyor. Kat planlarında öncelik odaların birbirinden bağımsız gibi dururken aynı zamanda birbiri ile kombine bir şekilde sunulmasına yardımcı olması amaçlanıyor.

İç kapılarda kullanılan camlar evin daha rahat ve kullanışlı bir yapıya sahip olmasına yardımcı oluyor. Yatak odasında ki ebeveyn banyosunun yanı sıra özel giyinme odasının olması da projede öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Projede yer alan kat planları 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine göre özel bir planlama ile yapıldığı hemen fark ediliyor. Geniş kullanım alanı ve ferah bir yapıya sahip olması amaçlandığı sizde rahatça fark edeceksiniz.

 TEM Avrasya Konutları Ödeme Seçenekleri

TEM Avrasya’dan konut almak isteyenler proje sahipleri farklı ödeme seçenekleri sunuyorlar. Dairelerin fiyat aralığı 750 bin TL ile 2 milyon TL arasında değiştiği görülüyor. TOKİ’nin de destek verdiği projede tüm insanlara hitap eden ödeme imkanları olduğu görülebiliyor. 60 ay vade ile herhangi bir vade farkı ödemeden kredi imkanından yararlanmanız mümkündür. Projede 120 aya kadar vade imkanları sunuluyor.

Projede 8 farklı daire tipi bulunuyor. Bununla amaçlanan her türlü talebe gerçekten cevap verilmesine yardımcı olmaktadır. Sizde bu projeden bir ev alarak şehrin hemen dibinde hem de uzağında sakin ve canlı bir hayat yaşama imkanına sahip olabilir.

TEM Avrasya Konutları Özellikleri

Proje içerisinde bulunan 2+1 daire seçeneklerinde 3 farklı tip bulunuyor. 80 metrekare, 98 metrekare ve 115 metrekare daire seçenekleri bulunuyor. 3+1 dairelerde dört farklı seçenek sunuluyor. A, B, C ve D tipi seçeneklerinde öncelikli fark metrekare olarak öne çıkıyor. 118 ile 156 metrekare arasında değişen dört farklı seçenek sunuluyor.

Binada merkezi ısıtma sistemi ısı payı ölçer ile sunuluyor. Ücretsiz otopark, özel güvenlik, kapıcı, çocuk oyun alanı ve parti alanı projede bulunuyor. Tenis, basketbol, futbol, yüzme gibi farklı sporlar için salonlar yer alıyor. Otopark içerisinde bulunan özel bir asansör ve yük asansörü sizlere kolaylık sağlanması için sunuluyor. Amerikan mutfak, ebeveyn banyosu projede ki diğer özellikler olarak öne çıkıyor.

TEM Avrasya Konutları Nerede ve Çevresinde Ne Var?

TEM Avrasya Konutları adında da anlaşılacağı üzere TEM yolunun hemen yanında bulunuyor. Büyük bir ticari merkez olan Maslak’a sadece 5 dakika uzaklıkta olduğu fark ediliyor.

Gaziosmanpaşa merkezli olarak projelendirilen yapılar aynı zamanda Taksim Meydanına, MALL Of İstanbul AVM’ye çok yakın noktalarda bulunuyor. TEM üzerinde olmasından dolayı istenilen noktaya rahat bir şekilde ulaşma şansına sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Hizmet veren İstanbul Havalimanına 30 dakika uzaklıkta yer alan proje FSM’ye 15 dakika, TT Arenaya 10 dakika uzaklıkta olmasıyla dikkat çekiyor. Rahat bir şekilde ulaşım sunan projenin önünde metro ve otobüs duraklarında yer alması önemli bir avantaj olarak dikkat çeken bir detaydır.

birevim

6 Comments

  • Fuzul Yapı’nın el değdiği projeler gerçekten güzel oluyor, fiyat olarak güncel fiyatları belli mi acaba?

    • Merhaba İlayda Hanım,
      Fuzul Yapı tarafından Gaziosmanpaşa’da inşa edilen projenin fiyat aralığı 1.074.000 – 1.487.000 TL’dir.

  • TEM Avrasya projesinin konumu gerçekten çok iyi merkezi bir yerde, fiyatları ne kadar bilmiyorum ama bence çok değildir

Leave a Comment

nine + 7 =