Skyland İstanbul Projesi

Skyland İstanbul, Seyrantepe’de inşa edilen bir projedir. Eroğlu Gayrimenkul tarafından başlatılan proje toplamda 700 milyon dolarlık bir yatırım ile başlatılmış durumda. Projenin toplam arsa alanı 46 bin metrekare olarak dikkat çekiyor. Bulunduğu konum ile İstanbul’un en merkezi noktalarına çok yakın olması ile öne çıkıyor.

birevim

Proje içerisinde çok farklı daire tipleri bulunurken bunların yanı sıra otel, ofisler ve alışveriş merkezi de projenin içerisinde yer alıyor. Proje 2012 yılında başlanmış olup kısa süre içerisinde ev sahibi olmak isteyenlere teslim edilmeye hazır bir şekilde bekliyor.

Skyland İstanbul Kat Planları

Projenin içerisinde Stüdyo daire olmak üzere 5 farklı daire tipi bulunuyor. Daireler rezidansların farklı noktalarında konumlandığı için farklı metrekare alanlara sahip olması ile dikkat çekiyor. 51 metrekareden başlayan projeler 369 metrekareye kadar gidebiliyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan proje içerisinde kat planları insanların geniş kullanım alanına sahip olabileceği şekilde sunuluyor. Geniş balkonlar, iç oturma alanlarının kullanışlı olması, geniş mutfak kullanımı gibi alanlar bulunuyor. Kat planlarında farklı geometrik şekiller dikkat çekiyor.

Normal bir daire de olduğu gibi kare ya da dikdörtgen kat planlarının yerini farklı boyutlara sahip dairelere bırakıyor. Bunda projenin farklı bir tarzda inşa edilmesinin de büyük bir etkisi olduğu göze çarpıyor.

 Skyland İstanbul Ödeme Seçenekleri

Skyland İstanbul’dan daire ya da ofis almak isteyenlere farklı şekilde ödeme imkanı firma tarafından sunuluyor. 1+0 daireler 1 milyon TL’den başlarken, 4+1 daireler de fiyat 6.5 milyon TL’ye kadar çıkabiliyor.

Firma müşterilerine tamamı nakit olması halinde %20 nakit indirimi yapmayı teklif ediyor. Diğer bir ödeme planı olarak %35 peşin verilmesi karşılığında 48 ay vade seçeneği ile ev alma imkanı sunuluyor. Sadece stüdyo dairelerinin 2500 TL kira gelirine sahip olduğu tahmin edilen projede uzun vadede kazançlı bir yatırım yapabilme imkanı tüm müşterilerine sunuluyor. Güncellenen konut kredi faiz oranlarından yararlanarak bu projeden ev almanız mümkündür.

Skyland İstanbul Özellikleri

38 kattan oluşan Rezidans bloğu ile dikkat çeken proje de toplamda 987 konut bulunuyor. Bu konutların yanında 518 ofis alanı ve toplam 40 bin metrekare alışveriş merkezi bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemi ile ısıtılan binada, ücretsiz otopark, özel güvenlik hizmeti bulunuyor.

Sosyal alan olarak bahçe, çocuk oyun alanı, masaj salonu, restoran ve parti alanları bulunuyor. Spor yapmak isteyenlere tam donanımlı spor salonu, sauna, futbol ve basketbol sahası, açık yüzme havuzu ile çocuk yüzme havuzu projenin özellikleri arasında yer alıyor.

Dijital altyapı olarak ADSL/VDSL yapısı kullanılırken, kendi içerisinde bulunan su deposu ile dikkat çekiyor. Ayrıca dairelerde yatak odalarında ebeveyn banyosu yer alması dikkat çekiyor.

Skyland İstanbul Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Skylan İstanbul, İstanbul’un Avrupa yakasında Şişli’de yer alan Seyrantepe’de bulunuyor. Modern mimarisi ile E-80 karayolunun hemen yanında yer alan projeye ulaşımın çok kolay olması dikkat çekiyor.

Galatasaray’ın stadı olan TT Arena’nın hemen yanında konumlanan proje her noktadan görülmesi ile dikkat çekiyor. Metro, metrobüs gibi hizmetlerin kullanarak bu alana ulaşmak mümkün görünüyor. Projenin kuzey tarafında bulunan ormanlık alan harika bir manzara imkanına size sunuyor.

Hemen teslim imkanı ile sunulan proje ayrıca FSM’ye 9 kilometre, Şişli Merkeze, Beşiktaş gibi bir çok merkezi noktaya 15 dakika içerisinde ulaşım imkanı sunması ile dikkat çekiyor. Yeni yapılan İstanbul Havalimanına sadece 30 kilometre uzaklıkta olması da projeyi öne çıkaran bir detaydır.

birevim

10 Comments

  • İkiz kuleler gibi duruyorlar, mimari açıdan estetiği çok güzel olmuş ve şahane gözüküyor

  • Seyrantepe’nin manzarası da güzel oluyor açıkçası, manzarası ve lokasyonu şahane bir konut projesi

  • Türkiye’nin ikiz kuleleri diyorlar bu projeye, şahane gözüküyor ve manzarası muazzamdır 🙂

  • Projenin mimari tasarımı çok hoş, ofis kullanımı için şahane motive edici bir ortam

  • Proje muazzam manzarasıyla dikkat çekiyor, mimari olarak zaten eşsiz bir eser gibi 🙂

  • Skyland projesi gerçekten süper, fiyatları biraz cep yaksa da imkanı olan herkesin oturmak isteyeceği bir güzellikte proje 🙂

  • Skyland İstanbul projesi çok başarılı bir proje bence. Lokasyon olarak çok merkezi bir konumda olması da büyük avantaj

  • Skyland projesi gerçekten şahane gözüküyor, mimari olarak muhteşem kıvrımlara sahip 🙂

Leave a Comment

twelve + 8 =