Sinpaş YTS Firması

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE SİNPAŞ YTS FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. SİNPAŞ YTS FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

Sinpaş YTS ile Türkiye’nin her yerinden ev, araba ve arsa alma şansına erişebilirsiniz. Herkese ve her keseye uygun araç, ev ve arsa alma fırsatını sunan Sinpaş YTS; faizsiz ve bankasız finansman seçenekleriyle insanların beğenisini toplamaktadır. Sinpaş YTS sayesinde ev veya araba sahibi olmak için yüksek faiz oranlarına sahip banka kredilerini çekmek zorunda değilsiniz. Aynı zamanda, konut kredisi seçeneğinde olduğu gibi evin değerinin %25’lik kısmını peşinat olarak ödeme zorunluluğunuz da bulunmaz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Sinpaş YTS’nin imkanlarından faydalanabilirsiniz. Dar veya orta gelirli olsanız dahi bütçenize uygun aylık ödeme taksitlerini belirleme şansınız vardır.

birevim

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Sinpaş YTS Sistemleri Nelerdir?

Sinpaş YTS; faizsiz, istenildiği takdirde peşinatsız ve herhangi bir ek ödeme olmadan insanların ev ve araba sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. Bunun yanı sıra, tüketicilerin aylık ödeyecekleri taksit tutarlarını da kendilerinin belirlediğini ifade edebiliriz. Sinpaş YTS; müşterilerine çok sayıda seçenek sunmaktadır. Peşinat ödemek zorunda olmayan tüketiciler; vade süresini de kendileri belirlerler. Ayrıca, çekilişli seçenek ile yalnızca bir ayda eve veya arabaya sahip olma şansı da bulunur. Tüketiciler; istedikleri takdirde sabit veya artan tutarlarda olmak üzere aylık ödeyecekleri taksit tutarlarına karar verebilirler. Teslimat tarihini öne çekme imkanının da olduğu Sinpaş YTS’de çekilişli tasarruf programlarının en çok tercih edilen seçenek olduğunu söylemeliyiz.

Sinpaş YTS Şubeleri Nerede?

Sinpaş YTS merkezi İstanbul Beşiktaş’ta yer alır. Barbaros Bulvarı Sinpaş Plaza’da bulunan merkez şubenin yanı sıra bir de İstanbul İkitelli’de yer alan deposite şube de mevcuttur. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin farklı bir şehrinde de yaşıyorsanız Sinpaş YTS’den faydalanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak Sinpaş YTS’nin internet sitesini ziyaret etmelisiniz. İnternet sitesinde bulunan formu doldurmalısınız. Adınız ve soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve tasarruf tercihiniz ile beraber gerekli tüm alanları doldurduktan sonra formu göndermelisiniz. Sinpaş YTS müşteri temsilcileri; Türkiye’nin neresinde yaşıyor olmanızdan bağımsız olarak sizinle iletişim kuracaklardır. Bunun yanı sıra, online şubeye giriş yapabilirsiniz. Son olarak, 0850 222 19 74 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sinpaş YTS Hesaplama Nasıl Yapılır?

Sinpaş YTS hesaplama işlemleri için ilk olarak Sinpaş YTS’nin internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Konut, araç, arazi ve işyeri seçenekleri arasından tercih yapmalısınız. Bunun yanı sıra, önceliğinizin ne olduğuna karar vermelisiniz. Düşük taksit, düşük peşinat, erken teslim ve peşinatsız olmak üzere hangi kriterin önemli olduğunu belirlemelisiniz. Bir sonraki aşamada ihtiyacınız olan tasarruf miktarını seçmelisiniz. 100, 200, 300 ve 400 bin TL olmak üzere farklı tasarruf seçenekleri yer alır. 40, 100 ve 140 ay olmak üzere vade seçenekleri bulunur. Bu bilgileri girdikten sonra sizin için hazırlanan özel tasarruf planı; cep telefonunuza gönderilecektir.

Sinpaş YTS İçin Şikayet Var Mı?

Sinpaş YTS; son derece güvenilir bir kurumdur. Bu kurum hakkında sosyal medyada en ufak olumsuz bir yoruma dahi rastlayamazsınız. Bilhassa Şikayetvar gibi faizsiz ev ve araba sahibi yapan diğer organizasyonlara ilişkin olumsuz yorumların ağırlıkta olduğu sitede Sinpaş YTS’nin adı dahi geçmemektedir. Bunun yanı sıra, Sinpaş YTS’nin sitesinde ev ve araba sahibi olan kullanıcıların fotoğraflarına ulaşılabilir.

birevim

Leave a Comment

fifteen − ten =