Katılımevim Nedir? Katılımevim Ev Alma

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE KATILIMEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. KATILIMEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

Katılımevim nedir; bu firma kapsamında benimsenen en temel prensip kişilerin faizi ya da vade farkı olmadan taksitli biri biçimde ev sahibi olmasının sağlanmasıdır. Siz de verimli ve sorunsuz bir biçimde iletişim kurarak kendi bütçenize uygun bir ödeme planı hazırlayabilirsiniz. Bu aşamada firma tarafından önemsenen asıl unsur sizin aylık geçim sürecinizin sıkıntı9ya düşmeden tasarruf yapmanızı sağlamanızdır. Bu tasarruf üzerinden de ev sahibi olma imkanını yakalayacaksınız.

birevim

Katılımevim ev alma süreci içerisinde en kısa zaman diliminde finans uzmanlarımız ile görüşmeler yapabilirsiniz. Peşinat kuralı olmadan hayallerinizdeki evi satın almak sizin için artık daha ulaşılabilir ve sıradan bir hedef olacaktır. Kısa bir zaman edilmiş içerisinde erişim sürecini şekillendirmek için doğru noktada bulunuyorsunuz!

Katılımevim Nedir? Katılımevim Kimin?

Taksitle ev alma aşamasında kişilerin tasarruf yaparak yatırım yapma imkanı elde etmesini sağlar. Bu noktada sistem işleyişi hakkında dikkat çeken detaylardan bazıları;

  • Konut satın alım aşamasında tüm kıstaslara siz karar vereceksiniz. Hayal ettiğiniz eve en kısa sürede kavuşmanız için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Hayal ettiğinizi eve ulaşırken herhangi biir borca girmeden sadece tasarruf yaparak süreci ilerletmek isterseniz doğru noktadasınız demektir.
  • Ödeme adımlarını belirli gruplar üzerinden yapacaksınız. Bu gruplarda kişi sayısına bağlı olarak ve sizin almak istediğiniz eve göre ödemeniz gereken aylık ücret değişim göstermektedir.
  • Kişi sayısı az olan gruplarda genel olarak kişilerin özellikle ödemeleri gereken tutarların bir kademe daha yüksek olduğunun ayrıca belirtilmesi gerekir. Kişi sayısı yüksek olan gruplarda ise bunun tam tersi ödenmesi gereken tutar bir kademe daha düşük olacaktır.

Konut alım işlemi oldukça verimli ve sorunsuz olduğu kadar kişilerin araç satın alımı konusunda da aynı şekilde özenli olması gerekmektedir. Bu alanda da peşinat sahibi olmasanız dahi taksitle araç satın alabilirsiniz. Aylık yaptığınız tasarruflar üzerinden uzun vadede sizi memnun edecek yatırım adımları atmak için en doğru noktada bulunuyorsunuz.

Katılımevim Şikayet ve Yorumlar

Kredisiz ev alma aşamasında kişilerin göz önünde bulundurması gereken en temel unsur güvenilirliktir. Ev ya da araba satın alırken herhangi bir sorun meydana gelmemesi için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır.

Yapılan yorumlara bakıldığı zaman genel verimliliğin ne derece yüksek olduğu ile alakalı da fikir sahibi olabilirsiniz. Yapılan teşekkürlerin yanı sıra ev teslim adımlarında çekilen fotoğraflar da göz doldurmaktadır. Siz de başvuru adımını tamamlayarak evi teslim edilen yatırımcılardan biri olma imkanını elde edebilirsiniz.

Katılımevim Şubeler Nerede?

Konut alma aşamasında kişilerin özellikle müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişimi aşamasında büyük özen gösterilmektedir. Soruların anında yanıtlanmasından başlayarak merak edilen detayların açıklanmasına btüm adımlar sorunsuz şekillendirilir. Yorum ve görüşleriniz firmamızın birinci elden yetkilileri tarafından işleme alınır.

birevim

Leave a Comment

3 × four =