İmece Yatırım Nedir? İmece Yatırım Ev Alma

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE İMECE YATIRIM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. İMECE YATIRIM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

İmece Yatırım nedir; bu sistem sayesinde ödeme adımlarını sorunsuz bir biçimde tamamladıktan sonra veya ödeme sırasında ev sahibi olabilirsiniz. Kredi çekmeden ya da faiz sorunları ile uğraşmadan ev sahibi olmanın imkansız olduğunu mu düşünüyorsunuz? İmece Yatırım ile hayallerinize biri adım daha yaklaşma imkanını elde edeceksiniz.

birevim

İmece Yatırım ev alma süreci içerisinde hukuki ve resmi prosedürler ile alakalı tek bir aksaklığın dahi meydana gelmemesi için gerekli olan tüm adımlar atılmaktadır. Bu süreç içerisinde sorunsuz bir erişim adımını tamamlamak artık sizin için daha kolay bir hal alacaktır.

İmece Yatırım Nedir? İmece Yatırım Kimin?

Taksitle ev alma süreci içerisinde kişilerin dikkatle incelemeleri gereken hususlardan bazıları;

  • Yatırım adımlarını gayrimenkule dönüştürürken grupça yardımlaşarak ev sahibi olmanın tadını çıkarmak isterseniz en doğru alanda yer alıyorsunuz.
  • Süreç içerisinde en kısa zaman diliminde ev sahibi olma amacını taşlıyorsanız daha ziyade kişi sayısı az olan grupları tercih etmeniz gerekmektedir. Bu tip kişi sayısı az olan grupların aylık ödeme miktarının kalabalık gruplara göre bir kademe daha yüksek olacağının da altı çizilmelidir.
  • İmece Yatırım aracılığı ile işlem tamamlanırken hem kendiniz ev sahibi olacaksınız hem de dolaylı olarak diğer ev sahibi olmak isteyen kişilere de yardım edeceksiniz.

Bu detayların yanı sıra sürecin işleyişi hakkında yapılan yorumlara baktığınız zaman sistemin ne derece verimli olduğu ile alakalı da gerekli olan tüm bilgileri anında alabilirsiniz. İmece Yatırım aracılığı ile hem hayallerinizdeki konuta hem de araca ulaşabilirsiniz. Araç satın almak için de uygun ödeme planlarımız bulunmaktadır.

Ödeme sisteminin nasıl olması gerektiğine siz karar vereceksini. Tabii ki bu aşamada finansal uzmanlarımızdan gerekli olan yardımı da alabilirsiniz. Sizin aylık bir tasarruf yaparak ödeme aşamasını tamamlamanız mümkün kılınmaktadır. Mevcut şartlarda bütçenizi dara sokmadan kısa bir zaman dilimi içerisinde v sahibi olmak isterseniz en net noktadasınız demektir!

İmece Yatırım Şikayet ve Yorumlar

Kredisiz ev alma süreci ile alakalı olarak yapılan yorumlar teşekkür mahiyetindedir. Tam da bu vesile ile sistemin kullanıcılar tarafından da ne derece olumlu karşılandığını görebilirsiniz. Sürecin olumlu ve olumsuz yönlerini siz de kısa bir süre içerisinde firma ile paylaşabilirsiniz. Katılımcıların memnuniyeti üzerine kurulu olan bu sistemin işleyişinde yorumlarınız yakından takip edilir.

İmece Yatırım Şubeler Nerede?

Başakşehir ilçesinde kısa bir sürede merkeze gelerek bilgi alabilirsiniz. Konut alma aşaması ile alakalı 444 1 999 telefon numarası üzerinden de bilgi alma hakkınız vardır. Bu süreç içerisinde sitenin ana sayfasında bulunan formu doldurarak firma yetkililerimizin sizi aramasını da sağlayabilirsiniz. Yatırım sürecinin sorunsuz bir biçimde devam etmesi için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Sorularınız anında yanıt bulacaktır.

birevim

Leave a Comment

1 × 5 =