Park Mavera 3.Etap Projesi

Park Mavera 3. Etap projesi geniş bir projenin devamı olarak Başakşehir’de yükseliyor. Makro İnşaat ile TOKİ tarafından özel olarak yapılan projenin 50 bin metrekarelik arsa alanına sahip olması dikkat çekiyor. Projenin içerisinde 4 farklı daire tipi bulunuyor. Daireler en düşük 124 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor. Projenin Aralık 2019’da tamamlanması bekleniyor. Dokuz bloktan oluşan bu büyük proje içerisinde 723 adet daire bulunuyor. Daireler ile birlikte yatırım için dükkan tercihleri de yatırımcılara sunuluyor.

birevim

Park Mavera 3.Etap Kat Planları

Park Mavera 3. Etap kat planları ile de dikkat çekiyor. 5+1 daireler için birbirinden bağımsız 4 farklı kat planı bulunuyor. Bu planlama ile daha bağımsız ve özgün evlerin ortaya çıkması sağlanıyor. Her blok için özel olarak yapılan kat planlarını inceleyerek size en uygun olan daire tercihini yapmanıza imkan sağlanıyor.

Tüm bloklarda 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerin kat planların da öncelikle amaçlanan kaliteli bir yaşam için gerekli olan alanları insanlara sunmak olarak öne çıkıyor. Geniş oturma alanları, balkon seçenekleri, birden fazla banyo ile geniş mutfak alanları hayatınızda ki kaliteyi arttıracak planlama ile sunuluyor. Bu konuda en uygun ve en doğru tercihi yaparak projeye başvuru da bulunabilirsiniz.

Park Mavera 3.Etap Ödeme Seçenekleri

Park Mavera 3. Etap için özel ödeme seçenekleri ev almak isteyenlere sunuluyor. Projede evler 500 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişen fiyatlar ile sunuluyor. Bu fiyatlar konutların bulunduğu kat sayısı ile aynı zamanda genişliğe göre belirleniyor.

Peşin ödeme yaparak ev almak isteyenlere %15 nakit indirim imkanı sunuluyor. Bir diğer ödeme seçeneği firma bünyesinde %30 peşin ödeme karşılığında geriye kalan kısama 15 ay vade imkanı sunuluyor. Bu imkanı değerlendirerek ev satın almanın yanında size uygun banka kredisine başvurmanız içinde size gerekli yardım sağlanıyor. Kısaca almak istediğiniz eve ulaşabilmeniz için firma tarafından gerekli kolaylık size sağlanıyor diyebiliriz.

Park Mavera 3.Etap Özellikleri

Bu projeden ev almak isteyenlerin bilmesi gereken birçok özellik olduğunu eklememiz gerekiyor. Merkezi sistem ile ısıtılacak olan projede özel güvenlik ve kapalı devre TV sistemi yer alıyor. Spor olanağı olarak açık yüzme havuzu, tam donanımlı spor salonu ile sauna yer alıyor. Dairelerde ebeveyn banyosu yer alan proje içerisinde özel yük asansörleri bulunuyor.

Alışveriş noktaları sunan 120 farklı mağazanın yer alacağı projede su deposu, ADSL altyapısı ve Hidrofor gibi özellikler de bulunuyor. Projeden ev alacaklar rahatça araçlarını park edebilecekleri alanlar da sahip olabilecektir. Bu özel yapıdan ev alarak sizlerde hayat standartlarının yüksek bir şekilde sürebileceğiniz hayata adım atma şansına sahip olabileceksiniz.

Park Mavera 3.Etap Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Büyük bir proje alanında inşa edilen proje 2016 yılında ihalesi yapılarak çalışmalara başlandı. Projenin içerisinde botanik parkı ve meydanların yer alması planlanıyor. Projenin içerisinde mini hayvanat bahçesi, bisiklet yolları gibi özel noktaların olması planlanıyor.

Proje bulunduğu konum ile İstanbul’un son dönemde ki parlayan noktalarından Başakşehir’de bulunuyor. Başakşehir Fatih Terim Stadyumu hemen yanı başında olan projeye birçok bağlantı noktasıyla ulaşma imkanı sunuyor. Sağlık kent hastaneler, resmi kurumlar, metro bağlantı noktaları ile yeni hizmete giren İstanbul Havalimanına çok yakın bir noktada bulunuyor.

Özel bir yaşam için insanlara tercih edebilecekleri özel bir nokta sunmayı amaçlıyorlar. Bunun için gerekli planlamanın önceden yapıldığı görülebiliyor.

birevim

5 Comments

  • Park Mavera mimari açıdan çok şahane, fiyat olarak biraz fazla evet ama imkanı olanlar için yatırımlık

  • Park Mavera 3 etap projesi gerçekten çok güzel, lokasyon olarak şahane bir nokta da zaten, mimari olarakta çok kaliteli

  • Park mavera projesi gerçekten çok iyi bir proje, fiyatları da çok iyi bence

  • Park Mavera projesinin sıkı takipçisiydim bir aralar, 3.Etap projesi de çok şahane olmuş

Leave a Comment

eighteen − 18 =