Prava Kartal Projesi

Prava Kartal projesi İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal merkezli olarak inşa edilen bir yapı olarak dikkat çekiyor. Toplam 7200 metrekareye sahip olan projenin yapımcısı İtibar İnşaat olarak dikkat çekiyor. Modern bir yapıya sahip olduğu dikkat çeken proje iki adet 26 katlı kuleden oluşuyor. Bu kulelerin içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ayrıca projenin içerisinde ofis seçenekleri de bulunuyor. Evlerin fiyatları 400 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Farklı ödeme seçenekleri ve kat planlarının kullanışlı olması dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

birevim

Prava Kartal Kat Planları

Prava Kartal kat planları merak edenler için birbirine benzer şekilde hazırlanıp sunulduklarını söylemek doğru olacaktır. Sadece daire tipine göre metrekare farkları dairelerin planının değişmesine neden olduğu görülüyor. 1+1 daireler 68 ile 72 metrekare, 2+1 daireler 92 metrekare ile 123 metrekare arasında değişmesi dikkat çekiyor. 3+1 konut tipinde metrekareler 176 ile 181 arasında değişiyor.

Bu artışlar kat planlarında değişime neden olurken aynı zamanda kat fiyatlarının da artış ve azalış yaşamasına neden oluyor. Bina planlanırken hem rahat bir şekilde kullanım sağlarken hem de huzurlu bir yaşam geçirmenize özen gösterildiği fark edilen detaylar arasında yer alıyor.

Prava Kartal Ödeme Seçenekleri

Prava Kartal 2017 yılında başlanan ve 2020 yılının sonunda tam anlamıyla bitirilmesi planlanan bir projedir. Bu projeden ev veya ofis olmak isteyenler farklı ödeme seçeneklerini tercih edebiliyor. Peşin almayı düşünenler için %15 nakit indirim seçeneği sunuyor.

İkinci ödeme planı olarak %50 peşin ödeme ve %50’sini teslim edildikten sonra ödeme imkanı veriliyor. Vadeli almak isteyenler firma bünyesinde %50 peşin ile geri kalan kısmı 24 ay vade seçeneği ile sunuluyor.

Tabi bu ödeme seçenekleri sizler için yeterli değilse bankadan kredi çekerek ev veya ofis almanıza yardım ediliyor. Firma rahat ödeme imkanları sunarak müşterilerinin bu değerli proje içerisinde ev almalarına imkan tanımayı amaçlıyor.

Prava Kartal Özellikleri

Prava Kartal içerisinde çok sayıda özellik yer alıyor. Şehir merkezine yakın bir noktada bulunan proje içerisinde açık yüzme havuzu, tam donanımlı spor salonu ve sauna gibi özelliklerin olması dikkat çekiyor. Bu sayede kendinize uygun zaman ayırmanıza olanak tanınmış oluyor.

Evlerin içerisinde ebeveyn banyosu yer alırken, güvenliği sağlanabilmesi için kapalı devre TV sistemi ile özel güvenlik hizmeti sunuluyor. Ortak kullanıma imkan tanıyan çamaşır odası da bir seçenek olarak sunuluyor.

Kaliteli ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyenler için Anadolu yakasında ki en dikkat çekici projelerden birisi olduğu hemen fark ediliyor. Kendine has tasarımı ve sürekli artan değeri ile değerlendirilmesi beklenen bir yatırım olarak burada sizleri bekliyor.

Prava Kartal Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Prava Kartal’ın öne çıkan en önemli noktası ev alanlara harika Adalar manzarası sunuyor olmasıdır. Adaları bu kadar yakın olan projenin etrafında sağlık ve eğitim için önemli seçenekler bulunuyor. Aydos Ormanı, Kartal Stadyumu, Pendik Marina göz çarpan yakın noktalar öne çıkıyor. AVM olarak Maltepe Park ve M1 Merkez AVM dikkat seçeneklerdir. Ulaşım için tercih edilebilen Tren istasyonu, metro, İDO iskeleleri bulunuyor.

Kültür sanat aktivitelerini sevenlere Bostancı Gösteri Merkezi ve Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi öne çıkan noktalar olarak bulunuyor. Hem üniversite hem de lise olarak çok önemli okul imkanları projenin bulunduğu noktaya çok yakın mesafede olması avantajları arasında yer alıyor.

birevim

12 Comments

 • Proje mimari açıdan çok güzel gözüküyor, lokasyon olarakta her yere yakınlığıyla daha da cezbedici oluyor

 • Gerçekten şahane gözüküyor, fiyatları konusunda güncel bir bilgi var mı?

  • Merhaba Cansu Hanım,
   Prava Kartal Projesindeki dairelerin fiyat aralığı 500.000 – 1.350.000 TL ‘dir.

 • Kartal’da son zamanlarda bu tarz projeler artmaya başladı ve bence güzel oldu 🙂

 • Kartal’da manzarası süper bir proje, güncel fiyatlarına baktığımda çok uçmuş fiyatları 🙂

  • Merhaba Hale Hanım,
   Projedeki daire fiyatları 500.000 – 1.350.000 TL arasındadır.

 • Prava Kartal projesi gerçekten çok güzel, fiyatlarıda bölgesine göre güzel, aktif kampanyaları var mı acaba?

  • Merhaba Serap Hanım,
   Prava Kartal projesinde 1+1 daireler 500.000 TL ‘den, 2+1 daireler 740.000 TL ‘den, 3+1 daireler 1.350.000 TL ‘den başlamaktadır.

 • Fiyatları gerçekten yüksek, 1+1’ler için bir şey diyemem ama 2+1 ve 3+1 fiyatları çok yüksek, bölgesine göre çok makul görülebilir ama nasıl alıyorlar bu tarz evleri ben anlamıyorum 🙂

 • Lokasyon olarak şahane bir yerde, merkezi konum olması da büyük avantaj, gerçekten orada yaşamak isterdim 🙂

 • Kartal Prava projesi gerçekten çok güzel, lokasyon olarak merkezi olması çok ciddi bir getiri sağlar

 • Kartal Prava projesi gerçekten çok iyi bir konumda, merkezi noktada olması büyük avantaj

Leave a Comment

nine + 12 =