Ödül İstanbul Projesi

Ödül İstanbul projesi İstanbul’un Avrupa yakasında en yeni popüler noktalardan birisi olan Esenyurt’ta yapılıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından başlatılan projenin 2019 yılının sonunda tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. Büyük oranda satışı tamamlanan projenin toplam 40 bin metrekarelik bir arsa alanına sahip olduğu görülüyor.

birevim

Projede 8 blok bulunuyor ve bu bloklar 41 kattan oluşuyor. Toplam 2683 adet konutun yer alacağı projede ofis ve dükkanlarında olacağı bilgisi veriliyor. Projede ki dairelerin ortalama olarak 65 metrekare ile 160 metrekare arasında değişeceği verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Ödül İstanbul Kat Planları

Ödül İstanbul inşaat projesinden ev almadan önce alacağınız daire tipine karar vermeniz gerekiyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri projenin içerisinde yer alıyor. Bu konut tiplerinin farklı metrekare alanlara sahip olduğu söyleniyor.

1+1 daireler ortalama olarak 64 ile 95 metrekare arasında yer alıyor. 2+1 dairelerse 102 ile 146 metrekare arasında değişiyor. Son olarak da 3+1 daireler 160 metrekare ile sunuluyor. Bu farklılıklar beraberinde kat planları da birbirinden farklı şekillere sahip oluyor. Genelde geniş kullanım alanları ve ferah ortamın oluşturulması için yapılan proje sayesinde daha rahat bir eve sahip olmanızın amaçlandığını kat planlarına bakarak söylemek doğru olacaktır.

Ödül İstanbul Ödeme Seçenekleri

Bu büyük projeden ev almak isteyenler için firma farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Ödül İstanbul’dan alınacak bir evin ödemesi peşin yapılması halinde %5 indirim sağlanıyor. Bir diğer ödeme planı olarak %5 peşin ödemenin yanında 36 ay vade ve 0 faiz imkanı sunuluyor.

Bu iki ödeme imkanı firma tarafından müşterilerine sunuluyor. Bu iki seçenek dışında firma ile anlaşarak banka kredisine başvurma imkanınız da var. Projede ki fiyatlar 300 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösteriyor diyebiliriz. Öncelikle daire tipini ardından ödeme miktarınızı tercih ettikten sonra son olarak öde seçeneklerine karar vererek her türlü daireden istediğinizi almanıza mümkün olunacağını söyleyebiliriz.

Ödül İstanbul Özellikleri

Ödül İstanbul projesinde çok sayıda özellik bulunuyor. Bu özelliklerin hepsi hayat kalitesinin seviyesinin yükselmesi konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Binanın içerisinde kapalı otopark, görüntülü diyafon, özel güvenlik, kapalı devre TV, geniş bahçe alanları, parti merkezi, restoran ve kafeler bulunuyor.

Eğlenmek ve spor yapmak isteyenlere sauna, futbol, basketbol sahaları, tam donanımlı spor salonu, açık ve çocuk yüzme havuzu ile tenis kortu sunuluyor. Binanın özellikleri arasında hidrofor, su deposu ve ebeveyn banyosu ile çok sayıda asansör bulunuyor. Yeni bir yaşam alanı oluşturulması için başlatılan bu projenin tamamlanması ile ev sahiplerine ait özel bir yaşam fırsatına sahip olacaklarını söylemek doğru bir bilgi olacaktır.

Ödül İstanbul Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Ödül İstanbul projesi Esenyurt’ta Gökevler Mahallesi’nde yükseliyor. Projeye en yakın noktalar arasında Marmara Park, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi ile Büyükçekmece gölü yer alıyor. E5 karayoluna yakın bir noktada bulunan proje Esenyurt ilçe merkezi ile Büyükçekmece ilçe merkezlerinin arasında yer alıyor.

Bağlantı noktasına yakın olan proje hem sakin bir hayat fırsatı sunarken aynı zamanda birçok iş merkezine yakın olması ile de hayatın içerisinde olmanıza yardım ediyor. Avrasya Tüneli’ne 44 kilometre, Yenikaplı Feribot İskelesi’ne 37 kilometre, İstanbul Havalimanına 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Proje şehirden uzak gibi dursa da sakin bir yaşam sunması ve ana bağlantı noktalarına yakın olması sayesinde en uzak noktaya 1 saat içerisinde ulaşma fırsatı veriyor.

birevim

10 Comments

  • Esenyurtta böyle projeler görmek insanı mutlu ediyor, üniversite de bu tarzda bir kaliteli mimariyle yapılmıştı.

  • Esenyurt tarafına son zamanlarda böyle kaliteli konutlar yapılmaya başlaması güzel oldu bence de

  • İstanbul’da son zamanlarda en çok proje yapılan ilçe Esenyurt olmuştur bence 🙂

  • Proje yapılırkende ses getiren bir projeydi, teslimiyle de ses getirecek diye düşünüyorum

  • Bu projeyi bir zamanlar çok merakla incelemiştim gerçekten şahane bir proje 🙂

  • Ödül İstanbul mimari olarak çok iyi proje, konum olarakta lokasyonu çok şahane noktada 🙂

Leave a Comment

twenty − sixteen =