Oyak Göksupark Projesi

Oyan Göksupark, Oyan İnşaat tarafından hazırlanan projelerden birisidir. Ankara’da yapımına başlanan projenin Aralık 2020 tarihinde tamamlanması bekleniyor. Proje toplamda 73 bin metrekare arasa alanı ile dikkat çekiyor. Toplamda içerisinde 1876 adet konutun yer aldığı proje şehrin en büyük yaşam alanlarından birisi olarak öne çıkıyor.

birevim

Projenin Eryaman ilçesinde yapıldığı ve içerisinde 4 farklı konut tipi olduğu dikkat çekiyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri 60 metrekare ile 266 metrekare arasında konutlar ile sunuluyor. Bu projeden ilk olarak OYAK’a üye olan 150 bin kişinin faydalanacağı, eğer konut kalırsa dışarıya açılacağı aktarıldı.

Oyak Göksupark Kat Planları

Oyak Göksupark kat planları dairenin bulunduğu konuma göre farklılık gösteriyor. Tercih edeceğiniz konut tipine göre planlamalarda farklılık oluyor. Hatta alacağınız 4+1 daire için bile farklı kat planları yer alabiliyor. Çünkü bazı 4+1 daireler 135 ile 160 metrekare arasında değişirken, bir diğeri de 266 metrekare ile sunuluyor.

Bu da beraberinde birbirinden bağımsız onlarca farklı kat tipinin çıkmasına neden oluyor. Sizde tercih edeceğiniz konutu almadan önce bu kat planlarını iyice incelemeye dikkat etmelisiniz. Bu sayede daha doğru ve size uygun olan bir daireye sahip olabilirsiniz.

 Oyak Göksupark Ödeme Seçenekleri

OYak Göksupark projesinden ev almak isteyenler için firma dan alınabilecek farklı konut tiplerine göre belirlenmiş özel fiyat aralıkları bulunuyor. Proje içerisinde yer alan konutlarda en düşük ev fiyatı 204 bin TL olarak belirlenirken, en yüksek konut 544 bin TL’ye ulaşmış durumda olarak görülüyor.

Bu proje ile binlerce ailenin ev sahibi olması amaçlanırken farklı ödeme seçenekleri sayesinde her türlü kesime hitap edilmesi amaçlanıyor. İster tamamını peşin ödeyebileceğiniz gibi isteyenler arama ödemeler ile borçlarını kapatma imkanı bulunuyor.

Ödeme seçenekleri arasında %10 peşin ödeyerek 120 ay vade seçeneği ile sunulan %0,79 faiz oranına sahip kampanyadan yararlanma imkanını sunuluyor. Tabi geniş bir kesime hitap eden projeye olan başvuruların yüksek olması nedeniyle özel kampanyalar da olabileceği eklenmektedir.

Oyak Göksupark Özellikleri

Projeden ev alacaklar birçok özellik ile ev sahibi olma şansına sahip oluyor. Ücretsiz otopark ve ısı payı ölçer sistemine dahil olan merkezi ısıtma sistemi ile dikkat çekiyor. Özel güvenlik hizmeti ile birlikte çocuk oyun alanı, restoran, kafe ve bahçe proje de yer alıyor.

Spor yapmak isteyenlere açık ve kapalı yüzme havuzu imkanı sunulurken, tam donanımlı spor salonu ve sauna hizmetleri sunuluyor.

Konutların içerisinde ebeveyn banyosu, klima, PVC, Amerikan Mutfak seçeneği, seramik veya parke zemin gibi özellikler bulunuyor. Kablo TV’nin yer aldığı dijital bir altyapıya sahip olan projede ortak çamaşır odası da sunulan özelliklerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Oyak Göksupark Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Oyak Göksupark, Ankara’nın batısında çevre yolunun hemen yanında yer alıyor. Ankara şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alan projenin etrafında birçok eğitim kurumu, hastane yer alıyor.

Ankara Esenboğa Havalimanına 30 dakika, Özel Eryaman Hastanesine 5 dakika uzaklıkta yer alan proje Göksu Park’ın hemen yanında yer alıyor. Ulaşım rahatça yapılabildiği proje aynı zamanda önemli noktaların yanında yer alması sayesinde insanlara kaliteli bir yaşam imkanı sunuyorlar.

Alışveriş yapmak isteyenler için GÖKSU AVM’ye yürüyüş mesafede yer aldığını, metroya 5 dakika, otobüs duraklarına 3 dakika uzaklıkta olduklarını aktarmamız gerekiyor. Kaliteli bir yaşam, huzurlu bir ortam arayanlar için şehrin ortasında tercih edilebilecek bir proje olarak sunuluyor.

birevim

12 Comments

 • Oyak Göksupark’tan kız kardeşime ev alacaktık ancak peşinatımız çıkışmamıştı, şahane bir yer

  • Merhaba Serkan Bey,
   Proje Ankara’nın Eryaman ilçesinde inşa edilmektedir. İçerisinde 1876 adet daire bulunması açısından Ankara’nın en büyük projesi olma ünvanını taşımaktadır.

 • 200.000 TL’den başlıyor olması gerçekten çok iyi, böyle bir yerleşkeden bu fiyata ev güzel 🙂

 • Fiyatlar projenin güzelliğine göre çok düşük, parası olanların kaçırmaması gereken bir fırsat

 • Projeye göre fiyatlar bence makul değerlerde, kredi veya taksit seçeneği de sunuyorsa düşünebilecek bir proje

 • Güncel fiyatları ne kadar acaba, başlangıç 204.000 TL diyor ama şu an çok yükselmiştir diye düşünüyorum

  • Merhaba Salih Bey,
   Oyak İnşaat tarafından inşa edilen projede daire fiyatları 404.000 – 707.000 TL aralığındadır.

 • Göksupark projesi lokasyon olarak çok merkezi bir konumda, buda büyük avantaj oluyor

Leave a Comment

13 + ten =