Nidapark Küçükyalı Projesi

Nidapark Küçükyalı şehirde yükselen değerli projelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından yapılan proje Anadolu yakasında Maltepe ilçesinde bulunuyor. Projenin içerisinde dükkan, ofis ve daire seçenekleri bulunuyor. Projede 169 ofis, 82 dükkan ile birlikte 1159 konut bulunuyor.

birevim

Proje için toplam 68 bin metrekare arsa alanı kullanılırken, metrekare olarak daireler 63 ile 246 arasında değişiyor. Geniş bir inşaat sahasında yapılan olan projenin 2020 yılının haziran ayında bitirilerek teslim etmesi planlanıyor. Farklı ödeme seçenekleri ve kat planları projede bulunuyor.

Nidapark Küçükyalı Kat Planları

Nidapark Küçükyalı projesinde birbirinden bağımsız olarak ortaya çıkan farklı kat planları bulunuyor. Bu kat planlarının oluşmasında 1+1 ev seçeneğinde dahi geniş farklılıkların olmasının neden olduğunu ekleyebiliriz. 1+1 evde 63 ile 78 metrekare seçenekleri bulunuyor. Bu da beraberinde kat planlarında değişiklik yaşanmasına neden oluyor.

Proje içerisinde 2+1 daireler 90 ile 148 metrekare kullanım alanına sahip olduğunu, 4+1 dairede 246 metrekareye kadar gittiğini ekleyelim. Tercihinizi yaparken firmadan tüm kat planlarının detaylı bir şekilde anlatımı isteyebilir ya da örnek daireye bakarak tercihinizi yapabilirsiniz. Hayatını geçireceğiniz ya da gelir getirmesi için yatırım yapacağınız olan projenin detaylarını öğrenmeden ev veya ofis alma işleminizi yapmamanızı tavsiye ederiz.

Nidapark Küçükyalı Ödeme Seçenekleri

Nidapark Küçükyalı daire tiplerine ve daire kullanım alanlarına göre farklı fiyat seçenekleriyle satılıyor. Konutları fiyatları 500 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor. Bunda dairelerin bulunduğu nokta ile metrekare alanının etkili olduğunu söyleyelim. Haziran 2020’de teslim edilecek olan projenin şimdiden yarı satışının tamamlandığı görülüyor.

Firma müşterilerine uygun ödeme imkanları sunmaya çalışıyor. Ziraat Bankası ile anlaşma yapan firma uygun kredi oranları ile 120 ay vadeli ödeme seçeneği ile ev almanıza yardımcı olmaya çalışıyor. Ödeme planları arasında peşin %10 indirimin ardından iki yıl arayla ara ödeme yaparak, 120 ay vadeli ev almanız sağlanıyor. Müşterilerinin en uygun ödeme koşullarıyla ev almasına yardımcı olmaya çalıştıkları ödeme seçenekleriyle görülebiliyor.

Nidapark Küçükyalı Özellikleri

Projeye dahil olmayı planlayanların unutmaması gereken çok sayıda özelliğe sahip olan yapılara sahip olacakları olmalıdır. Kapalı ücretsiz hizmet veren otopark, merkezi ısıtma sistemi, kartlı giriş sistemi, özel güvenlik hizmeti gibi seçeneklerinin olduğudur. Geniş bahçe alanı, çocuk oyun alanı, kapıcı hizmeti, parti alanı ile kafeler projede yer alıyor.

Spor olanakları arasında futbol, basketbol sahaları, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, masa tenisi ile tam donanımlı spor salonu bulunuyor. Dairelerin içerisinde ses ve ısı yalıtımının yanında duşakabin ve ebeveyn banyosu da yer alıyor. Dairelerin yüksekliği 2.84 metreyken zeminlerinin seramik kaplama olduğunu da ekleyelim. Bu özelliklere göre tercihinizi yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Nidapark Küçükyalı Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Nidapark Küçükyalı müşterilerine sunduğu Adalar manzarasının yanında ana arterlere yakın olmasından dolayı kolay ulaşım imkanı sunuyor. Karayoluyla ulaşıldığı gibi aynı zamanda deniz yoluyla da buraya ulaşmak mümkündür. Avrasya Tüneli’ne 5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına 35 kilometre uzaklıkta yer alan projenin etrafında farklı eğlence noktaları, alışveriş merkezleri ile eğitim kurumları yer alıyor.

Projeye çok yakın bir noktada sadece yürüme mesafesinde Yeditepe Üniversitesinin ana kampüs binası bulunuyor. Ayrıca birçok özel hastane ve devlet hastanesi de burada yer alıyor. Kaliteli ve rahat bir yaşam için bu projenin tercih edilebilecekler arasında önlerde olduğunu söylemek doğru bir yorum olacaktır.

birevim

5 Comments

  • Nidapark projeleri zaten şahane oluyor birde lokasyon olarak bulunduğu nokta can alıcı oluyor

  • Küçükyalı tarafında yapılmış en güzel projelerden biri bence, mimari olarak şahane 🙂

  • Proje çok güzel gözüküyor, güncel fiyatları konusunda bir bilgi var mı herhalde 1.000.000 TL’den falan başlıyordur 🙂

Leave a Comment

20 − 20 =