Giresun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birlikte tasarrufun gücünü bireysel tasarruf ile bir araya getiren Birevim modeli, yüksek faiz ya da peşinat yükünün altında kalan insanlara umut olmaya devam ediyor. Yılların verdiği deneyim ve sermaye gücünü bireylerin geleceğine yatırım yapması için avantaj olarak sunan birlikte tasarruf modeli, hayallerin gerçeğe dönüşmesine olanak sunuyor. Alışılagelmiş geleneksel finans yöntemlerini değiştiren model, tasarrufa dayalı finans modeli olarak karşımıza çıkıyor.

birevim

Yeni ve Kalıcı Çözümler

Ev sahibi olmak isteyen ancak mevcut şartlardan dolayı bunu başaramayan aileler ve dar gelirli vatandaşların ihtiyaçlarını ön planda tutan model, yeni ve kalıcı çözümler sunuyor. Milyonların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için oluşturulan yöntemler, ihtiyaçların zaman içerisinde karşılanmasına imkân sağlıyor. Akılcı, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde tüm katılımcılarına adil bir yaklaşım sergileyen Birevim, çözümcü yaklaşımları ile şeffaf ve dinamik bir hizmet anlayışını ortaya koyuyor. İnsanlar ev alma hayallerine kira öder gibi ulaşabiliyor. Kendine özgü ev alma yöntemlerinde yüksek taksit ve peşinat zorunluluğunu ortadan kaldıran Birevim modeli, faize de son noktayı koyuyor.

Akılcı, Dürüst ve Güvenilir

İnsanlar kira yardımı ya da vade farkı gibi ek maliyetler ile karşılaşmadan ve faiz ödemeden Giresun kredisiz ev alma yönteminden yararlanarak ev sahibi oluyor. Tüm ülke sınırları içerisinde geçerli olan model ile herkes her yerden kendi belirlediği şartlarda gayrimenkul edinebiliyor. 60 kişiden 480 kişiye kadar farklı sayılarda insanların bir araya geldiği tasarruf programlarına dahil olarak aylık ödenmek istenen taksitleri belirleyen herkes aynı şartlarda ev sahibi olabiliyor. Birevim’in sunduğu avantajların sayısı oldukça fazla. Bunların içerisinde en önemlisi borcun olması gerekenden daha kısa sürede bitirilmesine imkân sunmak.

Şeffaf ve Dinamik Hizmet

Çok daha kısa sürede toplam borcunu bitiren ev sahipleri, bu yöntem sayesinde çok daha kısa sürede evlerine kavuşabiliyor. Birevim modeli ile ev sahibi olan ve Giresun taksitle ev alma fırsatını değerlendiren herkes çok daha uygun bir fiyata gayrimenkullerini temin edebiliyor. Geliri ne olursa olsun ister düşük ister orta ister yüksek gelirli isteyen herkes kendine uyan şartlarda ev sahibi olabiliyor. Peşinat zorunluluğunu ortadan kaldıran model, peşinat ödeyerek borcunu daha kısa sürede bitirmek isteyenlere de avantaj sağlıyor. Uyguladığı teminat yöntemleri ile de tüm katılımcıların hakkını koruyan Birevim, sağladığı güvenin yanı sıra yüzde 100 memnuniyet esasını da yerine getiriyor.

birevim

8 Comments

  • Kira öder gibi ev sahibi olabilmek çok iyi, bende bu şekilde aldım ve faizsiz kredimi ödüyorum

  • Abimler kredi derdi olmadan ev sahibi oldu, faizsiz bir şekilde ev sahibi olmaları onlara çok büyük ekonomik rahatlık kattı 🙂

  • Giresunda abim oturuyor onlarda birevimle ev sahibi oldular faizsiz hemde çok iyi oldu gerçekten 🙂

  • İstediğimiz ev mi teslim ediliyor yoksa onların konutları var oradan mı seçiyoruz?

  • Giresun taraflarında çok güzel evler var ve onlara sahip olabilmek çok güzel bir duygudur bence

Leave a Comment

15 − 2 =