Gümüşhane Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Karadeniz’in en güzel ve en bakir şehirlerinden biri olan Gümüşhane, ev alma kararı veren vatandaşların son dönemde ilgisini çekiyor. Hayallerini küçük tasarruflar ile gerçekleştirmek isteyenlerin tercih ettiği yöntemlerden olan Birevim modeli, sunduğu avantajlar ile insanları ev sahibi yapıyor. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksi tasarruf yöntemi ile insanlar ev sahibi oluyor. Ayrıca her ay farklı kampanyalar ile insanlara kolay ödeme seçenekleri sunan model, birlikte kazanma ve birlikte tasarruf etme olanağı sağlıyor.

birevim

Fark Ödemeden Ev Sahibi Olun

Her geçen gün büyüyen tasarruf yöntemleri, tasarruf sahiplerini en uygun şartlarda hayallerine kavuşturma seçeneği sunuyor. 444 liradan başlayan taksit seçenekleri ile hiç peşinatsız ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, faiz ödemiyor. Vade farkı ya da başka ek ödeme sürprizi ile karşılaşmayan vatandaşlar, Gümüşhane kredisiz ev alma fırsatını değerlendirerek istediği evi değerinde alma şansına sahip oluyor. Birevim modeli ile katılımcılar hiç fark ödemeden kolaylıkla evlerine sahip olabiliyor. 310 kişiye kadar oluşturulmuş bulunan tasarruf programı ile orta ve alt gelir grubu ev sahibi olabiliyor.

Yatırım Yapma Şansı

246 kişilik tasarruf programında da peşinat ödemeden insanlar küçük taksitler ile ev sahibi oluyor. Peşinat verenlerin çok daha erken bitirdiği taksitleri peşinatsız olarak 84 ila 101 ayda ödeme imkânı sunuluyor. İnsanların kendi bütçelerine uygun taksit oranları ve vade farkları ile sahip olduğu ev, faizsiz olmasının avantajı ile değerinde mâl ediliyor. Birlikte tasarruf modeli olan Birevim ile insanlar, oturacakları eve sahip olabileceği gibi yatırım yapma şansına da sahip olmaktalar. 444 liradan başlayan taksitler ile Gümüşhane taksitli ev alma fırsatını değerlendiren yatırım sahipleri ikinci hatta üçüncü evlerine sahip olabiliyor.

Mükemmel Avantajlar

Tasarruflarının değerini arttıran, borcunu çok daha erken bitiren ve fark ödemeden faizsiz taksit imkânından yararlanan herkes, Birevim ile ev sahibi oluyor. Ev hayallerini daha fazla ertelemek istemeyen orta ve dar gelirliyi ev sahibi yapan model, mükemmel avantajlar sunuyor. Taksitleri insanların kendi bütçe ve gelirlerine göre belirlediği modelde, Türkiye’nin her yerinden gayrimenkul edinme özgürlüğü bulunuyor. Birikim yapamayan ya da ev almaya cesaret edemeyen herkesin hayallerini gerçeğe dönüştüren model, isteyen herkesi ev sahibi yapıyor. Onlarca tasarruf programını sunan model, en uygun maliyette en uygun teslimat şartlarını da sağlamakta.

birevim

6 Comments

Leave a Comment

twenty + twelve =