Gaziantep Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birlikte Tasarruf Finansı yönetimi ile çalışan ve insan merkezli sosyal finans anlayışı ile insanların ev, araba gibi ihtiyaçlarını finansal çözümler üreten Birevim, kendine özgü bir iş modeli. Bireylerin küçük tasarruflar ile gayrimenkul edinmesine imkân tanıyan model, dönemsel ihtiyaçlar için de nakli destek sağlamakta. Tasarruf sahiplerinin kendi bütçelerine uyan şartlarla ve yine kendilerinin belirleyeceği taksit oranları ile yatırım yapmasına fırsat sunmakta. İnsanların hayallerine çok daha kolay, çok daha kısa süreli ve kendi belirlediği ekonomik şartlarda ulaşmalarına vesile oluyor.

birevim

Geniş Şube Ağı

İnsanların çocukluktan beri hayalini kurduğu ev alma planlarını küçük taksitler ile gerçeğe dönüştüren model, Türkiye’nin her yerinden her vatandaşın yararlanmasına imkân sunuyor. Ülke genelinde birçok il ve ilçe merkezinde şube ağı kuran model, herkese şartsız kefilsiz ve koşulsuz hizmet sunuyor. Tasarruf sahipleri peşinat ödemeden ara ödeme ya da vade farkı gibi herhangi bir ek ödemeye maruz kalmadan faizsiz ev sahibi olma şansına sahip oluyor. Gaziantep’te insanlar tüm Türkiye’de olduğu gibi uygun şartlar ile ev sahibi olabilmek için Birevim’in Gaziantep taksitle ev alma fırsatlarından yararlanıyor.

Yeni Nesil Yaklaşım

Sunulan onlarca avantajın yanı sıra belirlenen tasarruf modelleri ile çok daha kolay şartlarda evlerine kavuşuyor. Yeni nesil yaklaşım ve yenilikçi uygulamaları ile hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Birevim, milli kalkınma modelini sürdürülebilir politikasına adapte etmiş durumda. İnsanlar sıra tespitli tasarruf yöntemi, serbest planlı tasarruf yöntemi, konut değer endeksli tasarruf yöntemi ya da sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2 modellerinden herhangi birini seçerek ev sahibi olmak için ilk adımı atılıyor. Bireysel tasarrufları hayallerine ulaşmakta zorluk yaşayan herkes, birlikte tasarruf finansı yönetimi ile hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Gaziantep taksitle ev alma avantajını değerlendiren insanlar, mutfak kültürü ile adını dünyaya duyuran muhteşem kentten kolaylıkla ev alabiliyor.

Bireysel Değil Kitlesel Tasarruf

İnsanların borca girerek ev sahibi olması yerine varlık temelli model ile gayrimenkul sahibi olmasına olanak sunan birlikte tasarruf anlayışı, tasarruflar bireysel değil kitlesel olarak yapmaya imkân sunuyor. Tasarruf sahibini bireysel girişimci olarak tanımlayan model, birlikte tasarruf finansının gücünü birleştirerek bireysel alım gücünü arttırmayı hedefliyor. Benzer modellerinden farkı ise bireysel, toplumsal ve milli çıkarların buluştuğu bir nokta olmasıdır. Toplumda tasarruf bilincini arttırmak ve halkı tasarruf yapmaya teşvik etmek için çalışmaktadır.

birevim

6 Comments

  • Antep’te arkadaşım oturuyor sürekli diyor buradan bir ev al yatırımlık diye, düşünüyorum aslında faizsiz sistemlerle alınabilir

  • Gaziantepte arkadaşımın evi var, faizsiz sistemlerle satın aldı ve çok memnun 🙂

  • Kredi faizi olmadan ev sahibi olabilmek çok iyi bence, ben krediyle aldım 2 katı para ödedim 🙂

  • Taksitle ev sahibi olabilmek güzel bir şey, peki tutarı kendimiz belirleyebiliyor muyuz?

Leave a Comment

nine + 5 =