Fuzulev Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

Kredisiz, faizsiz ve peşinatsız ev alma hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlerin başvurması gereken ilk adres Fuzulev olmalı! Fuzulev sunmuş olduğu avantajlarla dikkat çekiyor. Konut veya taşıt kredisi almadan ev veya araba sahibi olmanın neredeyse imkansız olduğu günümüz dünyasında ayda 870 TL taksitle ev alma şansını sunuyor. Buna ek olarak, ayda yalnızca 570 TL taksitle araba almanın yolunu açıyor. Sonuç olarak, Fuzulev sayesinde insanların hayallerindeki gibi bir hayat sürmeleri mümkün hale geliyor.

birevim

Fuzulev Şubeleri Nerede?

Fuzulev; Türkiye’nin her yerine yayılmış şubeleri ile dikkat çekiyor. Fuzulev genel müdürlük nerede sorusuna iki farklı şekilde cevap vermek mümkün! İstanbul’un Güngören ilçesinde yer alan ek hizmet binasının yanı sıra bir de Fatih ilçesinde genel merkez bulunuyor. Birbirine yakın konumlarda yer alan bu iki genel merkeze gidilerek Fuzulev hakkında merak edilen her şey öğrenilebilir.

Fuzulev şubeleri; insanların nerede yaşadıklarından bağımsız olarak bu organizasyona dahil olması adına oluşturulmuştur. Sayıları her geçen gün artan şubelere gidilerek Fuzulev hakkında istenilen her şey öğrenilebilir. Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Balıkesir, Aydın, Batman, Bingöl, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Kırıkkale, Kayseri, Malatya, Manisa, Mersin, Mardin, Muş, Ordu gibi şehirlerde Fuzulev şubeleri var! Buna ek olarak, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Van, Yozgat ve Zonguldak’ta da Fuzulev şubeleri bulunuyor.

Fuzulev şube bilgileri hakkında bir şeyler öğrenmek isteyenlerin ilk olarak Fuzulev’in resmi internet sitesini ziyaret etmesi gerekiyor. Ana sayfada bulunan şubeler kısmına tıklandığında karşılaşılan sayfada tüm şubelerin adresleri ve telefon bilgileri bulunuyor. Fuzulev; Türkiye’nin her yerine yayılmış şubeleri ile dikkat çekse de İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi şehirlerde birden çok Fuzulev şube bulunuyor. Bunun yanı sıra, Fuzulev genel merkez de İstanbul sınırları içerisinde yer alıyor.

Fuzulev Çalışma Saatleri Nedir?

Fuzulev; tüketicilerin yedi gün 24 saat hizmet almalarına imkan veren bir kurum! Bu noktada, 444 63 12 numarası aranarak Fuzulev hakkında istenilen her şey öğrenilebilir. Fuzulev çalışma saatleri ise hafta içi 09.00 ila 19.00 arası olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra, Fuzulev şubelerinin hem cumartesi hem de pazar günleri de aynı saatlerde çalıştığı biliniyor. Sonuç olarak, hem hafta içi hem de hafta sonu bu saatler içerisinde Fuzulev şubelerine gidenler istedikleri her konuda bilgi alabilirler.

Fuzulev şubelerinin dışında bir de Fuzulev internet şubesi bulunuyor. İnternet şubesinden günün her saatinde faydalanmak mümkündür. Sisteme dahil olan tüm tüketicilerin internet şubesine giriş yaparak istedikleri her işlemi yapmasına izin veriliyor. Fuzulev internet şubesi ile online ödeme yapma imkanı da bulunuyor.

birevim

Leave a Comment

17 − sixteen =