Fuzulev Müşteri Hizmetleri – Fuzulev İletişim Bilgileri

Fuzulev; tasarrufa dayalı faizsiz finansman şirketleri arasında bulunur. Her geçen gün daha çok kişi Fuzulev’e başvuru yapıyor. Pandemi döneminde ev ve araba fiyatlarının artması yüzünden insanların finansal desteğe ihtiyaçları her zamankinden daha çok oldu. Bu noktada, bankaların vermiş olduğu kredilerle uğraşmak istemeyen tüketicilerin imdadına Fuzulev yetişti.

birevim

Fuzulev ile Nasıl İletişim Kurulur?

Fuzulev; faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev ve araba almak isteyenler için oluşturulmuş bir organizasyondur. Türkiye’nin her yerine yayılmış Fuzulev şubeleri sayesinde insanlar Fuzulev hakkında aradıkları tüm bilgilere erişebilirler. Bunun yanı sıra, Fuzulev’in bir de internet şubesi bulunur. İnternet şubesi sayesinde tüketicilerin Fuzulev şubesine gitmesine gerek kalmaz. Müşterilerin ödeme yapmasına olanak sağlayan internet şubesi; bununla yetinmeyerek ödeme planları, şube bilgileri, müşteri profili, vade gibi hususlarda da bilgi alınabilecek niteliktedir.

Fuzulev iletişim numarası herkes tarafından merak edilir. 444 63 13 numarasını arayanlar günün her saatinde Fuzulev hakkında merak ettiklerini öğrenme şansına erişirler. Bir başka deyişle, bu numara; aynı zamanda Fuzulev müşteri hizmetleri numarasıdır. Fuzulev; her bir müşterisine ve müşterisi olmak isteyen herkese son derece ilgili davranır. 444 63 13 numarasını arayan herkes; işinde deneyimli ve bilgili müşteri temsilcileri ile görüşme fırsatını elde eder. Potansiyel müşterilerin her sorusu cevaplanır. Buna ek olarak, hali hazırda Fuzulev müşterisi olanlar da herhangi bir sorun yaşadıkları takdirde Fuzulev müşteri hizmetleri ile doğrudan irtibat kurabilirler.

Fuzulev Telefon Numarası Var Mı?

Fuzulev telefon numarası 444 63 13 olarak belirtilse de her bir Fuzulev şubesinin farklı bir adresi ve telefon numarası yer alır. Örneğin, Fuzulev’in iki farklı genel merkezi bulunur. Fatih’te bulunan genel merkezin güncel telefon numarası; 0212 531 53 53 olarak bilinir. Bunun yanı sıra, Güngören’de yer alan genel merkezin güncel telefon numarası ise 0212 553 63 50 olarak geçer. Tüm bunlara ek olarak, Türkiye’nin neredeyse her şehrinde şubesi olan Fuzulev’in şubelerinin telefon numaralarını öğrenmek adına resmi internet sitesi ziyaret edilmelidir.

Fuzulev müşteri temsilcisi ile birçok konuda görüşme yapma imkanı bulunur. 444 63 13 numarasının yanı sıra Fuzulev resmi internet sitesinde yer alan form sayesinde de Fuzulev müşteri temsilcisi ile iletişim kurmak mümkündür. İletişim formunda kişinin adı ve soyadı, telefon numarası, e-posta adresi, il ve ilçe bilgisi gibi detayların verilmesi istenir. Buna ek olarak, tüketicinin mesaj kısmına hangi sebepten dolayı Fuzulev ile iletişime geçmek istediğini yazması şarttır. Mesaj ve bilgiler kısmının doldurulmasının ardından iletişim formu gönderilmelidir. Formun Fuzulev’e ulaşmasıyla beraber Fuzulev müşteri temsilcisi; tüketici ile iletişim kuracaktır. Sonuç olarak, Fuzulev ile birçok farklı şekilde iletişim kurulması mümkündür. Yüz yüze görüşmek isteyenler de haftanın yedi günü Fuzulev şubelerine gidebilirler.

birevim

Leave a Comment

17 − 12 =