Fuzulev Firmasının Sahibi Kim?

Fuzulev; insanların faizsiz, peşinatsız, vade farksız ev ve araba sahibi olmasını sağlayan bir kuruluştur. Bugüne kadar binlerce insan Fuzulev sayesinde ev ve araba alma hayallerine kavuşmuştur. Diğer taksitle ev ve araba alma seçeneklerine kıyasla en avantajlı koşulları içerir. Fuzulev hakkında bilgi almak isteyenlerin aklında Fuzulev sahibi kim sorusu yer alır.

birevim

Fuzulev Kim Tarafından Kurulmuştur?

Banka ve faiz olmadan ev, araba ve işyeri sahibi olmak isteyenlerin imdadına Fuzulev yetişir. Organizasyona dahil olan tüketiciler yardımlaşma sistemi sayesinde istedikleri evi veya arabayı satın alabilirler.

Fuzulev kimindir sorusuna Mahmut Akbal cevabı verilebilir. Bunun yanı sıra, Fuzulev kuruluş tarihi 1992’dir. 29 yıldan bu yana tasarruf finansman sektöründe yer alan Fuzulev; bugüne kadar birçok tüketicinin hayalindeki evi veya arabayı en avantajlı koşullarla satın almasını sağlamıştır.

Fuzulev; sektörde bulunan diğer tasarruf finansman şirketleri ile benzer çalışma prensibine sahiptir. Hatta, bu çalışma prensibi; kadınların altın gününe oldukça benzer. Bireysel tasarruf yerine dayanışmayı öncelikli kılan Fuzulev; insanların ödeme güçlerine uygun gruplara katılarak bir araya gelmesini sağlar. Türk toplumuna özgü dayanışma ve destek kültürünü benimseyen Fuzulev; on binlerce ailenin mutlu olmasının önünü açmıştır.

Fuzulev Faaliyetlerine Ne Zaman Başlamıştır?

1992 yılında kurulan Fuzulev; tasarruf finansman sektöründeki faaliyetlerine 2000 yılında başlamıştır. Fuzul Grup adı altında inşaat sektöründe faaliyet göstererek ilk yıllardan kendisini ispat etmiştir. Başakşehir, Kartal, Kağıthane gibi İstanbul’un önemli ilçelerinde birbirinden göz alıcı konut projelerini hayata geçirmiştir. Bu projeler sayesinde birçok ailenin konut ve işyeri sahibi olmasının önünü açmıştır.

Fuzulev; otomobil sektöründe sağlamış olduğu güveni konut sektörüne de aktarmak istemiştir. Bir başka deyişle, faiz ve banka olmadan insanların dayanışma yöntemiyle istedikleri eve veya arabaya sahip olmasını sağlayan bir çalışma prensibine sahiptir.

Fuzulev kimin sorusuna Mahmut Akbal cevabı verilebilir. Tasarruf finansman sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan Mahmut Akbal; başarı yolculuklarının asla tesadüf olmadığını dile getiren bir isimdir. 1992 yılından bu yana sektörde olduklarını söyleyen Akbal; geçen zaman içerisinde imza atmış oldukları başarının neredeyse herkes tarafından görüldüğünü ifade etmiştir.

Mahmut Akbal; başarılarının tek sırrının çalışmak olduğunu söyler. Ayrıca, 1992 yılından bu yana heyecanlarını hiçbir zaman yitirmediklerini de dile getirir. Heyecan ile yapılmayan hiçbir işinin başarılı olamayacağına inanan bir isimdir.

Mahmut Akbal; her şeyden önce kaliteli bir yaşamı hedeflediklerini ifade eder. Herkesin iyi bir yaşamı hak ettiğini savunur. Bunun yanı sıra, insanlar arası kaybolan güven duygusunu yerine getirmek adına çalıştıklarını belirtir. Sektörel sorumluluk anlayışlarının olduğunu dile getirir. Bilhassa son yıllarda Fuzulev gibi organizasyonlara karşı ciddi bir önyargı vardır. Ancak, BDDK denetimine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Fuzulev’in güvenilirlik konusunda herhangi bir olumsuz yönü bulunmaz.

birevim

Leave a Comment

14 + 15 =