Fuzulev Ev Araba Hesaplama Programı

Fuzulev; insanların kredisiz, peşinatsız ve vade farksız ev ve araba sahibi olmasını sağlar. Her geçen gün daha çok kişinin dikkatini çeken Fuzulev’den faydalanmak ciddi bir ayrıcalıktır. Fuzulev ile iletişim kurmanın farklı yolları vardır. Türkiye’nin her yerine yayılmış şube ağıyla dikkat çeken Fuzulev; internet şubesi ile de erişimi mümkün kılar. Buna ek olarak, 444 63 13 numarasını arayarak da Fuzulev ve sundukları hakkında bilgi alınabilir.

birevim

Faizsiz Ev Almak İçin Birevim’i Tercih Edebilirsiniz

Fuzulev ile Nasıl Ev ve Araba Satın Alınır?

Fuzulev’e katılan her müşteri için ayrı bir Fuzulev ödeme planı hazırlanır. Ayda 870 TL taksitle ev, 570 TL taksitle araba sahibi olmayı mümkün kılan bir organizasyondur. Kredi, faiz ve peşinat olmadan ev ve araba sahibi olmayı sağlayan Fuzulev; bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşlara hitap eder.

Fuzulev hesaplama programı sayesinde tüketicilerin ev ve araba ihtiyaçları doğru bir şekilde incelenir. Öncelikli olarak, tüketicinin hangi evi veya arabayı satın alacağı belirlenir. Ardından, çekilişli veya çekilişsiz modeller arasından seçim yapılır. Fuzulev’in oldukça özgün bir çalışma prensibi bulunur. Kadınların altın gününe benzeyen bu sistem sayesinde durumu uygun olmayan kişiler de ev veya araba alma hayallerine erişirler. Ev veya araba sahibi olmak isteyen kişilerin olduğu bir grup oluşturulur.

Fuzulev hesaplama programı ile tüketiciler evlerine ne zaman sahip olacaklarını belirlerler. Aylık taksit ödemelerini düzenli bir şekilde yapan tüketiciler; ödemeler bitmeden evlerine veya arabalarına sahip olurlar. Fuzulev; 29 yıldan bu yana faaliyet gösteren bir firmadır. Çalışma prensibinin ve organizasyon yapısının ne kadar güvenilir olduğu defalarca kez kanıtlanmıştır.

Fuzulev Örnek Ödeme Tablosu Neler İçerir?

Fuzulev örnek ödeme tablosu oluşturulurken tüketicinin hangi ev ve araba alma yöntemini benimsediği dikkate alınır. Fırsat modeli, tasarruflu erken teslim modeli, çekilişsiz model ve değerini koruyan model olmak üzere dört farklı ev ve araba alma yöntemi bulunur. Fuzulev ev hesaplama hakkında bilgi almak isteyenlere bu hususu bir örnekle açıklamak mümkündür. 100 bin TL değerindeki bir evi satın almak isteyen tüketici; istediği takdirde 12 bin 500 TL peşinat ödeyebilir. Bunun yanı sıra, 240 kişilik gruba katılabilir. Fuzulev hesaplama tablosu dikkate alındığında tüketicinin ilk taksiti 365 TL olur. Buna ek olarak, bir ila 51. aylar içerisinde ev teslim edilir.

Fuzulev araba hesaplama programı benzer çalışma prensibine sahiptir. 70 bin TL değerindeki bir aracı satın almak isteyen tüketici 12 bin 500 TL peşinat ödeyebilir. Tüketiciye 100 taksit imkanı sunulur. Fuzulev araba hesaplama programı dikkate alındığında tüketici ilk taksitini 575 TL olarak öder. Buna ek olarak, 38 ayın sonunda arabasını teslim alır.

Fuzulev kredi hesaplama hakkında daha çok bilgi edinmek isteyenler Fuzulev şubeleri ile irtibat kurabilirler.

birevim

Leave a Comment

11 − 11 =