Fuzulev Araba Kampanyaları Neler?

Fuzulev; avantajlı koşullarla ev ve araba sahibi olmak isteyenlere hitap eder. Kendine özgü bir çalışma prensibi bulunur. Fuzulev araba almak isteyenlerin ödeme bütçelerine uygun bir gruba yerleştirilmesini sağlar. Tüketicilerin aylık olarak ödemiş olduğu taksitler gruptaki diğer tüketicilerin ödediği taksitler ile ortak bir havuzda toplanır. İsteyen tüketiciler çekilişe katılabilirler. Bu noktada, çekiliş ile araba alma hakkına sahip olan tüketicilerin yerine Fuzulev arabayı alır ve tüketiciye verir. Bunun yanı sıra, Fuzulev araba kampanyaları arasında çekilişsiz planlar da yer alır. Bu planda tüketici ile Fuzulev ortak bir ödeme planı ile hareket ederek arabanın ne zaman satın alınacağını belirler. Günü geldiğinde araba satın alınarak tüketiciye teslim edilir.

birevim

Fuzulev oto kampanyalarının birtakım avantajları bulunur. Taksit ödemesi yapan tüketiciler hiçbir şekilde faiz ile karşılaşmazlar. Bunun yanı sıra, taksit vadesi için vade farkının ödenmesi de söz konusu değildir. Ayrıca, peşinat ödeme zorunluluğu da bulunmaz. Yalnızca isteyenler peşinat ödemesi yaparlar. Peşinat ödemesi yapıldığı takdirde tüketicinin taksitleri çok önce biter. Fakat, peşinat ödemesi yapmayacak olanlar için de uygun ödeme planları mevcuttur.

Fuzulev Araba Satın Almak İsteyenlere Hangi Avantajları Sunuyor?

Fuzulev kampanyaları arasında dikkat çekici özellikler taşıyan kampanyalar yer alıyor. Bu organizasyona katılan tüketiciler; ayda yalnızca 570 TL ödeyerek araba sahibi olma şansına erişiyorlar. FPK sistemi ile tüketicilerin rahat bir şekilde araba sahibi olmasını mümkün kılan Fuzulev; araba alma kampanyalarını kendisine bağlı bir diğer şirket olan Fuzuloto bünyesinde barındırıyor.

Fuzulev Araba Alma Şartları Nelerdir?

Fuzulev araba alma şartları tüketicilerin lehine özellikler içerir. Kontenjanlı erken teslim modeli sayesinde kısa sürede araba sahibi olmak mümkündür. Bu yöntemde tüketiciler taksit artışlarını senelik olarak belirlerler. Ayrıca, arabalarını ne zaman satın alacaklarını öğrenmek adına çekilişe katılırlar. Çekiliş sırası gelmeyen tüketicilerin bu durumdan olumsuz etkilenmesi söz konusu değildir. Çünkü, vade ortasından evvel araç sahibi olmalarına imkan sunulur. Ayrıca, peşinat vermeyi tercih edenlerin vade sürelerinden çok önce araba sahibi olmaları da farklı bir avantaj olarak dikkat çeker.

Fuzulev araba taksitleri belirlenmeden önce tüketicinin satın almak istediği arabaya karar vermesi gerekir. Fuzulev; bu hususta tüketicilere yardımcı olur. Her tüketicinin bütçesine uygun olacak şekilde aylık ve yıllık ödeme planı yapar. Ayrıca, tüketicinin ödeyeceği aylık taksit tutarına göre aynı ekonomik durumdaki diğer tüketicilerle beraber ortak bir gruba katılması sağlanır. Fuzulev’de her ay noter huzurunda çekiliş yapılır. Bu sayede, o ay kime araba satın alınacağı belirlenir. Çekiliş sırası gelmeyen tüketiciler; taksit süresinin yarısından önce otomobillerine sahip olma şansına erişirler. Bir başka deyişle, Fuzulev; söz konusu otomobili tüketicinin yerine satın alarak onun erkenden otomobil sahibi olmasını mümkün kılar.

birevim

Leave a Comment

fourteen + one =