Erzurum Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İnsanların gelirindeki en büyük gider payı hiç şüphesiz kira, kira yükü altında ezilen vatandaşların en büyük hayali ise bir ev sahibi olmak. Özellikle Anadolu kentlerinde gelir düzeyi belli olan insanların bir kenara para biriktirerek ev sahibi olması nerede ise imkansız. Gerek ülke şartları gerekse ev fiyatlarında yaşanan artışlar ev hayali kuranların bu hayallerini ertelemesine neden oluyor. İnsanlar ev alma hayallerini bir sonraki yıllara bırakıyor ya da hayalinden vazgeçiyor ama artık buna son vermenin zamanı geldi.

birevim

Ev Sahibi Olmak Artık Hayal Değil

Birlikte tasarruf yöntemi olan Birevim avantajları ile ev sahibi olmak gerçekleşmesi imkansız bir hayal olmaktan çıktı.  Aileler kendi bütçelerine uyan şartlarda çok kolay bir şekilde ev sahibi oluyor. Türkiye’de uzun yıllardır süren ve insanların her geçen gün daha fazla rağbet ettiği küçük taksitlerle ev sahibi olma fırsatı gerçeğe dönüşüyor. Birevim bireysel tasarrufları, deneyim ve finansman gücü ile birleştirerek binlerce insanı ev sahibi yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Birikim yapamayanların peşinat ödemeden ev sahibi olabildiği kentlerden biri de Erzurum. Erzurum kredisiz ev alma yöntemlerinde insanlar kendi koşullarında ev sahibi oluyor.

Katılımcı Şartlarını Belirlemekte Özgür

İnsanları hayalleri ile buluşturan birçok yöntem içinde kendisine uygun olanı tercih ederek ilk adım atılıyor. İsteyen sıra tespitli tasarruf yöntemini isteyen sıra tespitli tasarruf yönteminin farklı versiyonunu seçiyor. Ya da serbest planlı tasarruf yöntemi veya konut değer endeksli tasarruf yöntemi her biri dar ve orta gelirli aileler için özel olarak planlandı. Hangi yöntemi seçerse seçsin katılımcıların tamamı kendi şartlarını belirlemekte özgür. Gelirlerine ya da bütçelerine göre ödenecek taksit tutarını ve vade oranını belirleyen katılımcı bu model ile avantajlı bir şekilde yatırımını yapıyor.

Sürpriz Ek Ödemeler Yok

Üstelik Birevim modelinde vade farkı, ara ödeme ya da peşinat gibi zorunluluklar ve sürpriz ek ödemeler yok. Ödemek istediğiniz aylık tutarı kendiniz belirliyorsunuz. Sunulan avantajları değerlendiren katılımcı çok daha kısa sürede toplam borcunu kapatabiliyor. Hiç peşinat vermeyen katılımcı istediği evi taksitle ev alma yöntemlerinden çok daha ucuza mal edebiliyor. Erzurum taksitle ev alma fırsatını değerlendiren Erzurumlular yalnız kentlerinden değil ülkenin her yerinden ev alma özgürlüğüne sahip. Birevim’in mükemmel avantajlarından yararlanarak evini alanlar zorlanmadan hiçbir şekilde ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan ödemelerini yapıyor ve hayallerine kavuşuyor.

birevim

6 Comments

    • Merhaba Sıla Hanım,
      44 23 53 numaralı çağrı merkezini arayarak başvuru hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

  • Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek gerçekten çok önemli, günümüzde zaten büyük sorun faiz derdi 🙂

Leave a Comment

eighteen − 9 =