Maddi Durumum Çok İyi Olmasa Da Ev Sahibi Olabilir Miyim?

Durumunuz ne olursa olsun, ev sahibi olmak herkesin hakkıdır. Artık kira öder gibi taksitle kendi bütçenize göre ev sahibi olmak mümkün. Devlet bu konuda çeşitli çalışmalar yapmış ve sonucunda herkesin ev sahibi olabilmesi için imkânlar doğmuştur. Toki evlerinden sıkıntı yaşamadan, ihtiyaçlarınızdan ödün vermeden, ev sahibi olabilir, ya da üzerinize kayıtlı herhangi bir ev yoksa yatırım amaçlı da ev alabilirsiniz.

birevim

Diğer seçenek ise, uygun fiyatlı ev sahibi olabilmek için kooperatife kayıt olup, daha tamamlanmamış evlerden birinin ödemesini başlatarak, ileride ev sahibi olabilirsiniz. Kooperatifle imzalayacağınız sözleşmeyi senet olarak düşünürseniz, ödemelerinizde herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu değildir.

Dilerseniz maddi durumu daha iyi olanlar için, ya da yatırım amaçlı düşünenler için de, özel firmaların teklifleri incelenerek faizsiz ya da az faizli uygun ev satın almak mümkün olabiliyor. faizsizkonutprojeleri.com sizin için bu fırsatları değerlendirip, bütçenize uygun şartlardaki evleri size sunarak ön değerlendirme yapıyor. Sizin yapacağınız araştırmayı, sektöründe uzman kişiler sizin adınıza yapıyor. Konut kredisi kullanılacaksa eğer, faizi düşük olan bankaları, yine sizin için araştırıp, ihtiyaçlarınızı karşılayan anlaşmalı bankayla, kredi imkânı sunmaktadır. Bu yüzden ev sahibi olabilmeniz faizsizkonutprojeleri.com ile oldukça kolay bir hale gelir.

300 bin türk lirasının altında sınırlı bütçeye sahipseniz yâda hiç köşede paranız yoksa nasıl ev sahibi olabilirsiniz? Sorun etmeyin eğer 18 yaşını geçtiyseniz ve düzenli bir geliriniz varsa her ay yaptığınız tasarruf miktarı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Ev sahibi olmak çoğu insanın istek listesindedir. Ancak bu dilek, eğer insanlar bunu yerine getirmek için paralarını zorlarsa sorunlara yol açabilir. Ancak, satın alma işlemini biri gerekli fonları biriktirene kadar ertelemek, sinir bozucu olmasının yanı sıra maliyetli bir teklif de olabilir. Yâda her aya düzenli küçük taksitler ile faizsiz finans şirketlerinin sunduğu avantajları değerlendirebilirsiniz.

Sizin için en önemli olan özellikleri bilerek kriterleri daralttığınızda daha ucuza ev bulmak daha kolay. Belki açık bir kat planına yerleştirilmişsinizdir ya da gerçekten çocuklarınızın oynayabileceği büyük bir arka bahçe istiyorsunuz.

Ev satın alma bütçeniz ne kadar düşükse, muhtemelen o kadar fazla taviz vermeniz gerekecektir. Ancak daha sonra düzeltebileceğiniz ödünler ile kalıcı olanlar arasındaki farkı bilin. Örneğin, yeni dolaplara ve tezgâhlara ihtiyaç duyan, ancak şu anda işlevsel olan eski bir mutfağa razı olabilirsiniz. Bu şekilde, bu yenileme için tasarruf edebilir ve hazır olduğunuzda yapabilirsiniz. Öte yandan, ailenizi genişletme planlarınız olduğu için dört yatak odalı bir ev arıyorsanız ve küçük, iki yatak odalı bir bungalov satın alıyorsanız, bu, sahip olduğunuz sürece birlikte yaşamaya ihtiyaç duyabileceğiniz bir şey olabilir.

Küçük taksitler ile uygun fiyatlı konut alma şansını yakala

Uygun fiyatlı bir konut bularak küçük taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız şekilde ev sahibi olmak için size en uygun konutu bulun ve her ay ne kadar taksit ödeyebileceğinizi bilin yeterlidir. Sonrası için sadece ilgili şirket danışmanı size seçeneklerinizi ve evinize ne kadar sürede sahip olacağınız konusunda bilgi verecektir.

1960’lı yıllardan beri tüm dünyada ve 30 yılı aşkın süredir ülkemizde işleme başlayan faizsiz finansman şirketleri oldukça avantajlı kampanyalar sunmalarının yanı sıra peşinatsız küçük taksitlerle ev sahibi olma avantajlarını birlikte sunuyor.

Faizsiz finansman sisteminde en büyük avantaj kendi aylık tasarrufunuza göre bütçenizi değerlendirebiliyor olmanızdır.

Üstelik noter huzurunda yapılan çekiliş ile bağlı olduğunuz guruptan kaçıncı sırada evinize kavuşacağınız da belirleniyor.

Faiz ödemeden ev almak mümkün mü?

faizsizkonutprojeleri.com sitesinde, bazı özel firmaların faizsiz ev alma kampanyaları, ya da bankalardan alınan konut kredileriyle %20 sini karşılayacağınız şekilde, düşük faizle ev almanız mümkün. %80 lik kısmına ise, konut kredisi çıkartılarak hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Özel firmaların yaptığı evler bütçenize göre ise, yani ödemede herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorsanız, faiz ödememe durumunuz var. Ya da daha uygun fiyatlı evleri göz önünde bulundurursak, devletin size sağlamış olduğu imkanları kullanabilir, toki evlerini faizsizkonutprojeleri.com yardımıyla araştırabilirsiniz.

Her ne şekilde ev alacak olursanız olun, faizsizkonutprojeleri.com desteğinden faydalandığınızda, hem güvenilir kaynaklardan sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan araştırma sonuçlarını hem de, sizi siz gibi düşünen uzmanların desteğiyle içiniz rahat olarak istediğiniz eve kavuşmuş olacaksınız. Ev sahibi olmak için öncelikle net karar vererek gerekli olan cesareti göstermeniz gerekecektir.

birevim

4 Comments

  • Faizsiz peşinatsız ev sahibi olabilmek gerçekten güzel, her keseye uygun seçenekler olması mükemmel

  • Birevim vs gibi şirketlerden ev sahibi olunabilir ancak onlarda da kura bekletiliyor 🙂

  • Çok güzel aydınlatmışsınız olayı, maddi durumu zor olanlar için ufak taksit seçenekleriyle ev sahibi olabilmek artık hayal değil

Leave a Comment

7 + 8 =