Eskişehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Son dönemde bankaların kredi faizlerini yeniden arttırması ile birlikte özellikle Eskişehir’de ev alma çok zor bir hale geldi. İnsanlar bankaların yüksek faizleri karşısında hayalini kurduğu evi alma konusunda ötelemeye gidiyor. Gerek banka faizleri gerekse ev fiyatlarının çok ciddi oranda artmasının ardından insanlar hayalleri için yeni arayışlara içine giriyor.

birevim

Evin Değeri Korunuyor

Türkiye’de son yıllarda oldukça farklı ve avantajlı olanaklar sağlayan kuruluşların fırsatlarını sorgulayan vatandaşlar Birevim’de karar kılıyor. Eskişehir kredisiz ev alma fırsatlarını değerlendirmek isteyen Eskişehirliler kentte istedikleri evi sistemin sunduğu mükemmel avantajlar ile almaya karar veriyor. Ödeyebileceği küçük taksit oranları ile ev sahibi olanların birçoğu aldığı evin değerini koruyacak önlemler talep ediyor. Bunun için birlikte tasarruf yöntemi Birevim’in sunduğu konuta değer endeksli tasarruf yöntemini sunuyor. Yönteme katılan vatandaş evin değerini koruyor. Merkez Bankası tarafından her ay düzenli bir şekilde yayınlanan konut fiyat endeksi esas alınıyor ve bu sayede yatırımcı evinin değerini koruma altına almış oluyor.

Sermayeden Alınan Güç

Türkiye’de 30 yılı aşan süredir sermayesini kanıtlayan ve insanları güvenini kazanan Birevim deneyim ve sermayesinden aldığı güçle onlarca farklı avantaj sunuyor. İnsanları strese sokmadan ya da maddi açıdan zorlamadan taksitle ev sahibi yapan sistemde gerek taksit vadesini gerekse taksit ödeme miktarını katılımcı kendisi belirliyor. Sıra tespitli tasarruf yöntemi, serbest planlı tasarruf yöntemi ya da sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 2 avantajları katılımcılara ciddi bir destek sağlıyor. Seçilen yöntemlerin şartlarını yerine getiren herkes aynen Eskişehir taksitle ev alma fırsatını değerlendiren Eskişehirliler gibi kolaylıkla ev sahibi oluyor.

Ek Maliyetler Yok

Kendine özgü ev alma yöntemlerinde peşinat zorunluluğu olmadığı gibi yüksek taksitlerde yok. Sistemde alınan evin değeri dışında asla başka bir ödeme yapılmaz, ara ödeme, kira yardımı ya da vade farkı gibi beklenmedik ek maliyetler yok. Ev almak isteyen herkes nerede olursa olsun ya da nerde yaşıyorsa yaşasın ülkede istediği her yerden ev satın alabilir. Taksitle ev alma yöntemleri arasında Birevim’in en büyük avantajlarının başında çok daha düşük rakamlarla ev sahibi olma fırsatı yer alıyor. Tasarruf programını belirleyen katılımcı aylık ödemek istediği taksiti de kendisi belirliyor. Sunulan en büyük avantajlardan biri de toplam borcu çok daha kısa sürede bitirme avantajı. Katılımcı bu avantaj sayesinde çok daha kısa sürede ev sahibi oluyor.

 

birevim

7 Comments

 • Eskişehirde oturan bir arkadaşım var ve evini faizsiz sistemle aldı çok memnun

 • Faizsiz kredi iyi oluyor, hele şu süreçte faizle uğraşmaktansa faizsiz ödemek daha iyi

 • Faizsiz olması çok iyi ama organizasyon ücretleri ne kadar peki? Haricinde bir ödeme yapacak mıyız?

  • Merhaba Hüseyin Bey;
   Tasarruf sahiplerinden bir kereye mahsus olmak üzere bir çalışma bedeli alınır. Bu ücret, tasarruf tutarına ve yöntemine göre %6,9 ila %12,9’u arasında değişmektedir .

  • Merhaba Serkan Bey,
   Birevim Eskişehir kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı ile dilediğiniz evi alabilirsiniz.

Leave a Comment

1 × five =