Edirne Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kira ödemek demek sahip olunamayacak olan bir konut için yıllar boyunca masraf yapmak da demektir. Bu neden yüzünden kiracılık zaman içerisinde farklı sıkıntıların da yaşanmasına neden olacaktır. Büyük ya da küçük şehirlerde ikamet edilmesi fark etmeksizin herkesin isteklerine göre bir konut satın alması ise Birevim sayesinde mümkün olmaktadır. Ülkemizin her yerinde hizmet veren firma, konutların yanı sıra arsa ya da işyeri satın alınması için de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Üstelik kampanyaya dahil olunabilmesi için kişilerin üzerine konut tapusu bulunmaması gibi ek şartlar da yoktur. On sekiz yaşın üzerindeki herkes rahatlıkla sistem kayıtlarını gerçekleştirebilmektedir.

birevim

Birevim Edirne

Birevim Edirne içerisinde konut almak isteyen vatandaşlara da farklı kampanyalar üzerinden hizmet sunumu yapmaktadır. Seçilecek olan kampanya türlerinin firmaya herhangi bir yararı bulunmamaktadır. Bu nedene bağlı olarak yetkililer tarafından gerçekleştirilen seçim yönlendirmeleri aslında katılımcıları rahat ettirme üzerine kurulmaktadır. Birevim kampanyalarının türü fark etmeksizin peşinat zorunluluğu olmadığının da altı çizilmektedir. Bahsedilecek olan kampanyalara katılım sağlamak isteyenlere peşinat ödemek isteyip istemedikleri sorulmaktadır. Birikmiş paraları olanlar genellikle taksitlerin kısa sürede tamamlanması için ödemeleri kabul etmektedir. Ancak ödeme yapılması halinde de yapılmadan devam edilmesi halinde de aynı kalitede hizmet alınacağının garantisi verildiğinden bir sorun yaşanmamaktadır.

Edirne Birevim Avantajları

Tasarrufa dayalı yöntemler üzerinden konut almanın en iyi yanı kredi çekmek zorunluluğunun bulunmamasıdır. Kredi çekmek demek İslami usullere uygun olmayan faizlerin ödenmesi demektir. Buna ek olarak artık konut kredilerinin faizleri anaparalarını bile geçmektedir. Oysaki Birevim avantajları konutların faizden arınmış şekilde temin edilmesini garantilemektedir. Firma, alınması mümkün olan konutlar konusunda belli şartlar da getirmemiştir. İsteyenler inşaatı yeni bitmiş olan konuları isteyenler müstakil olanları tercih edebilmektedir. Konut için gerekli olan ortalama rakamların belirlenmesi durumunda enflasyon da işin içine katılmaktadır. Gerçekleştirilen tasarruf miktarları bu sayede enflasyon değerlerine karşı da koruma altın alınmış olmaktadır. Son olarak isteyenler taksitlerinin hızlı bitmesi için ara ödeme yapabilmek şansını da ellerinde bulundurmaktadır.

Birevim Peşinatsız Ev Al

Birevim peşinatsız ev alımlarında imkanlarını tamamen katılımcılarının isteklerine göre şekillendirmektedir. Bu çerçevede sıralı ya da planlı olan modellerin tercih edilmesi mümkündür. Sistemlerde kimin hangi sırada ev sahibi olacağının belirlendiği kuraların tamamı noter huzurunda çekilmektedir. Böylelikle adilane hizmet konusunda hiçbir şekilde sıkıntı ve sorun yaşanmamaktadır. Kampanyaya göre gruplardaki katılımcı sayıları 480’e kadar çıkabilmektedir. Birevim Edirne peşinatsız ev almak isteyenlere ek ödemeler ve ara masraflar da çıkmamaktadır. Firma sadece ilk etapta katılım ücreti olarak da tanımlanan çalışma ücretleri talep etmektedir. Bahsedilen rakamlar ise cüzi olduğundan bu aşamada da maddi sıkıntılar yaşanmamaktadır. Beklenmeyen durumların yaşanması halinde yetkililere bilgi vererek taksitlerin ertelenmesi de mümkündür.

birevim

6 Comments

  • Edirnede çok güzel konutlar var ve onları faizsiz alabilmek bence çok güzel 🙂

  • Edirne taraflarında çok güzel evler var, faizsiz krediyle ev sahibi olabilmek süper 🙂

  • Kira öder gibi ev sahibi oluyoruz güzel hoşta, ödeme tarihlerini kendimiz belirleyebiliyor muyuz?

    • Merhaba Burak Bey,
      Birevim sisteminde ödeme planını siz istediğiniz gibi belirleyeblmektesiniz.

  • Edirne taraflarında çok güzel konutlar var ve fiyatları çok uygun faizsiz alabilmek çok iyi olur

  • Faiz derdi olmadan ev alabilmek günümüzde gerçekten büyük fırsat taksit tutarlarını kendimiz belirleyebilmemizde çok iyi

Leave a Comment

10 − five =