Düzce Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Konut satın almak barınma ihtiyacının en önemli konu başlıklarından biridir. Çünkü kira ödemek insanların maddi gelirlerinin büyük bir bölümünün boşa gitmesine neden olmaktadır. Üstelik kiracı olunan konutlarda istenen değişimler de yapılamamaktadır. Düzce kredisiz ev alma kampanyaları ile birlikte insanlar kira derdinden kısa süre içerisinde kurtulabilmektedir. Bunun için faiz ödenmesine de gerek yoktur. Çünkü tasarrufa dayalı sistemler altın günlerinin usulü üzerinden hareket etmektedir. Yani aylık ödeme miktarına ya da kampanya şekline göre tercih edilen gruplar her ay bir grup üyesine konut satın aldırmaktadır.

birevim

Düzce Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Faizsiz ev alma yöntemleri ile birlikte insanlar peşinat derdinden de kurtulmuş durumdadır. Bilindiği üzere peşinat miktarları da oldukça büyük rakamlardan oluşmaktadır. Rakamların büyük olması yüzünden sadece peşinat ödemelerinin gerçekleşebilmesi için ayrı kredilere başvuran büyük bir kitle olduğu bilinmektedir. Oysaki Birevim Düzce kampanyaları konutların hem faizsiz hem de peşinat ödemesiz şekilde temin edilebilmelerini garantilemektedir. Bu kapsamda bireyler sadece yetkililerle görüşme yapmak zorundadır. Paket olarak sunulan kampanyalardan herhangi biri ya da maddiyat açısından uygun geleni seçilerek insanların konut sahibi olma yolunda ilk adımlarını atmaları sağlanmaktadır. Firmanın finansal kaynakları güçlü olduğu için bu alanda gerçekleştirilen yatırımların korunması konusunda da herhangi bir şekilde sorun yaşanmamaktadır.

Düzce Birevim Başvuru

Firmanın kampanyalarından herhangi birinde katılımcı olabilmek adına bir başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuruyu ise on sekiz yaşını geçmiş olan tüm T.C. vatandaşları yapabilmektedir. Bu alanda belli belir kıstasları bulunmamaktadır. Çünkü gruplarda yer alan kişilerin sayısının artırılması ile birlikte küçük yatırımlarla da konut alınabilmesi mümkün hale getirilmiştir. Birevim başvurusunda bulunmak isteyenler firmanın resmi internet sitesine giriş yapmalıdır. Bu sitede hangi alanda aktif olunmak istendiği seçilip kişisel bilgilerin girilmesinin ardından başvuru gerçekleşmiş olmaktadır. İncelenen başvuru formları yetkililerin kişilere geri dönüş yapması ile sonuçlandırılmaktadır. Ancak online başvuru bir şart değildir. Tercih edenler klasik usul olarak şubelerde doğrudan yetkililerle de görüşme yapabilmektedir. Üstelik bu şekilde imzalanması gerekecek olan belgeler de imzalanmış olacaktır.

Birevim Düzce Kampanyaları

Birevim kampanyaları zaman zaman değişim göstermektedir. Sayılacak olan kampanyalar arasında en çok talep gören sıra tespitli olandır. Bu kampanya katılımları için kişiler ilk önce yetkililere ne kadarlık bir konut almak istediklerini, peşinat ödeyip ödemeyeceklerini ya da aylık ödeme için kendilerine uygun olan rakamları bildirmektedir. Yetkililer buna göre bir ödeme planı hazırlayarak katılımcıları belli gruplara dahil etmektedir. Birevim Düzce kampanyalarında ara ödeme yapılıp yapılmayacağı da tamamen katılımcıların isteklerine bırakılmaktadır. Gerekli olan imzaların atılmasından sonra sıra kuraya gelmektedir. Noter huzurunda toplu olarak çekilen kura sayesinde katılımcılar hangi ey konut sahibi olacaklarını bilerek kendilerini ona göre ayarlayabilmektedir.

birevim

6 Comments

  • Kredisiz faizsiz ev satın almak gerçekten çok büyük fırsat günümüzde, peşinat derdi olmaması da çok iyi

  • Ablamlar düzcede birevimle ev sahibi oldular ve en ufak bir faiz bile ödemediler 🙂

  • Düzce de ablam oturuyor ve onlarda faizsiz ev sistemiyle ev aldılar ve çok memnunlar 🙂

  • Faizsiz kredi gibi düşünebiliriz, sadece organizasyon ücreti veriyoruz ekstradan doğru mudur?

    • Merhaba Yılmaz Bey,
      Evet bu şekilde işlemektedir. Bunun dışında bir ücret ödenmemektedir.

Leave a Comment

nineteen + 18 =