Elazığ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Günümüzde banka kredileri hemen her alım için kullanılmaktadır. Hatta acil ihtiyaçlar bile yüksek faizli ihtiyaç kredileri çerçevesinde sağlanmaya çalışılmaktadır. Zaten bu neden yüzünden kredisiz ev almak yakın zamana kadar mümkün olarak görülmemiştir. Ancak artık tasarrufa dayalı sistemler sayesinde faiz ödemek zorunda kalmadan ve peşinat gibi yükümlülüklerin altına girmeden konut alınabilmektedir. Alanının önde gelen isimlerinden olan Birevim, konut teminlerinin yanı sıra bu alanda diğer gayrimenkullerin alımlarında da yardımcı olmaktadır. Arsa ve işyerleri konut alım kampanyaları çerçevesinde değerlendirilebilen alternatifler olarak gösterilmektedir.

birevim

Birevim Konut Alma Kolaylıkları

Birevim ev almak isteyenlere birbirinden farklı avantaj sunumları yapmaktadır. Kolaylık olarak da algılanan bu sistemlerin ilki herkese uygun alternatiflerin bulundurulmasıdır. Özelikle orta ve düşük gelir gruplarının tercih ettiği yöntemler olduğu için gruplarda 400’ün üzerinde kişi bulundurulabilmektedir. Kişi sayısının artması ile birlikte aylık olarak ödenmesi gerekli olan tutar aşağılara çekilmektedir. Böylelikle kişiler ödedikleri kiradan bile daha az yatırım yaparak konut sahibi olabilmektedir. Birevim peşinatsız ev alma kolaylığını da tüm katılımcılarına sunmaktadır. Sistemde peşinat ödemeleri tamamen isteklere kalmış bir durumdur. Ödenmesi halinde sadece genel borç daha kısa sürede bitmiş olacaktır. Bunun haricinde seçilen programa göre peşinat ödeyenler de ödemeyenler de aynı hizmetleri temin etmiş olmaktadır.

Birevim Elazığ Avantajları

Elazığ’da konut almak isteyenler firmadan farklı artıları da temin edebilmektedir. Birevim Elazığ katılım oranlarının yüksek olması el avantajları da gündeme getirmiştir. Bilindiği üzere sıra tespiti üzerinden katılım sağlanan kampanyalar konutların ne zaman alınacağının bilinmesini sağlamaktadır. Ancak iş tanıdıklarına referans olanlar için değişim göstermektedir. Katılımcılar yeni birilerinin de konut almalarına vesile olmaları halinde teslim tarihlerini öne çekebilmektedir. Bahsedilen sistem firmanın yeni olarak sunmaya başladığı hizmetlerden biri olarak kabul edilmektedir. Kampanyaların dönem dönem güncellendiği de bilinmeli ve takipler ona göre yapılmalıdır. Örneğin güncel kampanyalardan biri olan ödenen taksit bedelinin iki katını teslim almak şu sıralar oldukça popülerdir. Tabi bunun için Birevim Elazığ başvurularından sonra başlayan ödemelerde en az bir senenin tamamlanmış olması lazımdır.

Birevim Güncel Kampanyaları

Konut alımında güncel olan kampanyalar katılımcıların seçim hakkına sahip olmaları anlamına gelmektedir. Sıra tespitli olan model ve bu modelin ikinci versiyonu pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Birevim güncel kampanyalarından olan sıra tespitli modelde noter huzurunda toplu çekilişler gerçekleştirilmektedir. Çekilişler katılımcıların ne zaman ev sahibi olacaklarını bilmelerini sağlamaktadır. Ödemelerde rahat davranmak isteyenler için ise Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi kullanımı önerilmektedir. Bu yöntem çerçevesinde ara ödemeler yapılarak ya da aylık ödeme miktarları esnetilerek hareket etmek mümkündür. Konut Değerli Endeksli Tasarruf Yöntemi de sıklıkla kullanılan ve temin edilmek istenen gayrimenkullere göre şekillenen bir kampanyadır.

birevim

5 Comments

  • Çok büyük fırsat, kredisiz faizsiz kira öder gibi ev sahibi olabilmek çok iyi

  • Birevim’in tüm Türkiye’de şubesi olması gerçekten çok iyi, her yerde herkes faydalanabiliyor bu imkandan 🙂

  • Kredi faizi derdi olmadan ev sahibi oluyorsunuz, taksit tutarlarını da kendimiz belirleyebiliyorsak süper 🙂

Leave a Comment

five − 4 =