Çiftçi Towers Projesi

Konut tercihleri hem ihtiyaçlara hem de zevklere göre değişim göstermektedir. Bu bağlamda inşa edilen Çiftçi Towers projesi ihtiyaç ve zevkleri farklı olan kişileri bir arada toplamaktadır. Proje içerisinde manzara, şehir merkezine yakınlık ya da güvenlik gibi önceliklerin tamamı bulundurulmaktadır. Üstelik konutların daire genişlik alternatifleri de dikkat çekmektedir.

birevim

Çiftçi Towers Fiyat Listesi

Çiftçi Towers fiyatları projenin sağlamış olduğu imkânlar neticesinde daha fazla insan tarafından merak edilmektedir. Proje sahibi olan firmanın yapmış olduğu açıklamalar, fiyat belirlemelerinin metrekare üzerinden yapıldığını göstermektedir. Yatırımcılar konut alımları sırasında metrekare başına en az 7 bin dolar ödemektedir. Dairenin kat ve manzara özelliklerine göre ödenen ana miktarların 15 bin dolara kadar çıkabileceği de bilinenler arasındadır. Kesin rakamlar için yetkililerle irtibat kurulması gerekmektedir.

Çiftçi Towers Nerede?

Projenin ilgi çekici olmasının ana nedenlerinden biri nerede olduğu ile alakalıdır. İstanbul sınırları içerisinde inşası yapılan pek çok konut projesi ana yaşam alanlarına uzak olduğu için belli sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Ancak Çiftçi Towers yapıları tam olarak finans dünyasının kalbinde bulunan Maslak’ta bulunmaktadır. Proje sahipleri binaların konumu açısından Maslak, Mecidiyeköy ve Beşiktaş üçgenini de kullanmaktadır.

Çiftçi Towers Kat Planları

Yatırımcılar için açıklanan Çiftçi Towers kat planlarında projenin iki adet kuleden oluştuğu görülmektedir. Bu bağlamda kuleler için açıklanan kat sayısı ise 45’ten oluşmaktadır. Özellikle üst katlarda bulunan bireyler için İstanbul manzarası artısı elde edildiği de bir gerçektir. Katlarda bulunan dairelerin genişlikleri de kişilerin ihtiyaçlarına göre değişim gösterebilmektedir. Projede daire genişlikleri 2+1 ile başlamaktadır. Yatırımcılar kulelerden 6+1’e kadar dairelere sahibi olabilmektedir.

Çiftçi Towers Özellikleri

Merak edilen Çiftçi Towers özellikleri arasında sosyal alanlar önem taşımaktadır. Öncelikle proje, bölge olarak pek çok bilinen mekâna yakındır. Bunun yanı sıra kendi sosyal olanaklarını da konut sahiplerine sunan proje, kişilerin kaliteli bir yaşam elde etmelerini hedeflemektedir. Bu bağlamda fitness salonlarından yürüyüş parkurlarına kadar tüm detaylar düşünülmüş durumdadır. Üstelik konut sahipleri kendilerine özel otoparklara da sahip olarak araçlarını güvene alabilmektedir.

birevim

5 Comments

Leave a Comment

16 + 7 =