Dekar Kıyıbahçe Projesi

Dekar Yapı, pek çok farklı projesi sayesinde emlak piyasasında isminden söz ettirmektedir. Dekar Kıyıbahçe projesi de aynı firma tarafından beğenilere sunulan önemli projelerden biri olarak anılmaktadır. Proje kapsamında konut sahiplerinin şehir merkezinde tüm beklentilerini karşılayabilen yeni yaşam alanları elde edebilmeleri hedeflenmektedir.

birevim

Dekar Kıyıbahçe Fiyat Listesi

Dekar Kıyıbahçe kapsamında konutlarda çeşitlilik gösterilmesi ana gayelerden biridir. Bunun yanı sıra inşalar esnasında deprem gibi doğal afetlere karşı alınabilecek tüm önlemler alınmıştır. İnsan yaşamının ve güvenliğinin ön planda olduğu yapılar buna bağlı olarak fiyatlarının değişmesi sonucunu getirmektedir. Dekar Kıyıbahçe fiyat listesinde yer alan rakamlar metrekare bazında ayarlanmaktadır. Bu kapsamda alıcılar için metrekare başına 7 bin TL ortalamasında fiyatlar çıkarılmaktadır.

Dekar Kıyıbahçe Nerede?

Büyükşehirlerde yapılan konut projelerinde önemli bölgelerine yakınlığa dikkat edilmektedir. Vatandaşlar da bu sayede gerek işyerlerine gerek sosyal merkezlere kısa sürede ulaşım sağlayabilmektedir. Dekar Kıyıbahçe için tercih edilen bölge Anadolu yakasıdır. Yakının en iyi bölgelerinden biri olan Çekmeköy – Ömerli ise konutların açık adresidir. Bölge seçimi neticesinde konut sahipleri merkezi yerlere özel araçları ile gitmek yerine toplu taşıma sistemlerini de rahat bir şekilde tercih edebileceklerdir.

Dekar Kıyıbahçe Kat Planları

Dekar Kıyıbahçe projesinin teslim tarihi Mayıs 2020 olarak belirlenmiştir. Buna bağlı olarak projenin daire ve kat detayları da ortaya çıkmaya başlamıştır. Proje kapsamında toplam olarak 244 adet konut teslimi yapılması beklenmektedir. Konutlarda dairelerin genişliği de değişim göstermektedir. 1 oda 1 salon olarak başlayan daireler sırası ile yükselerek 4 oda 1 salona kadar çıkmaktadır.

Dekar Kıyıbahçe Özellikleri

Şehir hayatını daha güzel ve sakin hale getirecek olan Dekar Kıyıbahçe özellikleri sayesinde konut sahiplerine sosyal bir alan da kazandırmaktadır. Ev sahipleri sitelerinin dışına çıkmak zorunda kalmadan kafeden çocuk parkları ya da yüzme havuzlarına kadar pek çok imkânı bulabileceklerdir. Aynı şekilde güvenlik derecesi yüksek bir otopark ya da çeşitli spor aktivitelerinin yapılabileceği özel alanlar da projenin önemli özelliklerindendir. Konutlar, pek çok sağlık birimine de yakın olma özelliğine sahiptir.

birevim

7 Comments

 • Projenin mimarisi gerçekten şahane güncel fiyatları hakkında bilgi var mı?

  • Merhaba Gaye Hanım,
   Dekar Yapı tarafından Çekmeköy’de inşa edilen Kıyıbahçe projesinde daire fiyatları 1.397.840 – 2.433.090 TL aralığındadır.

 • Proje güzel gözüküyor, metrekare fiyatının 7 bin tl olması biraz pahalı ancak bu tarz yapılar için normal

 • Çok güzel mimariye sahip bir proje, güncel fiyatları da 1.4 milyondan başlıyormuş, lokasyonuna göre normal sanırım bu fiyatlar

 • Dekar kıyıbahçe projesi gerçekten muhteşem bir lokasyonda 🙂 Fiyatlarını kısa sürede tolere eder bence

  • Merhaba Sibel Hanım,
   Dekar Kıyıbahçe projesi fiyat listesi aşağıdaki gibidir.
   Daire Tipi Fiyat Aralığı
   2+1 1.699.830 – 1.877.590 TL
   3+1 2.101.810 – 2.385.620 TL
   4+1 2.691.650 – 2.866.380 TL

Leave a Comment

1 × five =