Büyükyalı İstanbul Projesi

İstanbul sınırları içerisinde gerçekleştirilen yeni konut projeleri sayesinde, halkın yaşam standartlarının daha da yükseltilmesi hedeflenmektedir. Büyükyalı İstanbul projesi bu bağlamda hem özellikleri hem de bulunduğu konum neticesinde beklentileri daha şimdiden karşılamaktadır. Üstelik kat ve metrekare olarak farklı alternatifler bulundurması sayesinde projenin hitap ettiği hedef kitle aralığı da bir hayli geniştir.

birevim

Büyükyalı İstanbul Fiyat Listesi

Bireylerin ihtiyaçları olan konut, konutu satın almak için ödeyecekleri para miktarının da değişim göstermesine yol açmaktadır. Bu neden yüzünden proje fiyatları hakkında net rakamların verilmesi doğru değildir. Aynı şekilde konutların oda sayılarında olduğu gibi kat ve manzara gibi özellikleri de fiyatların değişim göstermesine yol açmaktadır. Büyükyalı İstanbul fiyatları hakkında ortalama rakamlar isteyenler için ise 1.132.000 TL civarında rakamlar verilmektedir.

Büyükyalı İstanbul Nerede?

Büyük bir bölümü tamamlanmış olan Büyükyalı İstanbul projesinin konumu da projenin popüler olmasını sağlamaktadır. Çünkü yapılan konutlar tam olarak İstanbul merkezi olarak nitelendirilen bir bölgede bulunmaktadır. Zeytinburnu – Kazlıçeşme bölgesinde bulunan konutların birbirinden farklı stratejik noktaya yakın olması da önemli özelliklerinden biridir. Şehir ulaşımında toplu taşıma kullananlar da özel araçları ile seyahat edenler de istedikleri yerlere kısa süre içerisinde ulaşabileceklerdir.

Büyükyalı İstanbul Kat Planları

Büyükyalı İstanbul kat planları da proje genelinde olduğu gibi bireylerin rahatlıkları ön planda tutularak tasarlanmıştır. Proje 110 bin metrekareden oluşan bir arsada gerçekleştirilmektedir. Toplamda ise 17 farklı blok bulundurulmaktadır. Blok katları 11 ila 17 arasında değişim göstermektedir. Katlarda bulundan dairelerin büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak değişmektedir. Böylelikle konutlar her ev ihtiyacını giderme özelliğine sahip olmaktadır.

Büyükyalı İstanbul Özellikleri

Günümüzde hayat şartları insanların bir hayli yoğun olmasına neden olmaktadır. Büyükyalı İstanbul özellikleri ile yoğun tempoları olan bireylerin hayatlarını daha kolay hale getirmektedir. Proje içerisinde yaşam alanlarından alışveriş mağazalarına kadar tüm detaylar düşünülmüştür. Böylelikle konut sakinleri günlük ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde giderebileceklerdir. Üstelik manzara bakımından da zengin olan proje modernize edilmiş yaşamla tarihi dokuyu aynı anda sunabilmektedir.

birevim

5 Comments

  • Büyükyalı projesi gerçekten şahane gözüküyor fiyatları da çok pahalı ama hak ediyor bence 🙂

  • Büyükyalı projesi gerçekten İstanbul’a büyük renk katan bir proje oldu, lokasyonu manzarası şahane

  • Büyükyalı İstanbul’da gerçekten taktire şayan bir proje, muazzam bir mimarisi var

  • Büyükyalı İstanbul projesi manzara olarak şahane bir lokasyona sahip 🙂

  • Büyükyalı İstanbul projesi gerçekten şahane bir proje, lokasyon olarak çok iyi bir noktada 🙂

Leave a Comment

nine + 13 =