Başkent Emlak Konutları Projesi

Gayrimenkul alanında herkesin tanıdığı firmalardan biri olan Emlak Konut GYO, Ankara’da Başkent Emlak Konutları ile isminden söz ettirmektedir. Konutların insan yaşamını kolaylaştırması, donanım bakımından eksiksiz olması ve bunun gibi özellikleri sayesinde kısa süre içerisinde satışlarının tamamlanması beklenmektedir. Üstelik proje, pek çok stratejik noktaya da bir hayli yakındır.

birevim-reklam

Başkent Emlak Konutları Fiyat Listesi

Başkent Emlak Konutları projesi pek çok farklı büyüklükte daireden meydana gelmektedir. Kat sayıları da en az daire biçimleri kadar fazladır. Bir emlak projesinde fiyat analizlerinin yapılması için dairelerin özelliklerinin tam olarak bilinmesi gerekmektedir. Ancak yine de ortalama rakamlar isteyen bireyler, projede 2+1 bir konuş için 700 bin TL civarında ödeme yapacaklardır.

Başkent Emlak Konutları Nerede?

Büyükşehirlerde ev sahibi olmanın önemli noktalarından biri de evlerin nerede oldukları ile ilgilidir. Çünkü konutlar kişilerin eğitim ya da iş hayatlarına ulaşım kolaylığı sağlamak zorundadır. Başkent Emlak Konutları buna bağlı olarak avantaj getiren bir bölgede yer almaktadır. Doğukent Caddesi’nde yapılan proje özel ulaşımda da toplu ulaşımda da bireylere fırsatlar yaratmaktadır. Konutlar özellikle Kızılay ya da otobüs terminali gibi alanlara oldukça yakın olması ile dikkat çekmektedir.

Başkent Emlak Konutları Kat Planları

Kat planları ve daire büyüklükleri son yıllarda projelerin en önemli konularından biri haline gelmiştir. Başkent Emlak Konutları fiyatlarında olduğu gibi projenin kat planlarında da alternatifler sunabildiği görülmektedir. Projede 71 metrekare ile başlayan 1+1 daireler bulunmaktadır. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve dubleks olarak devam eden dairelerde büyüklükler ise 351 metrekareye kadar devam etmektedir. 20 bloktan oluşan proje kapsamında 1.478 daire teslimi yapılacaktır.

Başkent Emlak Konutları Özellikleri

Ocak 2020’de teslim edilmesi planlanan Başkent Emlak Konutları özellikleri arasında sosyal imkânları dikkat çekmektedir. Proje kapsamında konut sahipleri farklı yerlere gitmek zorunda kalmadan alışveriş merkezlerinden yürüyüş yollarına kadar her şeyi ayaklarına getirmiş olacaklardır. Bunların yanı sıra her daire için açık ya da kapalı otopark alanlarının bulunması sayesinde park, konut sahipleri için bir sorun olmaktan çıkarılacaktır.

birevim-sabit-reklam

Leave a Comment