Birevim Nedir? Birevim İçin Şikâyet Var Mı?

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE BİREVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. BİREVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

birevim

Kira öder gibi ev sahibi olma sistemleri son yıllarda oldukça değişim göstermiştir. Yaşanan değişimlerde piyasa durumları ve insanların alım güçlerinin düşmesi gibi faktörler etkin rol oynamaktadır.  Bu çerçevede en çok tercih edilen ev alma sistemlerinden birini Birevim oluşturmaktadır. Farklı kampanyaları olan sistem, katılımcılarının hayal ettikleri evleri en uygun yöntemler ile satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Birevim ev alma yöntemleri açısından da çeşitlilik göstermektedir. Öncelikle kişilerin sistemin nasıl işlediğini bilmeleri gerekmektedir. Firma, kendine başvuruda bulunan bireyleri, ödeme olanaklarına ya da maddi güçlerine göre değişen rakamlarda gruplara dâhil etmektedir. Grupların amacı, bir grup içerisinde bulunan tüm bireylerin ev sahibi olmasıdır. Her ay ödenen taksitlerle sağlanan bu artı, kişilerin kura ile çekilmesine dayanmaktadır. Böylece ilk kuradan çıkan birey, ilk taksit ödemesinin hemen ardından evine sahip olabilmektedir. Çekiliş yöntemi, sistemin ev satın alma yöntemlerinden sadece biridir. Çekilişe katılmadan farklı peşinat ödemeleri ile de ev sahibi olunabilmektedir.

Birevim Şubeleri

Ev sahibi olmak isteyen bireylerin son yıllardaki değişmez adreslerinden biri olan Birevim ödeme olanakları ile sıklıkla gündeme gelmektedir. Çünkü tercih eden kişiler taksitlerini minimum rakamlara çekebilmektedir. Firmanın aynı sayede şube sayısı da bir hayli fazladır. Büyükşehirlerde birden fazla şubesi bulunan firma, yeni açılan şubelerini internet sayfasında yayımlamaktadır. Üstelik firma, ülkemizin her şehrinde şube açmak gibi bir hedefe de sahiptir.

Birevim Şikâyet ve Yorumları

Günümüzde firmaların kaliteleri kullanıcı yorumlarına göre de ortaya çıkmaktadır. Birevim müşteri şikayetleri açısından beklentileri karşılayan bir firmadır. Üstelik kullanıcı yorumları sadece yazılı olarak değil videolu şekilde de yayınlanmaktadır. Bu sayede firmanın kalitesini ya da faydalarını merak eden bireyler, objektif görüşleri elde edebilmektedir. Ancak firmadan memnuniyet oranlarının oldukça fazla olduğunun bilinmesinde fayda bulunmaktadır. Peşinat yerine sadece organizasyon ücreti talep eden Birevim, bu sayede katılımcılarının ek masraflar olmadan ev satın alabilmelerine olanak tanımaktadır. Tanımlanan bu olanaklar ise bireylerin firma hakkında pozitif düşünceler edinmelerinde büyük miktarda yardımcı olmaktadır.

birevim

5 Comments

  • Birevim, sektörde faaliyet gösterdiği süreç içerisinde bir çok kişiyi ev sahibi yapmış ve bunlardan bir tanesi de benim kuzenim. Çok memnun birevimden ev aldığına

  • Birevimden son zamanda şikayetçi olanları gördüm şikayet sitelerinde, ancak bir çoğu çözüme kavuşturulmuş

  • Birevim’den şikayetçi olanlar bence sistemi anlamamış olabilirler, çünkü bu faizsiz peşinatsız sistemi en iyi işleten firma birevim bence

  • Birevim’den ev değilde araç sahibi olan tanıdığım var, çok memnun açıkçası birevim kolay kolay müşterisiyle problem yaşayacak bir şirket değil

  • Birevim için şikayet hiç görmedim desem yalan olmaz açıkçası, hep olumlu yorumlar görüyorum baktıkça

Leave a Comment

15 − thirteen =