Birevim Araba Nedir? Birevim Araba Kampanyaları

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE BİRARABAM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. BİRARABAM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

birevim

Araç sahibi olmak pek çok insanın kendilerine hedef olarak koydukları ilk şeylerden biridir. Ancak her aracın bir ömrü bulunmaktadır. Bundan ötürü araçlarda yenileme yapmak ya da ihtiyaçlara göre farklı araçlar satın almak gerekebilmektedir. Birevim Araba ise bu alanda insanlara yardımcı olarak küçük miktarlarda taksitler ödenmesi mantığı ile araba alınmasını sağlamaktadır. Araç alımları böylelikle banka kredileri çekilmeden de mümkün hale gelmektedir.

Birarabam Araba Alma Yöntemleri

Birevim mantığı üzerinden hareket eden araba satın alma işlemleri Birarabam ismi altında yürütülmektedir. Bu alanda araç satın alınabilmesi için kişiler tercihlerine veyahut maddi güçlerine göre rakamları değişim gösteren gruplara dâhil edilmektedir. Oluşturulan gruplar içerisinde bulunan bireyler organizasyon için gerekli olan ödemeyi gerçekleştirmelerinin sonrasında taksit ödemelerine başlamaktadır. Gruplarda bulunan kişi sayısının fazla olması, bireylerin taksit ödemelerinin minimum rakamlardan meydana gelmesinde etkidir. Bu sayede yapılan çekilişlerle belirlenen sıralar üzerinden herkes tercih ettiği aracı satın alabilmektedir.

Birarabam Şubeleri

Birarabam araba almak için müşterilerine maksimum derecede kolaylık sunmaktadır. Sunumu yapılan kolaylıklar ise firmanın kullanım oranlarının artmasında kapı aralamaktadır. Böylelikle kişiler artık hemen her yerde firmanın şubelerine rastlayabilmektedir. Ancak Birarabam firmasının en önemli özelliklerinden biri ülkemizdeki her yerde hizmet verebilmesinden ileri gelmektedir. bundan ötürü kullanıcılar firmanın online sistemine giriş yaparak da işlemlerini başlatabilmektedir. Üstelik böylelikle şubeye gitmek zorunda kalınmadan da bilgi edinimi sağlanabilmektedir.

Birarabam Şikâyet ve Yorumları

Günümüzde herhangi bir firma hakkında bilgi edinimi için internet sitelerinin kullanımı mümkündür. İnternet siteleri Birarabam kullanıcı yorumları açısından da oldukça zengindir. Var olan yorumlar genellikle pozitif yöndedir. Ancak çekiliş esasına göre kampanyaya katılım yapan bazı bireyler sıranın kendilerine geç geldiği konusunda yorumlar bırakabilmektedir. Bu durum firma ile alakalı değildir. Çünkü çekilişler adilane şekilde devam etmektedir. Kişiler çekiliş usulü yerine peşinat ödemeli usulü tercih ederek çekiliş sırası beklemeden de kampanya katılımlarını gerçekleştirebilmektedir. Bu bağlamda tercihler yine kullanıcılara bırakılmıştır. Firma her zaman kullanıcı isteklerine göre şekil alabilen bir isim olarak kendini göstermektedir.

birevim

5 Comments

  • Birevim tarafından yapılıyor olması güvenilir kılıyor ancak alanların yorumlarına bakmak lazım 🙂

    • Merhaba Melis Hanım,
      Birevim sektörün lider firmalarından biri olmakla beraber müşteri memnuniyetini en üst düzeyde geçekleştiren firmadır.

  • Birevim araba kategorisinde de çok başarılı, abim yıl içerisinde aracını teslim aldı. Ödeme seçeneklerinde de en iyi seçenekleri sunan bir kurum kendileri

  • Araç alma konusunda kimle konuşsam birevim den al faizsiz demeye başladılar. Birevim çok kısa sürede araba sektöründe de adından bahsettirmeye başladı

  • Birevim, araba kısmında da hizmet veriyormuş yeni öğrendim, birevim den ev alan arkadaşlarım var biraz vakit sürse de teslim almışlardı evlerini 🙂

Leave a Comment

nineteen + two =