Bayburt Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak için ciddi bir birikime sahip olmanız şart! Ev fiyatlarının katlanarak arttığı günümüz dünyasında evin peşinat bedelini ödemek için dahi para biriktirmelisiniz. Bu noktada, elinizde birikmiş paranız yoksa finansal destek bulmanız gerekiyor. Hem özel hem de kamu bankalarının konut kredisi seçeneklerine başvurabilirsiniz. Ancak, kredi notunuz düşükse ve bankalar tarafından kara listeye alınmış bir tüketici iseniz konut kredisi almanız çok zor! Bunun yanı sıra, konut kredisi alsanız dahi aylık taksit ödemelerinizi aksattığınız takdirde ipotek altında olan evinizi kaybedebilirsiniz. Ayrıca, yüzde birin çok üzerinde olan konut kredisi faiz oranları yüzünden almış olduğunuz kredinin iki katından fazlasını geri ödemek zorunda kalabilirsiniz.

birevim

Ev almak için konut kredisi dışında bir seçenek arıyorsanız sizi Birevim ile tanıştırmak istiyoruz. Bugüne kadar binlerce tüketicinin ev sahibi olmasını sağlayan Birevim; Türkiye’nin neredeyse her şehrinde şubeye sahip! Bunun yanı sıra, Birevim’in resmi internet sitesinden veya 444 23 53 numarası üzerinden de Birevim ile irtibat kurabilirsiniz.

Neden Birevim?

Birevim; bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf yöntemiyle ev sahibi olmanızı mümkün kılan bir sistemdir. Birden çok tüketicinin tasarruflarının toplandığı havuzda her ay noter huzurunda belirlenen bir tüketiciye ev satın alınır. Buna ek olarak, Birevim; konut kredisi seçeneklerinde olduğu gibi peşinat ödemenizi zorunlu kılmaz. Ayrıca, ek veya ara ödeme yapma zorunluluğu da yoktur.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’de yalnızca istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Peşinat ödediğiniz takdirde borcunuz vade süresinden çok önce bitecektir. Buna ek olarak, sıralı tasarruf yöntemi ile ev sahibi olduğunuz takdirde evinizi teslim aldıktan sonra aylık ödemelerinizin tutarını arttırabilirsiniz. Bu sayede, yine ödemelerinizi erken bitirme şansına erişirsiniz. Maddi açıdan rahat olduğunuz takdirde ara ödeme yapmanız da mümkün! Ancak, daha önce de söylediğimiz gibi Birevim’de peşinat, ara ödeme, ek ödeme, vade farkı gibi zorunluluklar bulunmuyor.

Birevim Güvenilir Mi?

Birevim; dünyada başka hiçbir yerde bulamayacağınız insan merkezli finans anlayışı ile hareket eder. Müşteri memnuniyetini sağlama konusunda Türkiye’nin önde gelen markaları arasında bulunan Birevim; her bir müşterisinin tasarrufunu koruma altına almak adına birçok yöntemden faydalanır. Birevim’in tasarruf fon havuzu BDDK denetimi altındadır. Bunun yanı sıra, teslimatını almış bir tasarruf sahibinin gayrimenkulüne satılamaz ibaresi eklenir. Bu sayede, henüz teslimatını almamış tüketiciler için önemli bir referans sağlanmış olunur.

Birevim ile tasarruf sahibi arasında sözleşme imzalanır. Bu sözleşmenin içeriğinde tasarruf sahibinin sahip olduğu tüm haklardan bahsedilir. Birevim; müşterilerinin tasarruflarını korumak adına onlara teminat mektubu veya teminat senedi verir. Birevim; kendisine ait fon havuzunu operasyonel hesaplarından ayrı tutar. Fon havuzunda toplanan tasarrufların amacı dışında kullanılması mümkün değildir.

Siz de Bayburt kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için Birevim’i aramalısınız!

birevim

Leave a Comment

one × three =