Balıkesir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Birevim; Türkiye’nin her bir şehrindeki insanların ev sahibi olmasını mümkün kılan bir sistem! Siz de Balıkesir kredisiz ve taksitle ev alma düşüncesi içerisindeyseniz vakit kaybetmeden Birevim dünyasına adım atmalısınız. 444 23 53 numarası üzerinden irtibat kurabileceğiniz gibi Birevim’in resmi internet sitesindeki formu doldurarak da Birevim müşteri temsilcilerinin sizinle irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz. Adınız ve soyadınız, telefon numaranız, mail adresiniz, ev mi yoksa araba mı satın almak istediğiniz gibi bilgilerin size sorulduğu formu doldurduğunuz takdirde müşteri temsilcileri sizi Birevim hakkında bilgilendirmek adına arayacaklardır.

birevim

Birevim Kampanyaları Nelerdir?

Birevim; insanların tamamen kendilerinin belirlemiş olduğu ödeme planlarıyla ev sahibi olmasını sağlayan bir organizasyon! Buna ek olarak, Birevim’in farklı avantajları da bulunuyor. Tasarruf taksit ödemelerini bir yıl süreyle düzenli ve aksatmadan yapan tüketicilerin ödedikleri bedelin iki katını alma gibi bir şansları var!

Birlikte kazanalım kampanyası; Birevim’in sizlere sunmuş olduğu farklı bir kampanya! Bu kampanya; kendisi Birevim sisteminde yer alan tasarruf sahiplerinin başkalarını da Birevim’e katılmaya teşvik etmesini kapsıyor. Bir başka deyişle, Birevim’e referans olarak farklı kişileri de sisteme dahil eden hali hazırdaki Birevim üyeleri belirli bir kazanç elde ediyor. Öner hemen teslim al; Birevim’in 2021 yılı için geçerli olan güncel kampanyalarından birisi! Sıra tespitli tasarruf yöntemiyle sisteme dahil olan ancak tasarruf finansman bedelini henüz almamış durumdaki tasarruf sahipleri; farklı kişileri Birevim’e katılmaya teşvik ettikleri takdirde evlerini almaları için gerekli olan finansman tutarına çok daha erken sahip oluyorlar.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Borçlandıran Bir Sistem Midir?

Birevim ile ilgili olarak en çok merak edilen detaylardan birisi de tüketicilerin borçlanıp borçlanmayacağıdır. Herkesin bildiği üzere konut kredisi aldığınız takdirde kredi faiz oranlarından dolayı almış olduğunuz tutarın neredeyse iki katından fazlasını geri ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bir başka deyişle, evinizi satın alsanız dahi çok ciddi ve uzun yıllar sürecek bir borcun altına girmiş oluyorsunuz. Ayrıca, borcunuza karşılık olarak eviniz ipotek altına alınıyor.

Birevim; tek başına tasarruf eden aileleri tek bir çatı altında toplayan bir sistemdir. Kurumsal bir çatı altında buluşan aileler; ihtiyaçları olan finansman tutarına daha kısa sürede ulaşma şansına sahip olurlar. Birlikte tasarruf finansı sayesinde her bir tüketici ödeyeceği maksimum aylık taksit tutarını kendisi belirler. Birevim’in ne kadar avantajlı bir sistem olduğunu bir örnekle açıklayabiliriz. 300 bin TL tutarındaki bir evi satın almak adına her ay 1000 TL biriktirseniz dahi evi alabilmek için yıllarca beklemeniz gerekiyor. Fakat, her birisi 1000 TL biriktiren 100 ailenin bir araya gelmesiyle beraber her ay bir aileye ev alınabilir. Bu sayede, noter huzurunda yapılan çekilişle sırası gelen ailenin evine beklediğinden çok daha kısa sürede kavuşacağını ifade edebiliriz.

birevim

Leave a Comment

1 + 15 =