Artvin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Hem genç hem de yaşlıların hayattaki en büyük hedeflerinden birisi ev almak! Ancak, ekonomik şartlardan dolayı insanların ev alması kolay değil! Bu noktada, bankalardan konut kredisi almak yerine farklı bir seçeneği tercih etmek istiyorsanız size ısrarla Birevim’i tavsiye ediyoruz. Artvin kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim’i aramalısınız. 444 23 53 numarasının yanı sıra Birevim’in resmi internet sitesindeki formu doldurduğunuz takdirde de Birevim müşteri temsilcilerinin sizinle irtibat kuracağını ifade etmeliyiz. Gelin, hep birlikte Birevim sisteminin ayrıcalıklarına bir göz atalım!

birevim

Birevim’i Tercih Etmek İçin Geçerli Sebepler!

Kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı pek akla uygun gelmese de Birevim bunu gerçeğe dönüştürmüş bir kurum! Otuz yılı aşkın süreye dayanan sermayesi ile insanların ev sahibi olmasını sağlayan Birevim’de bütçenize uygun tasarruf gruplarına katılabilirsiniz. Bir başka deyişle, vade sürenizi kendiniz belirlersiniz. Bunun yanı sıra, evinizi ne zaman teslim alacağını yine siz belirlersiniz. Üstelik, evinize girip oturmak için vade süresinin bitmesini beklemenize gerek yok! Sıra tespitli tasarruf yönteminde noter huzurunda yapılan çekilişlerle altı aylık süreçte her ay kime ev alınacağı önceden belirlenir. Bir başka deyişle, çekilişle ev almaya hak kazanan isimlerden birisi de siz olduğunuz takdirde evinizi satın almak adına gereken finansman tutarı size verilir. Bu sayede, belki de sisteme katıldıktan birkaç ay sonra evinizde oturma şansına erişebilirsiniz.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’de konut kredisi seçeneklerinde olduğu gibi peşinat ödemek zorunda kalmazsınız. Herkesin bildiği üzere konut kredisi alsanız dahi evin ekspertiz değerinin yüzde 20’lik veya 25’lik kısmını peşinat ödemek zorunda kalıyorsunuz. Ancak, Birevim’de organizasyon bedeli haricinde herhangi bir peşinat bedeli ödemenize gerek yok! Yine de tamamen isteğe bağlı olarak peşinat ödeyebilirsiniz. Bu durum; tüm borcunuzun erkenden bitmesini sağlar. Buna ek olarak, sıra tespitli yöntem ile evinizi satın aldıktan sonra aylık taksit tutarlarınızı arttırma şansınız da bulunuyor. Son olarak, Birevim’de vade farkının olmadığını eklemeliyiz.

Birevim’den Herkes Faydalanabilir Mi?

Birevim’den faydalanmak için en az 18 yaşında olmak dışında herhangi bir şart bulunmuyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Birevim’e katılabilirsiniz. Yüzü aşkın şubesiyle hizmet veren Birevim; katılım koşulu olarak sizin maddi durumunuzla da ilgilenmiyor. Herkesin bildiği üzere konut kredisi almak için yüksek bir kredi notuna sahip olmanız şart! Bunun yanı sıra, geçmişte bankaların kara listesine girmiş bir tüketici iseniz hiçbir banka size konut kredisi vermez. Ancak, Birevim; sizin kredi notunuzla ilgilenmez. Tamamen sizin insiyatifinize bağlı olarak yapılan aylık ödemelerle ev alınan bir sistem olduğu için aylık taksit ödemenizi yapmadığınız takdirde herhangi bir yaptırım ile karşılaşmazsınız. Bunun yanı sıra, maddi durumunuz kötüye gittiği takdirde sistemden ayrılma veya borçlarınızı dondurma şansınız da bulunuyor.

birevim

Leave a Comment

8 + fourteen =