Ardahan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak için milyonlarca Türk lirası biriktirmenize gerek yok! Peşinat tutarını dahi denkleştirmeden ev sahibi olmanızı sağlayan bir sistem var! 2016 yılından bu yana sektörde bulunan ve 2021 yılı itibariyle lider bir marka haline gelen Birevim sayesinde siz de Ardahan kredisiz ve taksitle ev alma fırsatına erişebilirsiniz. Peki, nasıl?

birevim

Birevim ile Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Birevim; özellikle dar ve orta gelirli vatandaşları düşünüyor. Bir başka deyişle, küçük taksitlerle ev sahibi olmanızı mümkün kılıyor. Bu noktada, kendinize ait bir eviniz olsa dahi çocuğunuz için veya yatırım amaçlı olarak ikinci bir ev satın alabilirsiniz. Zamanın su gibi akıp geçtiği günümüz dünyasında ekonomik durumunuzu asla zorlamayacak taksitlerle ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz. Birevim; tek bir ödeme planı üzerinden ilerleyen bir sistem değil! Birden çok tasarruf planı sayesinde siz de ihtiyaçlarınıza ve ekonomik durumunuza uygun ödeme planı ile ev sahibi olmanın keyfini çıkaracaksınız.

Birevim ile Ev Sahibi Olmanın Avantajları

Birevim; birçok kişinin hayali olan taksitle ev alma fikrini gerçeğe dönüştürüyor. Harcamalarınıza dikkat ettiğiniz takdirde siz de Birevim sayesinde yalnızca birkaç yıl içerisinde yeni evinizde oturmaya başlayabilirsiniz. Bu noktada, henüz yirmili yaşlarınızda iken ev alma ihtimalinizi düşünerek para biriktirmeye başlamalısınız. Tasarruf etmeye ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi! Bunun yanı sıra, emeklilik başta olmak üzere günün birinde karşınıza çıkması muhtemel finansal acil durumlar için hazırlık yapmaya başlamalısınız.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim; finansal disiplin sağlamanız konusunda size birçok avantaj sağlayacak! Her şeyden önce, borç ödemenin ve bir bütçeye bağlı kalarak hareket etmenin sizin için faydalı olacağını hatırlatmalıyız. Elinize geçen parayı geleceği düşünmeden bitirmeniz yanlış bir harekettir. Birevim; küçük tasarrufları biriktirerek kullanmanızı sağlar. Hem sizin için hem de ülke ekonomisi için faydalı bir organizasyona imza atar.

Birevim güvenilir mi sorusu hiç şüphesiz bu sisteme dahil olmak isteyen herkesin aklında bulunan bir sorudur. Ancak, Birevim; otuz yılı aşkın süredir farklı şekillerde halka hizmet veren bir kuruluş olmakla beraber sermayesini kanıtlamıştır. Tasarruf şirketlerinin sayısı bir hayli fazla olsa da her birisinin güvenilir olmadığını söylemeliyiz. Güven; bir tasarruf şirketinde muhakkak olması gereken bir unsurdur. Birevim; tecrübesi ve sermayesi sayesinde gözünüz kapalı olarak güvenebileceğiniz bir tasarruf şirketidir.

Günümüzde ev almak için önünüzde çok sayıda seçenek vardır. Bir başka deyişle, gerekli finansman tutarını elde etmek adına farklı yardımlardan faydalanabilirsiniz. Ancak, diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla Birevim’in sizi asla kaygılandırmayacağını ve sıkıntıya sokmayacağını ifade etmeliyiz. Birevim ile stres yapmadan ev sahibi olmanızı sağlayan şey ise ödeyeceğiniz aylık taksit tutarlarını kendinizin belirlemesidir. Bir başka deyişle, ayda ne kadar ödeme imkanınız varsa o kadar ödersiniz.

birevim

Leave a Comment

four × 4 =