Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev almak artık hayal değil! Çok uzun süreden bu yana varlığını devam ettiren Birevim ile siz de Türkiye’nin istediğiniz her yerinden ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz. Bireysel tasarruf yerine birlikte tasarruf finansı anlayışıyla hareket eden Birevim; insanların aylık taksitlerini kendilerinin belirlediği ödeme planlarıyla ev sahibi olmasını sağlıyor. Siz de Ankara kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim ile irtibata geçmelisiniz.

birevim

Birevim Neden Avantajlı?

Birevim; zannedilenin aksine son derece güvenilir bir kuruluştur. Güçlü sermaye yapısı neden Birevim’i tercih etmeniz gerektiğine dair önemli bir referanstır. Bunun yanı sıra, yasal düzenlemenin getirmiş olduğu kurallar çerçevesinde hareket edilerek tüketicilerin tasarrufları güvence altına alınır. Buna ek olarak, Birevim’in Türkiye’nin her yerine dağılmış son derece geniş bir şube ağı bulunur. Konut başta olmak üzere işyeri ve araba almak için gerekli olan finansman tutarına Birevim sayesinde çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Birevim; konut kredisi veya senetle ev alma gibi yöntemlere kıyasla çok daha avantajlıdır. Şeffaflık, hesap verebilirlik, ortak fayda gibi amaçlarla hareket eden Birevim; müşterilerini sürpriz maliyetlerle karşı karşıya bırakmaz. Bir başka deyişle, en başta belirtilen maliyetler dışında hiçbir ekstra maliyet ile karşılaşmazsınız. Birevim’in en büyük avantajlarından birisi de uzun vade seçeneği sunuyor olmasıdır. Bu sayede, tasarruflarınızı geniş bir zaman diliminde ödeme şansına erişebilirsiniz. Her bir tüketici için özel olarak hazırlanmış geniş tasarruf planı seçeneklerinden size en uygun olanı tercih ederek sisteme dahil olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, erken teslim ve uygun maliyet gibi çok sayıda avantaj Birevim bünyesinde sizleri bekliyor.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’i Farklı Kılan Detaylar Nelerdir?

Birevim; hedeflediğiniz tasarruf finansına planlamış olduğunuz tarihten çok önce ulaşmanızı sağlar. Buna ek olarak, ödeme planınızın taksitlerini bütçenize uygun olacak şekilde siz belirlemiş olursunuz. Evinizin teslim tarihini biliyor oluşunuz ciddi bir avantaj! Planlı ve disiplinli bir sürece dahil olduğunuz takdirde kendinizi asla dezavantajlı hissetmezsiniz. Bunun yanı sıra, tasarruf planınızı esnek tutma şansınız da var! Bir başka deyişle, aylık ödediğiniz taksit tutarlarını azaltma veya arttırma şansınız da bulunuyor.

Birevim; konut sahibi olmak isteyenler için en iyi seçenekleri sunuyor! Ancak, Birevim sayesinde yalnızca konut almak zorunda değilsiniz. Bunun yanı sıra, işyeri ve araba almanız da mümkün! Bugüne kadar binlerce insanın faydalandığı Birevim; size ödeme konusunda da farklı avantajlar sunuyor. Birevim’in hem özel, hem de kamu ve katılım bankalarında hesaplarının olduğunu söylemeliyiz. Seçmiş olduğunuz bir banka üzerinden aylık taksit ödemelerinizi yapabilirsiniz. Buna ek olarak, Birevim mobil uygulamasının hem Android hem de IOS uygulamalarının olduğunu söylemeliyiz. Son olarak, kredi kartı ile de ödeme yapmanız da mümkün!

birevim

Leave a Comment

20 + eight =